banner
banner

بانک های سنتی خدمات نگهداری دارایی های دیجیتال را افزایش می دهند

در هفته های اخیر ، شاهد افزایش استفاده از خدمات بلاکچین در میان بانک های سنتی هستیم. اول ، به بانکهای مستقر در ایالات متحده چراغ سبز به ارزهای رمزنگاری شده توسط این سازمان داده شد دفتر نظارت بر ارز (OCC).  اکنون ، ما می فهمیم که یکی از بزرگترین بانک ها در کره جنوبی, KB کوکمین بانک, هم اکنون در حال توسعه خدمات مشابه است.

چه کسی درگیر شده است?

با توجه به کره جنوبی ، برنامه این است که بانک KB Kookmin شروع به ارائه خدمات حضانت برای دارایی های دیجیتال کند. این یک تلاش گروهی است که شامل شرکتهای زیر است,

این همکاری به ویژه قابل توجه است ، زیرا بانک KB Kookmin هر بانک قدیمی نیست. آنها در حال حاضر بزرگترین بانک کره جنوبی هستند. حرکات انجام شده توسط بانکی با این قامت توسط بسیاری دنبال می شود. اگرچه بانک KB کوکمین و شرکای آن ممکن است در جدول اول باشند ، انتظار می رود که در آینده نزدیک کرسی دیگران را ببینند.

آینده گسترش دارایی

در حالی که خدمات اولیه در اختیار نگهداری ارزهای رمزپایه قرار دارند ، اعتقاد بر این است که این پشتیبانی در نهایت ، شامل انواع مختلف دارایی های دیجیتال ، رشد خواهد کرد. به طور خاص ، انتظار می رود که به موقع ، این خدمات نگهداری از اوراق بهادار دیجیتال پشتیبانی کنند.

در تفسیر منتشر شده توسط هاشد ، به این گسترش دارایی های پشتیبانی شده پرداخته شد. هاشده ایالت ها که از طریق این همکاری ، شرکت کنندگان پیش بینی می کنند ، “… که صنعت دارایی دیجیتال نه تنها شامل ارزهای رمزپایه ، بلکه سایر دارایی های سنتی مانند املاک و مستغلات ، آثار هنری و سایر حقوق اصلاح شده ای است که در سیستم عامل های بلاکچین صادر و معامله می شود.”

اگرچه ارزهای رمزپایه در ابتدا سود می برند ، اما توسعه چنین خدمات نگهداری پتانسیلی برای ایجاد و ایجاد رشد جدید در بخش اوراق بهادار دیجیتال دارد..

دفتر نظارت بر ارز

در هفته های قبل از اخبار پیرامون بانک KB Kookmin و خدمات حضوری آینده آن ، ما شاهد انتشار OCC نامه تفسیری روی موضوع.

در این نامه ، OCC خراب می شود ، نه تنها دارایی های دیجیتال چیست ، بلکه چگونه بانک ها می توانند از استفاده روزافزون حمایت کنند. OCC موضع خود را جمع بندی و بیان کرد,

“OCC تشخیص می دهد كه هرچه بازارهای مالی به طور فزاینده ای فن آوری می شوند ، احتمالاً نیاز روزافزون بانك ها و سایر ارائه دهندگان خدمات به استفاده از فن آوری جدید و روش های نوآورانه برای ارائه خدمات سنتی از طرف مشتریان افزایش خواهد یافت. با ارائه چنین خدماتی ، بانک ها می توانند عملکرد واسطه گری مالی را که در طول تاریخ در ارائه خدمات پرداخت ، وام و سپرده ایفا کرده اند ، ادامه دهند. “

ادامه یافت,

“… ما نتیجه می گیریم که یک بانک ملی ممکن است این خدمات نگهداری ارز رمزنگاری شده را از طرف مشتریان ، از جمله با نگه داشتن کلیدهای رمزنگاری منحصر به فرد مرتبط با ارز رمزنگاری شده ، ارائه دهد. این نامه همچنین موقعیت OCC را تأیید می كند كه بانك های ملی ممكن است خدمات بانكی مجاز را به هر مشاغل قانونی كه انتخاب می كنند ، از جمله مشاغل ارزهای رمزپایه ارائه دهند ، به شرطی كه به طور مثر خطرات را مدیریت كنند و با قانون قابل اجرا مطابقت داشته باشند. “

فرزندخواندگی بانک

مرغ کدوم اول شد؟ یا تخم مرغ؟ این جمله قدیمی را می توان به راحتی در دنیای فعلی بلاکچین به کار برد. آیا این بانک های سنتی به دلیل تجدید حیات اخیر در بخش ، از روی قطار می پرند؟ یا به دلیل جهش بانک ها در بخش ، این بخش افزایش یافته است. صرف نظر از پاسخ ، علائم اتخاذ بلاکچین در صنایع سنتی مثبت قطعی است.

امیدوارم که این نوسانات در بین بانک ها همچنان شتاب بگیرد ، زیرا بانک ها همیشه دارایی های دیجیتال را از نظر مثبت مشاهده نکرده اند. فقط ماه ها پیش ، ما در حال گزارش در مورد مشکلاتی بودیم که شرکت های آلمانی با آن روبرو شده اند ، زیرا بانک های سنتی از خدمات آنها رد شده اند.

KB کوکمین بانک

بانک KB Kookmin که در سال 2000 تأسیس شد ، فعالیت خود را در سئول ، کره جنوبی ادامه می دهد. از زمان راه اندازی ، بانک KB Kookmin بیش از 25000 نفر استخدام کرده است ، در حالی که مشتریان را در مقیاس جهانی با دسترسی به خدمات بانکی تجاری فراهم می کند.

مدیر عامل شرکت ، هور یین ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت است.

دفتر نظارت بر ارز (OCC)

OCC یک نهاد نظارتی مستقر در ایالات متحده است که وظیفه نظارت بر بانک های ملی را بر عهده دارد. این نظارت با هدف اطمینان از خدمات مالی منصفانه و شفاف به همه مشتریان انجام می شود.

برایان پی بروکس ، به عنوان بازیگر دوره کنترل ، در حال حاضر نظارت بر عملیات در OCC را بر عهده دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me