banner
banner

نحوه خرید اتریوم (ETH)

Ethereum یک شبکه بلاکچین توزیع شده منبع باز است که اسکریپت نویسی قرارداد هوشمند را ساده می کند. مهم است ، سکو به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز ساخته شده در بلاک چین ها را ساده بسازند. در نتیجه ، این پلتفرم جهان را به میزبان ویژگیها و کاربردهای جدید معرفی کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای Investing in Ethereum مراجعه کنید.

ما 5 کارگزار برتر را که توانایی خرید Ethereum (ETH) را با کارت اعتباری یا کارت نقدی ارائه می دهند ، لیست می کنیم..

بینانس

بینانس یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. مزایای خرید Ethereum (ETH) در اینجا این است که شما از هزینه های کمتری مبادله ای نسبت به صرافی های رقابتی بهره مند می شوید و افزایش نقدینگی شما را قادر می سازد تا سریعاً خرید و فروش کنید تا از اخبار حرکتی بازار بهره مند شوید..

بررسی Binance یا بازدید ما را بخوانید بینانس.

از کد تخفیف استفاده کنید: EE59L0QP با 10٪ بازپرداخت از کلیه هزینه های معاملاتی.

Paybis

Paybis یک پلت فرم بسیار مطمئن بیت کوین و ارز رمزنگاری شده استفاده کنید که در آن می توانید Ethereum (ETH) و طیف وسیعی از رمزنگاری های دیگر را با استفاده از کارت اعتباری یا بدهی خود خریداری کنید. آنها از سال 2014 وجود داشته و به صدها هزار نفر در خرید بیت کوین کمک کرده اند.

اگر می خواهید Ethereum (ETH) بخرید و نگه دارید ، این یکی از ساده ترین راه های خرید Ethereum (ETH) با کارت اعتباری یا کارت نقدی است..

بررسی Paybis ما را ببینید یا بازدید کنید Paybis.

کریپتومات

کریپتومات یک سرویس مبادله ارز و ارزهای رمزپایه مستقر در اتحادیه اروپا است که از سال 2018 فعالیت می کند. دفتر مرکزی آنها در استونی است که یک کانون معتبر اروپایی برای شرکت های مشابه است. آنها که توسط سرجیان محموتوویچ باهوش فناوری تاسیس شده اند ، اکنون در بیش از 80 کشور جهان فعالیت می کنند و به کاربران در سراسر جهان خدمات می دهند. کریپتومات یک گزینه عالی برای اروپایی ها است & سرمایه گذاران آسیایی که به سادگی مایل به خرید و فروش اتریوم (ETH) برای بلند مدت هستند. مشتری ایالات متحده آمریکا نیست.

بررسی کریپتومات را بخوانید یا بازدید کنید کریپتومات.

کراکن

کراکن در مورد مبادلات ارزهای رمزنگاری شده در صنعت یکی از نام های قدیمی است.

از آغاز فروتنانه ، آنها اکنون به یکی از شناخته شده ترین نام ها در فضا تبدیل شده اند که انتخاب گسترده ای از دارایی ها را برای تجارت از جمله Ethereum (ETH) ارائه می دهد.

هزینه های معاملاتی با سایر صرافی ها قابل رقابت است و اکنون با ارائه معاملات آتی و حاشیه ای همچنان به تکامل خود ادامه می دهند.

بررسی Kraken یا بازدید ما را بخوانید کراکن.

زغال اخته

زغال اخته خرید Ethereum (ETH) در داخل را آسان می کند کانادا بدون هیچ سر و صدا و خرید سریع یا فروش دارایی از طریق پلت فرم آسان برای استفاده آنها. آنها از سال 2017 وجود داشته و دارای چندین مشارکت بسیار مورد اعتماد هستند که باعث شهرت آنها در زمینه ارزهای رمزپایه می شود. آنها همچنین به عنوان یک تجارت خدمات پولی در FINTRAC ثبت شده اند ، از این نظر بسیار قابل اعتماد هستند. مشتری ایالات متحده آمریکا نیست.

بازدید زغال اخته.

نحوه خرید اتریوم (ETH) نحوه خرید اتریوم (ETH) نحوه خرید اتریوم (ETH)
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی Paybis

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کریپتومات

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

بهترین برای

کاربران پیشرفته

بهترین برای

خرید فوری

بهترین برای

بازرگانان اروپایی

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

50 دلار

حداقل حساب

35 یورو

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

اتریوم (ETH) چیست?

Ethereum یک پروژه بلاک چین محبوب است که از یک پروتکل منبع باز استفاده می کند. با پشتیبانی از قابلیت های قرارداد هوشمند ، Ethereum می تواند نه تنها به عنوان یک ارز بلکه به عنوان بستری برای میزبانی برنامه های غیرمتمرکز (dApps) عمل کند..

Ethereum از رمز اصلی “Ether” برای معاملات رخ داده در شبکه خود استفاده می کند. ساختار این توکن ها به صورت ‘ERC-20’ است – پروتکلی که توسط Ethereum ساخته شده و توسط بلاک چین های مختلف استفاده می شود.

چه کار میکند?

Ethereum با استفاده از بلاکچین ساخته شده است ، با استفاده از قراردادهای هوشمند ، امکان اجرای برنامه ها را در بالای پروتکل خود فراهم می کند. رمز اصلی آن ، Ether ، نیز به عنوان یک ارز عمل می کند ، و دارایی آسان برای انتقال ارزش را در اختیار دارندگان آن قرار می دهد.

در طول سالهای مختلف ، پیاده سازی های مختلفی از قابلیت های Ethereum انجام شده است. یکی از امیدوار کننده ترین مثالها شامل برنامه هایی است که پیرامون امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. این بخش شامل یک سری برنامه های مبتنی بر مالی مبتنی بر زنجیره بلوک مانند Ethereum است.

Ethereum چگونه کار می کند?

در پشت صحنه ، شبکه از یک پروتکل اثبات کار برای عملکرد استفاده می کند. این بدان معناست که این شبکه در بین مجموعه ای از استخراج کنندگان در سراسر دنیا غیرمتمرکز است. این ماینرها گره ها را میزبانی می کنند ، تراکنش ها را تأیید می کنند و سوابق به روز زنجیره بلوک Ethereum را ذخیره می کنند.

برای تکمیل معامله در شبکه Ethereum ، مبلغ کمی توسط آغازگر مورد نیاز است. این هزینه معمولاً “گاز” نامیده می شود. مقدار گاز مورد نیاز برای انجام یک معامله متفاوت است ، زیرا به تراکم شبکه بستگی دارد. بیشتر گاز سرعت انجام یک معامله را افزایش می دهد – به دلیل انگیزه بیشتری برای استخراج معادن برای پردازش.

تحولات پیش بینی شده?

علی رغم بسیاری از رقبا ، که عملکردی برابر یا بیشتر دارند ، Ethereum توانسته است جایگاه خود را در بالای کلاس خود حفظ کند.

به طور گسترده انتظار می رود که Ethereum به زودی از یک پروتکل مبتنی بر “اثبات کار” به “اثبات سهام” کارآمد تر تبدیل شود. در حالی که POW متداول برای عملکرد شبکه به توان محاسباتی متکی است ، POS این کار را نمی کند. در عوض ، POS به اعتبار سنج های شبکه اجازه می دهد تا از طریق مالکیت سکه ها / توکن ها کار کنند.

ایدئولوژی اساسی?

تقریباً از همان ابتدا ، اتریوم قرار بود یک کار غیرانتفاعی باشد. این امر تا به امروز صادق مانده و در پذیرش نظارتی آن نقش داشته است.

بسیاری اتریوم را در تلاش برای دستیابی به “اینترنت 2.0” می دانند. بستری که نیاز به عملیات متمرکز ، آوردن دموکراسی و امنیت را به طور همزمان برای نیازهای داده ما از بین ببرد. با انجام این کار ، Ethereum اساساً قدرت داده را به کاربر می دهد.

پذیرش و جنجال?

اتریوم بدون شک شناخته شده ترین و محبوب ترین پروژه مبتنی بر بلاکچین است که Bitcoin نامگذاری نشده است. این ابزار تقریباً در هر بستری یافت می شود که از ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند.

انتظار می رود که پذیرش ادامه یابد ، زیرا اعتقاد بر این است که سال 2020 اولین نسخه Ethereum Futures را ارائه می دهد – رویدادی که سطح جدیدی از آگاهی در مورد پروژه را به ارمغان می آورد.

پذیرش فراتر از عموم مردم است ، زیرا نهادهای دولتی در سراسر جهان برای استفاده از Ethereum استفاده می کنند. یکی از این نمونه ها شورای تحقیقات ملی کانادا در حال ساخت یک پلت فرم مبتنی بر Ethereum است که دسترسی سریع و واقعی کانادایی ها به کمک های مالی و بودجه دولت را فراهم می کند..

تا به امروز ، دو مورد از بحث های بزرگ پیرامون Ethereum شامل موارد زیر است:

 • چنگال سخت
 • منجر به ایجاد Ethereum Classic (ETC)
 • جامدادی
  • با استفاده از یک زبان برنامه نویسی منحصر به فرد ، توسعه را دشوارتر می کند
  • فراتر از این دو بحث مهم ، یک سوم باقی مانده است که بیت کوین نیز آن را به اشتراک می گذارد. این استفاده از مدل POW است. در حالی که POW به اندازه کافی با Ethereum رفتار کرده تا بتواند به وضعیت فعلی خود رشد کند ، اما انتقال به POS مورد نیاز است. اگر هدف Ethereum ادامه رشد باشد ، تقاضای برق آن توسط استخراج کنندگان شبکه نیز ادامه خواهد یافت. انتقال به POS این نیازهای نیرو را تا حد زیادی کاهش داده و مانع اصلی در مسیر موفقیت را از بین می برد.

   این انتقال قبلاً توسط توسعه دهندگان Ethereum تأیید شده بود و در ابتدا انتظار می رفت که در اوایل سال 2020 انجام شود. گرچه این مورد به تأخیر افتاده است ، اما هنوز زودتر از آن انتظار می رود.

   مقررات?

   برخلاف اکثر ارزهای رمزپایه ، اتریوم از مقامات مختلف نظارتی عالی رتبه در ایالات متحده تأیید کرده است زیرا امنیت نیست.

   Ethereum یک مورد جالب ارائه کرد ، همانطور که ناظران خاطر نشان کردند ، اگرچه دارایی ممکن است زندگی خود را به عنوان یک اوراق بهادار آغاز کرده باشد ، اما از آن زمان فراتر از این طبقه بندی تکامل یافته است. این به دلیل عدم نظارت متمرکز ، و توانایی آن برای عملکرد مستقل و بدون هیچ خیر مستقیم است.

   این طبقه بندی ممکن است در ماه های آینده خطرناک نباشد. با اعلام انتقال به POS ، مقامات CFTC متذکر شده اند که ارائه توانایی “سهام” کردن نشانه ها ، ممکن است منجر به طبقه بندی به عنوان یک امنیت شود.

   Mike Owergreen Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me