banner
banner

کلاهبرداری بزرگ بیت کوین برای جلوگیری از آن در سال 2021

این سال رشد قابل توجهی در جامعه رمزنگاری ها به همراه آورد. به طور خاص ، بیت کوین مقدار زیادی از ارزش از دست رفته خود را بازیافت و در حال رسیدن به اوج های جدید جدید در همه زمان ها است. همراه با این ارزش افزوده ، کلاهبرداری از بیت کوین نیز همراه است. متأسفانه ، ماهیت غیر قابل تنظیم و خصوصی بازار ، آن را برای کلاهبردارانی که به دنبال طعمه سرمایه گذاران جدید هستند ، ایده آل می کند.

بیت کوین تمایل دارد که هنگام ورود به بازار گاو نر ، توجه زیادی را به خود جلب کند. این توجه به سوق دادن کاربران جدید به بازار کمک می کند. وقتی سرمایه گذاران جدید تجربه شناسایی کلاهبرداری رایج در بیت کوین ، از جمله ICO های جعلی ، گروه های تجاری سایه دار و مبادلات جعلی را ندارند ، مشکلات به وجود می آیند. تحلیلگران اتفاق نظر دارند که فقط یک آموزش می تواند از قربانی شدن کاربران در این برنامه های همیشه در حال تغییر جلوگیری کند.

بیت کوین برای همیشه لطفا برای

ماهیت تغییرناپذیر و غیرقابل تغییر بیت کوین به این معنی است که به محض ارسال ارز رمزنگاری شده برای شخص دیگر ، هیچگونه استرداد و برگشتی وجود ندارد. ماهیت نظیر به نظیر بیت کوین آن را برای این نوع معاملات ایده آل می کند. با این حال ، احتمالاً کاربران جدید از این واقعیت بی اطلاع هستند و با رمزنگاری خود مانند رفتارهایی که انجام می دهند رفتار می کنند

کلاهبرداری بیت کوین از طریق اخبار بیت کوین

کلاهبرداری بیت کوین از طریق اخبار بیت کوین

ارز فیات در کارت اعتباری یا ابزار مالی دیگری که اجازه بازپرداخت را می دهد.

2020 – ترکیبی از کلاهبرداری قدیمی و جدید بیت کوین

امسال شاهد ترکیبی از طرح ها بوده ایم. این کلاهبرداری ها از کلاهبرداری های کلاسیک در مدارس قدیمی ، تا صنایع جدیدی است که با شرکت های جعلی درگیر هستند. در اینجا برخی از رایج ترین کلاهبرداری های بیت کوین برای جلوگیری از 2020 وجود دارد.

نامه زنجیره ای

حروف زنجیره ای یکی از قدیمی ترین کلاهبرداری های اطراف است. در این سناریو ، شخصی نامه تصادفی برای شما ارسال می کند و ادعا می کند که اگر پیام را به دیگران ارسال کنید ، پاداش زیادی دریافت خواهید کرد. البته ، شما باید کمی پول بگذارید تا “واجد شرایط”برای این سودهای عرفانی. اخیراً ، نامه های زنجیره ای از طرح های مبتنی بر گرم اتحادیه غربی و پول به گزینه های مبتنی بر رمزنگاری تبدیل شده اند.

حروف زنجیره ای در درجه اول بزرگان را طعمه خود می کنند. آنها غالباً نوعی وقف دینی یا برکات معنوی دیگر را نوید می دهند تا افراد سالخورده را برای شرکت در کلاهبرداری تحریک کنند. متاسفانه ، این کلاهبرداری ها ممکن است یکی از اولین راه های برخورد یک فرد مسن با بیت کوین باشد. برای جلوگیری از ضرر و زیان ، هرگز بودجه ای را برای افرادی که نمی شناسید یا شرکت هایی که به شما مشکوک هستند ، ارسال نکنید.

هک های رسانه های اجتماعی

امسال هکرها بی ادبی کردند هک شبکه های اجتماعی. در این حادثه ، هکرها کنترل قسمت انتهایی توییتر را به دست گرفتند تا به چندین حساب با ارزش بالا دسترسی پیدا کنند. هنگامی که آنها به این حساب ها دسترسی پیدا کردند ، آنها شروع به ارسال پیام کردند که با همه کمک های مالی که از طریق بیت کوین انجام شده مطابقت دارد.

بعدا مشخص شد که کارمندان توییتر هک شده اند. این امر به هکرها امکان دسترسی به آنچه توسعه دهندگان “حالت خدا” می نامند ، داد. دیوانه وار ، هکرها حتی به حساب رئیس جمهور سابق اوباما و سایر مقامات دولتی دسترسی پیدا کردند. در کل ، بیت کوین به ارزش 121000 دلار به سرقت رفته است.

Elon Musk Bitcoin Scam Twitter Hack 2020

Elon Musk Bitcoin Scam Twitter Hack 2020

کلاهبرداری تبادل – کلاهبرداری بیت کوین

کلاهبرداری صرافی نوع دیگری از کلاهبرداری است که در بازار شتاب بیشتری می گیرد. کلاهبرداری های صرافی به ویژه بی رحمانه است زیرا تمایل به جمع آوری بسیاری از وجوه قبل از سرمایه گذاران شبح دارد. شما هرگز نباید در صرافی سرمایه گذاری کنید که تیم معتبر یا سابقه ای نداشته باشد. همچنین ، باید توجه داشته باشید که مبادلات غیرمجاز خطر بیشتری را تهدید می کند.

یک نمونه کامل از مبادله جعلی با میلیون ها دلار در سال 2017 رخ داده است. BitKRX مستقر در کره جنوبی ، سرمایه گذاران محلی را ویران کرد. این شرکت با وعده های جعلی درباره سود مضحک کاربران خود را فریب داده است. هر زمان که صرافی با ROI وارد بازار شد که با رهبران صنعت مطابقت ندارد ، باید صبور باشید. به دیگران اجازه دهید راه حل صحیح را در صورت قانونی بودن پلتفرم دریابند. بعد از اینکه حداقل یک سال مبادله عملیاتی شد ، می توانید فعلاً قانونی بودن آن را تصور کنید.

ICO های جعلی

در همین راستا ، ICO های جعلی یک مشکل واقعی در بازار هستند. سال 2017 شاهد انفجار در این پروژه های کلاهبرداری بود. در یک گزارش مقدار کل ICO کلاهبرداری در بازار طی سال 2017 به 80٪ رسیده است. در حالی که این اعداد امروز بسیار کمتر هستند ، هنوز مقدار زیادی ICO جعلی در سطح بین المللی رو به کاهش است.

در کلاهبرداری جعلی ICO ، کلاهبرداران از وب سایت های دارای جزئیات جعلی ICO برای تبلیغات پروژه تا کاربران ناآگاه استفاده می کنند. این وب سایت معمولاً قول ماه و ستاره را به کاربران جدیدی می دهد که ناامید از کسب سود هستند. سپس این سایت ها به کاربران دستور می دهند وجوه خود را به کیف پول آسیب دیده واریز کنند. به محض ارسال بیت کوین ، مشخص می شود که شما فریب خورده اید.

ICO های جعلی مسئله بزرگی است زیرا به طور مکرر اتفاق می افتد و میلیون ها هزینه برای سرمایه گذاران دارد. مثلا, سکه بزرگ از طریق یکی از این کمپین های نقابدار 6 میلیون دلار از مشتریان سرقت کرد. این پلتفرم کاربران را با سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده دروغین فریب داد و گفت: با این حال ، هنگامی که وجوه به کیف پول Big Coin رسید ، آنها بلافاصله به حساب های بانکی شخصی خود هدایت شدند.

کشش فرش DeFi

اخیراً ، اخبار زیادی در بازار DeFi ایجاد شده است. این سیستم عامل ها پروتکل های جدیدی را معرفی می کنند که کاربران را قادر می سازد سود رمزنگاری شده را بدون نیاز به تجارت سکه های خود به دست آورند. DeFi به دنبال ابداع مجدد سیستم های مالی سنتی با استفاده از رویکرد غیرمتمرکز و فناوری بلاکچین است. این فناوری هیجان انگیز است زیرا کاربران را قادر می سازد با انجام کارهایی مانند وام دادن رمزنگاری خود به سایر کاربران ، سود کسب کنند..

جای تعجب نیست که همه این هیاهوها کوسه ها را دور هم جمع کرده است. در حال حاضر مقدار زیادی قالیچه در صنعت وجود داشته است. فرش زمانی است که یک شرکت در ازای دریافت خدمات سودآور یا سودآوری شما را دریافت می کند اما قبل از انجام تعهدات خود ناگهان ناپدید می شود.

تا به امروز تعداد زیادی DeFi وجود داشته است فرش می کشد امسال. Amplyfi.money پس از جمع آوری 2500 ETH از سرمایه گذاران و سپس ناگهانی جادویی در هوای مطبوع ، عناوین اصلی این بخش را به خود اختصاص داد. متأسفانه ، آنها تنها نیستند ، Burn Vault Finance (BFV $) همان کار را انجام داد. در این سال بیش از 20 کلاهبرداری خروجی DeFi با مشخصات بالا دیده شده است.

محبوبیت DeFi سناریوی مناسبی را برای کلاهبرداران ایجاد می کند که می خواهند از FOMO ایجاد شده توسط سودهای بالا و فناوری های جدید تغذیه کنند. سرمایه گذاران جدید باید بیشتر کوشا باشند. هرگز در یک پلتفرم DeFi سرمایه گذاری نکنید تا زمانی که DYOR هستید و به طول عمر پروژه اطمینان ندارید.

طرح های استخراج ابر – کلاهبرداری بیت کوین

کلاهبرداری Cloud Mining یکی از قدیمی ترین و در عین حال موثرترین راه ها برای سرقت بیت کوین کاربران جدید است. در کلاهبرداری کلاسیک استخراج ابری ، یک شرکت از شما می خواهد که بیت کوین خود را سرمایه گذاری کنید. در عوض ، شما سهمی از قدرت هش پلت فرم دریافت می کنید. این قدرت هش باید به سود استخراج بیت کوین با تقسیم سود بین تمام اعضای استخر باشد.

با این حال ، این وجوه فقط سرمایه گذاران زودتر را پرداخت می کنند. به این ترتیب ، سیستم عامل برای یک دوره زمانی خاص قانونی به نظر می رسد. برای تحریک مشارکت بیشتر ، این سیستم عامل نوید بازگشت و توافق نامه های باور نکردنی مانند قراردادهای مادام العمر را می دهد. هنگامی که سیستم عامل سود کافی را کسب کرد ، وب سایت به طور ناگهانی در منطقه شما در دسترس نیست. یکی از تبلیغاتی ترین کلاهبرداری استخراج ابر در سال 2019 اتفاق افتاد.

در این حادثه ، سه مرد به جرم ارتکاب کلاهبرداری ارزهای رمزنگاری شده از طریق این کشور 722 میلیون دلار دستگیر شدند شبکه BitClub. اسناد دادگاه نشان داد که این گروه از سرمایه گذاران در ازای سهام استخرهای استخراج ارز رمزپایه درخواست پول کرده اند. حتی بدتر ، آنها همچنین به سرمایه گذاران برای استخدام سرمایه گذاران جدید پاداش می دهند.

سرقت کیف پول سخت افزار

کلاهبرداری کیف پول سخت افزاری یکی از ناراحت کننده ترین موارد شنیدن است زیرا این بدان معناست که کسی در هنگام دزدیدن درآمد خود از ارز و ارز رمزنگاری شده خود فراتر می رود. کلاهبرداری های سخت افزاری می توانند انواع مختلفی داشته باشند. در یک سناریو ، کلاهبرداران کیف پول سخت افزاری را با عبارت مخفی بذر مخفی شده در زیر کارت خراش به کاربران می فروشند. دستورالعمل های کیف پول از کاربران می خواهد که از کلید seed برای نصب استفاده کنند.

پس از راه اندازی کیف پول ، سپس هکرها می توانند از هر کجای دنیا به آن دسترسی پیدا کنند و منابع مالی را در چند ثانیه تخلیه کنند. این کلاهبرداری بیش از یک سرمایه گذار بیت کوین را بدون ساتوشی های سخت بدست آورده است. کلاهبرداری کیف پول سخت افزاری نیز وجود دارد که در آن کیف پول از یک شرکت شناخته نشده است. این کیف پول ها بودجه شما را پس از واریز به کیف پول دیگری ارسال می کنند.

کلاهبرداری کیف پول سخت افزاری

کلاهبرداری کیف پول سخت افزاری

بهترین راه برای جلوگیری از این کلاهبرداری فقط خرید کیف پول از ارائه دهندگان معتبر است. هرگز نباید کیف پول سخت افزاری دست دوم یا حتی یکی را از منبع دیگری مانند eBay خریداری کنید. اگر در تأمین ارز رمزنگاری شده خود جدی هستید ، احتمالاً نباید به دنبال محافظت از بازار کارکرده خود باشید.

سکوهای استخراج جعلی – کلاهبرداری بیت کوین

کلاهبرداری دیگری که به نظر می رسد در حال شتاب گرفتن در این بخش است ، تأمین کنندگان تقلبی معادن معدن است. هر زمان که ارزش بیت کوین افزایش یابد ، این کلاهبرداران با سکوهای استخراج معادن جدید و مهیجی وارد بازار می شوند که نوید بازگشت غیرممکن را می دهند. در برخی موارد ، آنها سخت افزاری را برای شما ارسال می کنند که کار نمی کند یا عملکرد ضعیفی دارد.

این هک ها تلاش آنها را از اواخر زمان گسترش داده است. مواردی وجود دارد که آنها با یک حساب معتبر در بازارهایی از جمله خطر مواجه می شوند علی بابا و فروش محصولات معیوب خود را آغاز کردند. سپس اکثر کاربران تاریخچه عالی فروشنده را بررسی می کنند و تصور می کنند هیچ راهی وجود ندارد که یک شرکت اعتبار خود را برای معاملات سایه بیت کوین به خطر بیاندازد. با این حال ، بعدا مشخص شد که این شرکت کنترل بازار خود را از دست داده است.

ساده ترین راه برای جلوگیری از این کلاهبرداری خرید دکل های استخراج معادن مستقیم از سازنده است. علاوه بر این ، هرگز نباید هزینه کالاهای eBay ، Amazon ، Alibaba یا سایر بازارهای آنلاین آنلاین را با Bitcoin پرداخت کنید تا زمانی که سیستم عامل ارز رمزپایه را مستقیماً بپذیرد.

کلاهبرداری بزرگ بیت کوین برای جلوگیری از آن – دانستن نیمی از نبرد است

اکنون که درک بهتری از رایج ترین کلاهبرداری های بیت کوین در سال 2020 پیدا خواهید کرد ، آماده ایم که رمزنگاری خود را ایمن نگه دارید. هرگز محافظ خود را کنار نگذارید و همیشه یک پروتکل امنیتی قوی داشته باشید. اگر این کارها را انجام دهید ، مطمئناً ساتوش های انباشته شده خود را در ایمنی کیف پول خود پیر می بینید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me