banner
banner

چرا باید در بیت کوین سرمایه گذاری کرد؟

دلایل زیادی برای سرمایه گذاری در بیت کوین وجود دارد. این ابزار مالی منحصر به فرد جهان را برای همیشه تغییر داد و دیجیتالی شدن اقتصاد را آغاز کرد. بیت کوین چیزی فراتر از یک پروتکل است. این یک تغییر اساسی در سیاست پولی جهانی است. برای اولین بار دولت و سیاست های پولی از هم جدا هستند.

هیچ کس دقیقاً نمی داند که چرا Satoshi Nakamoto ، خالق ناشناس Bitcoin ، Bitcoin ایجاد کرده است. با این حال ، برخی از دلایل او وجود دارد. به عنوان مثال ، یک پیام رمزآمیز در بلوک Bitcoin’s Genesis جاسازی شده است. در این پیام آمده است: “نخست وزیر تایمز 03 / ژانویه / 2009 در آستانه کمک مالی دوم برای بانک ها” یافت می شود.

چرا سرمایه گذاری در بیت کوین (BTC)?

اکثر تحلیلگران اتفاق نظر دارند که برای به دست آوردن مجدد کنترل آینده مالی خود ، پیامی است که به بهترین شکل الهام بخش Bitcoin است. هدف از توسعه آن ارائه یک شکل سالم از پول عاری از دستکاری عوامل بیرونی بود. برخلاف ارزهای فیات ، هیچ راهی برای چاپ بیت کوین بیشتر توسط دولت وجود ندارد. منبع تغذیه محدود شده و مستقیماً در پروتکل اصلی شبکه قرار دارد.

داده های بیت کوین از طریق CoinMarketCap

داده های بیت کوین از طریق CoinMarketCap

بهترین راه برای شروع نمونه کارها ارز رمزنگاری شده شما

بخش رمزنگاری اکنون بیش از هر زمان دیگری بزرگ شده است. هزاران سیستم عامل مختلف وجود دارد. هر یک از این بلاکچین ها ویژگی منحصر به فردی را به بازار می آورند. در حالی که بسیاری از این سیستم عامل ها موفق خواهند شد ، اما بسیاری موفق نخواهند شد. بیت کوین قدیمی ترین ، بزرگترین و ایمن ترین بلاک چین است. در نتیجه ، یک پروژه آن که مطمئناً تا زمانی که ارز رمزنگاری شده ارزش داشته باشد وجود خواهد داشت.

عرضه محدود (21،000،000 بیت کوین)

فقط 21،000،000 بیت کوین ایجاد شده است. این بیت کوین ها به عنوان پاداش استخراج برای ایجاد انگیزه در گره های شبکه صادر می شوند. جوایز جدید بیت کوین تقریباً هر ده دقیقه پخش می شود. به این ترتیب ، بیت کوین اولین ارز پیش بینی کننده جهانی قابل اعتماد را در اختیار جهانیان قرار می دهد.

نشانه های تغییر در بازار مشهود است. در این ماه شرکت معیارهای سرمایه گذاری برگزار شد میکرو استراتژی ذخایر شرکت خود را از فیات به بیت کوین منتقل کنند. تصمیم برای تغییر دارایی پس از آن صادر شد که دولت ایالات متحده تریلیون دلار بسته محرک به عنوان بخشی از بسته محرک همه گیر صادر کرد..

مقامات شرکت در مورد تصمیم گیری ، اظهار داشتند که به دلیل افزایش عرضه ارز فیات در بازار و عدم اطمینان کلی در مورد ویروس کرونا ، بیت کوین گزینه بهتری را ارائه داد. آنها توضیح دادند که بیت کوین اقدامات ضد تورمی زیادی دارد که آن را به یک سرمایه گذاری بلند مدت بهتر تبدیل می کند.

این کمبود همچنان قیمت های بیت کوین را به اوج جدید می رساند. تنها 11 سال از ورود این ارز رمزپایه به بازار می گذرد و در این مدت کوتاه قیمت بیت کوین سر به فلک می کشد. به طور خاص ، بیت کوین از حدود 0.50 دلار در هر سکه به بیش از 20،000 دلار در هر سکه رسیده است. بازار از همان اوج سال 2017 اصلاح شد ، اما ارزش بیت کوین بیش از 10،000 دلار است. این یک ROI چشمگیر است که سرمایه گذاران اولیه را به میلیاردر تبدیل کرده است.

تجارت بیت کوین - تجزیه و تحلیل از طریق CoinMarketCap

تجارت بیت کوین – تجزیه و تحلیل از طریق CoinMarketCap تجارت بیت کوین – تجزیه و تحلیل از طریق CoinMarketCap

در حال حاضر از 21 میلیون بیت کوین ، بیش از 18 میلیون سکه در گردش است. علاوه بر این ، ناکاموتو قبل از ناپدید شدن بدون هیچ ردی ، 1 میلیون سکه استخراج کرد. این بیت کوین از این روزهای ابتدایی هرگز حرکت نکرده است. همچنین ، مقدار زیادی بیت کوین به دلیل خطای انسانی از بین رفته است.

اگر بیت کوین را به آدرس کیف پول اشتباه ارسال کنید ، برای همیشه از دست می رود. مطالعات نشان می دهد که حدود 4 میلیون BTC به دلیل این خطاها برای همیشه از بین رفته است. روی هم رفته ، همه این عوامل به این معنی است که از 18 میلیون بیت کوین استخراج شده ، فقط 13 میلیون موجود است.

اندازه شبکه بیت کوین در حال افزایش است

شبکه Bitcoin بیشتر از هر زمان دیگری است. کیف پول ، مبادلات و سیستم عامل های بیشتری در دسترس کاربران است. علاوه بر این ، فروشندگان بیشتری بیت کوین را قبول می کنند. حتی کارت های بدهی و اعتباری بیت کوین وجود دارد که به کاربران امکان می دهد بیت کوین خود را در هر مکانی که ویزا را قبول می کند ، خرج کنند.

این نوآوری ها ، همراه با رشد بخش Dapp ، به این معنی است که بیت کوین قرار است برای آینده قابل پیش بینی گسترش یابد. علاوه بر این ، محصولات مالی مختلف بعدی مبتنی بر بیت کوین مانند EFT در دسترس عموم است. هر یک از این محصولات کمک می کند تا بازار سنتی را به بخش رمزنگاری وارد کنید.

سرمایه گذاران نهادی توجه می کنند

هرگاه محصولی جدید مبتنی بر بیت کوین وارد بخش سنتی شود ، تصویب بیت کوین را به سطح جدیدی سوق می دهد. این ابزارهای نوین مالی به کاربران امکان می دهد بدون داشتن مستقیم بیت کوین در بازار بیت کوین شرکت کنند. این استراتژی به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا از مقررات سنگین ارزهای رمزپایه یا مالیات خودداری کنند.

اخیراً ، این آشکار شده است که دولتهای خاصی در سراسر جهان شروع به کار کرده اند احتکار بیت کوین این کشورها ارزش بسیار خوبی را که بیت کوین نشان می دهد به رسمیت می شناسند و تصمیم گرفته اند شرط بندی های خود را حفظ کنند. بسیاری از این بیت کوین مصادره هایی بود که بازدهی کلانی را برای سازمان های دولتی به همراه داشت.

به عنوان مثال ، مقامات بلغاری بیش از 200000 بیت کوین را در طی یک جرم سازمان یافته ضبط کردند. همچنین ، سوئد ، ایالات متحده و کره شمالی دارای سهام سنگین بیت کوین هستند. از زمان این مصادره ها ، برخی از سکه ها برای بازده عظیم حراج شده اند. در یک نمونه ، خدمات مارشال ایالات متحده حراج بیش از 144،000 BTC به مردم با پرداخت 48 میلیون دلار.

Bitcoin اضافه کردن ویژگی های جدید

بیت کوین به عنوان پروژه برتر در بازار ، همچنان شاهد پیشرفت های بدیع است. شبکه لایتنینگ یکی از موارد جدیدی است که بیت کوین را ارائه می دهد. شبکه لایتنینگ یک راه حل خارج از زنجیره است که از کانال های پرداخت خصوصی برای از بین بردن ازدحام درون زنجیره ای استفاده می کند.

این پروتکل لایه دوم انقلابی همچنین به بیت کوین اجازه می دهد تا از فناوری های جدید موجود در بازار بهره ببرد. به عنوان مثال ، Lightning Network استفاده از خطاب به شبکه Bitcoin’s را معرفی می کند. اوراکل حسگرهایی خارج از زنجیره هستند که می توانند اقدامات درون زنجیره ای را تحریک کنند. اوراکل یکی از مهیج ترین فن آوری های بازار است. آنها قابلیت استفاده از ارزهای رمزپایه را تا ارتفاعات جدید گسترش می دهند.

سرمایه گذاری در بیت کوین سرمایه گذاری در خود شما است

علاوه بر فناوری بلاکچین ، چیز دیگری قدرت شبکه Bitcoin را دارد. این باور وجود دارد که مردم جهان شایسته بهتر هستند. همه چیز در مورد بیت کوین خلاف واقع است. این واقعاً سطح جدیدی از توانمندسازی مالی را توزیع می کند و نشان می دهد که چگونه جامعه می تواند گذشته از مشکلات مالی فعلی خود تکامل یابد.

چه چیزی در آینده نهفته است

هیچ کس نمی تواند با اطمینان 100٪ به شما بگوید که بیت کوین به بالاترین حد پیش بینی شده در بخش مالی خواهد رسید. با این حال ، همه نشانه ها به سالهای بیشتری از تصویب رکورد اشاره دارد. بیت کوین چیزی فراتر از ارز رمزنگاری شده است. این رأی برای کنترل آینده مالی شما است.

خرید بیت کوین (BTC)

ما تبادلات زیر را توصیه می کنیم:

چرا باید در بیت کوین سرمایه گذاری کرد؟ چرا باید در بیت کوین سرمایه گذاری کرد؟ چرا باید در بیت کوین سرمایه گذاری کرد؟
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me