banner
banner

سرمایه گذاری در Chainlink (LINK) – هر آنچه لازم است بدانید

هر کسی که نمودارهای رمزنگاری را از اواخر سال مشاهده کرده است ، می تواند در مورد محبوبیت Chainlink (LINK) صحبت کند. این محبوبیت از منابع مختلف مختلف از جمله مدل تجاری منحصر به فرد شرکت ناشی می شود. برخلاف بسیاری از پروژه های موجود در این زمان ، Chainlink به دنبال رقابت با ارزهای رمزپایه دیگر نیست. در عوض ، این پلت فرم می خواهد از طریق پروتکل های منحصر به فرد خود ، کل بخش را پیش ببرد.

Chainlink (LINK) چه مشکلاتی را حل می کند?

Chainlink تلاش می کند تا یکی از بزرگترین مشکلاتی که بخش بلاکچین با آن روبرو است ، نحوه برقراری ارتباط اطلاعات از و بلاکچین را اصلاح کند. به طور سنتی ، این وظیفه توسط حسگرهایی انجام می شود که به آنها گفته می شود. Oracles را می توان تقریباً بر روی هر چیزی نظارت کرد. سخنرانی هایی وجود دارد که آب و هوا ، امتیازات ورزشی ، موجودی حساب و ارزش سهام را کنترل می کند ، به نام چند مورد.

Oracles قابلیت استفاده از بلاکچین ها را گسترش می دهد زیرا آنها روشی قابل اعتماد برای شروع قراردادهای هوشمند در صورت رعایت پارامترهای خارج فراهم می کنند. با این حال ، خطابه ها متمرکز هستند این تمرکز آنها را به ضعیف ترین نقطه در بلاکچین تبدیل می کند. اگر یک اوراکل خراب شود یا به خطر بیفتد ، کل شبکه را در معرض خطر قرار می دهد.

جلوه های ماندگار

ورود اطلاعات یکی از مهمترین مراحل ایجاد بلاکچین است. به یاد داشته باشید ، بلاکچین ها تغییرناپذیر و مقاوم در برابر سانسور هستند. اگر اطلاعات دریافتی آنها نادرست باشد ، پاک کردن و اصلاح این داده ها بسیار دشوار است. در برخی از بلاکچین ها غیرممکن است. این مسئله در جامعه توسعه به عنوان “مشکل اوراکل.“Chainlink تلاش می کند تا از طریق ادغام پروتکل های مختلف نسل بعدی به این مسائل رسیدگی کند.

Chainlink (LINK) چگونه کار می کند?

Chainlink به دنبال ایجاد اولین شبکه اوراکل بلاک چین است. یک شبکه بلاکچین اوراکل می تواند از همان فناوری هایی که در بلاک چین های سنتی وجود دارد استفاده کند تا از عملکرد درست گره ها و دقیق بودن داده های آنها اطمینان حاصل کند..

در اکوسیستم Chainlink ، این فرآیند زمانی شروع می شود که کاربر درخواست درخواست قرارداد برای کسب اطلاعات را ارائه می دهد. این اعلان به عنوان یک رویداد بلاکچین در شبکه لیست می شود. این لیست سپس یک قرارداد توافق نامه سطح خدمات Chainlink (SLA) ایجاد می کند. این قرارداد همچنین سه قرارداد دیگر را در سیستم راه اندازی می کند.

قرارداد معروف Chainlink

قرارداد اول صحت اوراکل را تأیید می کند. این کدگذاری تاریخچه هر سخنرانی را مرور می کند. این سیستم به مشارکتهای گذشته این سخنرانی و میزان صحت آنها پرداخته است. در پایان ارزیابی ، اوراکل رتبه ای را دریافت می کند. این رتبه به سیستم کمک می کند تا به راحتی از بهترین خطابه ها استفاده کند.

قرارداد تطبیق سفارش Chainlink

دومین قرارداد قرارداد درخواست را به گره های Chainlink تحویل می دهد. وقتی گره ها این درخواست را دریافت می کنند ، شروع به پیشنهاد دادن می کنند. سیستم به طور خودکار تعداد گره ها و نوع گره مورد نیاز برای تکمیل درخواست را با استفاده از پیش نیازهای از پیش برنامه ریزی شده پیکربندی می کند.

قرارداد تجمع Chainlink

آخرین قرارداد داده های نادرست را مطابقت می دهد. این سیستم تمام داده هایی را که بررسی ها و تعادل های قبلی را به اتمام رسانده اند ، بررسی می کند. هر داده ای که مطابق با ورودی های دیگر شبکه نباشد ، نادیده گرفته می شود. پس از اتمام این مرحله ، داده ها تأیید شده و در دسترس بلاکچین قرار می گیرند.

مزایای Chainlink (LINK)

Chainlink مزایای عمده ای برای شبکه دارد. اوراکل ها برای گسترش شبکه مهم هستند. آنها در هسته برخی از هیجان انگیزترین تحولات در بخش قرار دارند. به عنوان مثال ، DEX ها (صرافی های غیرمتمرکز) بدون ارائه کتاب سفارش ، از دستورالعمل ها برای تعیین قیمت ارزهای رمزپایه استفاده می کنند.

Chainlink به شرکت ها اجازه می دهد تا از این فناوری قدرتمند به روشی بی اعتماد استفاده کنند. کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که داده های دریافتی فاسد ، نادرست و به موقع نیستند. در صورت خرابی یک گره ، سیستم به طور خودکار جایگزین آن با جایگزین رتبه بالاتر می شود.

History of Chainlink (پیوند)

Chainlink سالها پروژه ای برای تماشای آن بوده است. این برنامه برای اولین بار در سال 2014 با نام SmartContract.com وارد بازار شد. اندکی پس از راه اندازی ، نام آن به Chainlink تغییر یافت تا بازار اصلی پلت فرم را بهتر نشان دهد. امروز ، Chainlink به روش های جدید و هیجان انگیزی کمک می کند تا شکاف روزافزون بین منابع داده خارجی و بلاک چین های عمومی را پر کند.

در سال 2017 ، Chainlink میزبان ICO بود که در آن زمان ، یکی از بزرگترین رویدادهایی بود که برگزار می شد. این شبکه از آن زمان تاکنون مورد توجه قرار گرفته است. در مجموع ، رویداد سرمایه گذاری جمعی با اعتبار 32 میلیون دلار به این سیستم عامل خاتمه داد. این بودجه به Chainlink کمک کرده است تا مرزهای اطمینان و امنیت اخلاقی را به ارتفاعات جدید برساند.

پیوند در CoinMarketCap

پیوند در CoinMarketCap

در سال 2019 ، Chainlink یکی از مهمترین مشارکتهای خود را تاکنون انجام داده است. این شرکت با موفقیت یک همکاری استراتژیک با Google به دست آورد. این توافق نامه پروتکل Chainlink را در استراتژی قرارداد هوشمند Google تأمین کرد. این حرکت توسط سرمایه گذاران به عنوان یک پیروزی بزرگ شناخته شده است زیرا به کاربران اجازه می دهد تا به دو سرویس Cloud محبوب Google – BigQuery از طریق API متصل شوند..

نحوه خرید Chainlink (LINK)

Chainlink در اکثر صرافی های بزرگ موجود است. یکی از بهترین راه های دریافت LINK استفاده از آن است بینانس. Binance بزرگترین صرافی در جهان از نظر محدودیت بازار است. شما می توانید طیف گسترده ای از سکه ها را در بورس پیدا کنید و هزینه های آن بسیار رقابتی است.

شما باید برای یک حساب Binance ثبت نام کنید. این روند مستلزم اثبات هویت ما است. همچنین باید یک حساب بانکی بدهکار یا حساب پیوند دهید تا بتوانید کیف پول های مبادله ای خود را بارگیری کنید. پس از تنظیم این فرآیند ، دریافت LINK فقط چند دقیقه طول می کشد.

اولین قدم تأمین اعتبار حساب خود است. بعد ، شما باید ارز فیات خود را به ETH یا BTC معامله کنید. پس از اتمام این مرحله ، بقیه کارها بسیار ساده است. اکنون جفت معاملاتی LINK متناسب با رمزنگاری و مبلغی را که می خواهید معامله کنید ، انتخاب کنید. در عرض چند دقیقه LINK شما در کیف پول مبادله شما قرار دارد.

سرمایه گذاری در Chainlink (LINK) - هر آنچه لازم است بدانید سرمایه گذاری در Chainlink (LINK) - هر آنچه لازم است بدانید سرمایه گذاری در Chainlink (LINK) - هر آنچه لازم است بدانید
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

راحتی در استفاده

هزینه های تجارت

0.10٪

هزینه های تجارت

0.16٪

هزینه های تجارت

0.125٪

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

نحوه ذخیره Chainlink (LINK)

اگر قصد دارید مرتباً LINK خود را معامله کنید یا اگر فقط قصد دارید مقدار کمی LINK را نگه دارید ، می توانید آن را روی کیف پول مبادله بگذارید. با این حال ، لازم به ذکر است که این حداقل ایمن ترین روش برای ذخیره LINK شما است. همچنین می توانید از یک Dapp موبایل قابل اعتماد مانند JAXX استفاده کنید تا LINK خود را ایمن نگه داشته و از چشمان گرسنه هکرهای صرافی دور نگه دارید.

اگر می خواهید سرمایه گذاری بزرگی در LINK انجام دهید یا اگر می خواهید مدت زمان طولانی HODLing این رمزنگاری را انجام دهید ، کیف پول سخت افزاری بهترین گزینه است. کیف پول های سخت افزاری رمزگذاری شما را به صورت آفلاین در “سردخانه” ذخیره می کنند. این استراتژی دسترسی تهدیدهای آنلاین را به دارایی های شما غیرممکن می کند. لجر نانو اس یا پیشرفته تر لجر نانو ایکس هر دو از Chainlink (LINK) پشتیبانی می کنند.

Chainlink – پروژه ای شایسته تبلیغات

هیچ کس نمی تواند استدلال کند که فضای رمزنگاری پروژه های زیادی دارد که همه آنها اعتیاد به مواد مخدره هستند و هیچ ماده ای ندارند. Chainlink یکی از آنها نیست. این سیستم عامل منبع لازم را به بازار ارائه می دهد. Chainlink عملکرد بلاک چین را گسترش می دهد و سطح انعطاف پذیری جدیدی را به توسعه دهندگان ارائه می دهد. به همین دلایل و موارد دیگر ، Chainlink همچنان یکی از داغترین سکه های بازار است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me