banner
banner

Bitcoin IRA چیست؟

ما بررسی خواهیم کرد که Bitcoin IRA چیست ، چه مزایایی برای سرمایه گذاران فراهم می کند و همچنین برای ثبت نام در چه مکانی هستیم.

بیت کوین چیست?

بیت کوین (BTC) یکی از جالب ترین ابتکارات برای ورود به صنعت مالی طی 100 سال گذشته است. اولین ارز مجازی جهان که متعلق به هیچ شخص ، دولت یا نهادی نیست. بیت کوین توسط مردم کنترل می شود ، از طریق شبکه استخراج خود ، معروف به اثبات کار.

Proof of Work به هر کسی در دنیا اجازه می دهد تا با استفاده از قدرت رایانه ای خود شبکه بیت کوین را ایمن کرده و با پرداخت در بیت کوین پاداش دریافت کند. از زمان تاسیس خود در سال 2009 ، بیت کوین به یک نام مشهور در صنعت مالی تبدیل شده است.

چه کسی در بیت کوین سرمایه گذاری می کند?

در حالی که سال 2020 ، شرکتهای Fortune 500 مانند Microstrategy برای ذخیره خزانه شرکت خود Bitcoin را خریداری کردند ، خبرها در سال 2021 حتی بیشتر بود. در فوریه سال 2021 ، تسلا اعلام کرد که بیش از 10٪ از خزانه خود را قرار داده اند و بیش از 1.5 میلیارد دلار به بیت کوین اختصاص دارد.

علاوه بر شرکتهای بزرگ جهانی ، برخی از بزرگترین سرمایه گذاران جهان نشان داده اند که بیت کوین را نیز به عنوان بخشی از نمونه کارها مورد علاقه خود قرار می دهند. پل تودور جونز در سال 2020 اعلام کرد که معتقد است دارایی های دیجیتال فوق العاده کم ارزش هستند و آن را با طلا مقایسه کرد. دارایی های جایگزین و سرمایه گذاری های جایگزین احتمالاً همچنان داستان اصلی در طول سال های 2020 هستند.

چگونه می توانید بیت کوین بخرید?

بیت کوین از صرافی های مختلف در سراسر جهان در دسترس است ، این موارد شامل بینانس, کراکن, Paybis, iTrustCapital و دیگران. تفاوت اصلی با دارایی های دیجیتال در مقایسه با سهام و اوراق قرضه این است که بازارها 24/7 معامله می کنند و هرگز بسته نمی شوند. این بدان معنی است که سرمایه گذاران می توانند در هر زمان و بدون نگرانی در مورد زمان روز ، خرید یا فروش کنند. این نقدینگی فوری باعث شده است که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال مورد علاقه سرمایه گذاران و معامله گران قرار بگیرند.

قرار دادن بیت کوین در IRA / 401k.

در حالی که سرمایه گذاران آمریکایی در طول تاریخ فقط در سهام بازنشستگی خود به سهام و اوراق قرضه دسترسی داشته اند ، صنعت جدیدی با نام Bitcoin IRA یا Crypto IRA ظهور کرده است. اینها سیستم عامل های خودگردان IRA هستند که به مشتریان امکان می دهند در Bitcoin ، Ethereum و سایر دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کنند و در عین حال مزایای مالیاتی و انعطاف پذیری حساب های بازنشستگی خود را حفظ کنند. این سیستم عامل امکان استفاده از حساب های سنتی IRA و حساب های Roth IRA را فراهم می کند که به طور خاص برای سرمایه گذاری های طولانی مدت طراحی شده اند.

چگونه یک بیت کوین IRA / Crypto IRA را ارزیابی کنیم.

هنگامی که می خواهید بخشی از حساب بازنشستگی خود را در Bitcoin IRA سرمایه گذاری کنید ، ارزیابی پنج عامل زیر مهم است.

هزینه ها

صنعت Crypto IRA به دلیل سفارش کارگزاران فروش و بسیاری از مدارک دستی ، گرفتار شرکت هایی شده است که هزینه های فوق العاده بالایی را دریافت می کنند. اگرچه Crypto IRA می تواند بدون مالیات سرمایه گذاری کند ، اما در نظر گرفتن هزینه ها هنوز مهم است. خوشبختانه شرکت های فن آوری نسل بعدی دوست دارند iTrustCapital وارد شده اند که هزینه های فوق العاده کمی را ارائه می دهند.

معاملات 24/7

همانطور که قبلاً ذکر شد ، بیت کوین و دارایی های دیجیتال می توانند به صورت 24 ساعته و 7 ساعته به صورت بلادرنگ معامله شوند. مهم است که نه تنها اطمینان حاصل کنید که شرکت Crypto IRA شما 24/7 روزانه معامله می کنید ، بلکه معاملات آنها نیز به سرعت تسویه می شود. شرکت هایی مانند Bitcoin IRA دارای معاملات تجاری هستند که در حدود 2-4 روز کاری حل می شود ، در حالی که iTrustCapital ظرف چند دقیقه معاملات را حل و فصل می کند.

ذخیره سازمانی ، امنیت و بیمه

مهمترین نکته ای که باید هنگام سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال به خاطر بسپارید ، امنیت و بیمه ای است که توسط شرکت ها ارائه می شود. در حالی که ذخیره سازی بیت کوین در گذشته بسیار دشوار بود ، متولیان نهادی زیادی در مقیاس بزرگ وجود دارند که برای تأمین دارایی طراحی شده اند. شرکت هایی مانند Curv ذخیره سازی درجه نظامی و حتی 50 میلیون دلار بیمه نامه برای حمایت از ذخیره سازی خود ارائه می دهند.

تیم

هر زمان که در هر کاری سرمایه گذاری می کنید ، انجام مراقبت های لازم در مورد رهبری یک شرکت مهم است. اینها افرادی هستند که به احتمال زیاد سیستم ها را ساخته اند ، امنیت را کنترل می کنند و اطمینان حاصل می کنند که دارایی های شما فقط نمی توانند 24/7 به صورت معامله شوند بلکه از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند. به عنوان یک قانون خوب ، اگر نمی توانید تیم شرکتی را در وب سایت آنها پیدا کنید ، این یک پرچم قرمز بزرگ است.

چه کسی برترین شرکتهای Bitcoin IRA / Crypto IRA هستند?

  1. iTrustCapital – آنها نه تنها کمترین هزینه در صنعت را تا حد زیادی ارائه می دهند ، بلکه دارای ذخیره سازی درجه نظامی و بهترین بستر تجارت 24/7 هستند. علاوه بر این ، تیم آنها دهه ها تجربه در زمینه خدمات مالی و صنایع فناوری دارد.
  2. BitIRA – اگر به دنبال مکانی امن برای نگهداری Bitcoin IRA خود هستید ، یکی از بهترین گزینه ها است. این به دلیل این واقعیت است که این شرکت همچنین خدمات ایمن سردخانه را برای اطمینان از سالم ماندن سرمایه گذاری شما تا زمان بازنشستگی فراهم می کند.
  3. Bitcoin IRA اگر می خواهید Bitcoin IRA بسیار امن یا یکی از طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه اصلی دیگر را باز کنید ، یکی از کاربرپسندترین خدمات و راه حل های همه جانبه را ارائه می دهد. شما یک ارائه دهنده خدمات کاملاً شفاف IRA با پشتیبانی BitGO Trust برای تجارت کاملاً امن دارایی های دیجیتال در زنجیره ای پیدا خواهید کرد که برای آرامش کامل تا 100 میلیون دلار بیمه است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me