banner
banner

عناوین و نامگذاری ها در میان شرکت کنندگان صنعت

کسانی که تحولات را در بخش اوراق بهادار دیجیتال دنبال می کنند ، ممکن است با عناوین / نامگذاری های مختلفی که به مشارکت کنندگان صنعت داده شده است ، روبرو شده اند. در حالی که تعداد معدودی از شرکتها هدف خود را برای دستیابی به اهداف کامل تعیین کرده اند ، اما بیشتر آنها در یک منطقه یا حوزه دیگر تخصص دارند. این امر نیاز به همکاری بالایی در بین شرکت ها دارد ، زیرا انتشار اوراق بهادار دیجیتال مستلزم استفاده از خدمات مختلف است.

با به دست آوردن عنوان “عامل انتقال” به تازگی توسط Securitize ، اکنون هر زمان مناسبی است تا نگاهی گذرا به موقعیت هایی از جمله این موضوع بیندازیم. در اینجا چند نام تجاری که به طور معمول با اوراق بهادار دیجیتال مرتبط هستند ، و یک نگاه سطحی به نقش هایی که آنها بازی می کنند ، آورده شده است.

عامل استقرار

شرکتهایی که وظیفه تکمیل نقش یک نماینده کارگزاران را بر عهده دارند معمولاً به عنوان مجرای افزایش سرمایه عمل می کنند. یک کارگزار محل کار معمولاً توسط شرکتی استخدام می شود که قصد دارد از طریق STO / DSO یا روشهای دیگر جمع آوری سرمایه ، سرمایه جمع کند. در طول این فرآیند ، کارگزار جایگذاری سعی در اتصال طرفهای مناسب و علاقه مند (صادرکنندگان) دارد & سرمایه گذاران). با انجام این کار ، سرمایه گذاران در “صندلی چرخدار” خود به فرصت های پیش آزمایش شده دسترسی پیدا می کنند ، در حالی که صادر کنندگان از دسترسی به مجموعه سرمایه گذاران بیشتر بهره مند می شوند.

فراتر از دسترسی ساده صادرکنندگان توکن به دفترچه تماس آنها ، نمایندگان جایگزینی قادر به ارائه سطح خاصی از نفوذ به شرکتهای نسبتاً ناشناخته فقط از طریق وابستگی هستند. بعلاوه ، آنها معمولاً وظیفه دارند که به توسعه استراتژیهای بازاریابی برای صادرکنندگان توکن کمک کنند تا بتوانند به طور موثرتری طرفهای مناسب را به هم متصل کنند.

شرکت های زیر نمونه هایی از شرکت کنندگان در بخش اوراق بهادار دیجیتال هستند که عنوان نماینده استقرار را دارند.

پایتخت جهانی جهانی

انتورو

BlockPass

سکوی صدور

کل روند فروش و توزیع اوراق بهادار دیجیتال منوط به یافتن یک بستر صدور صلاحیت است. اوراق بهادار دیجیتال نیاز به ویژگی های خاصی دارند که در کدگذاری آنها تعبیه شود ، زیرا آنها ملزم به مطابقت با قوانین مربوط به اوراق بهادار هستند که توسط نهادهای نظارتی اعمال می شود ، مانند SEC. این کار وقتی ایجاد می شود ، با استفاده از پروتکل های صدور مبتنی بر فناوری های بلاکچین ، مانند Polymath’s ST-20.

شرکت های زیر نمونه هایی از مشارکت کنندگان در بخش اوراق بهادار دیجیتال هستند که به عنوان سیستم عامل انتشار عمل می کنند.

بندرگاه

فینتولوم

ازدحام

دلال-دلال

دلال دلال به یک شرکت دارای مجوز اشاره می کند که اوراق بهادار را خریداری و می فروشد. یک دلال فروش می تواند به نمایندگی از خود یا مشتری عمل کند. این یک تعیین نوسان است که به شرح زیر تجزیه می شود:

  • هنگامی که اوراق بهادار از طرف مشتری معامله می شود ، شرکت نقش یک کارگزار را بر عهده می گیرد.
  • هنگامی که اوراق بهادار به نمایندگی از شرکت معامله می شود ، این شرکت نقش یک فروشنده را بر عهده می گیرد.

شرکت های زیر نمونه هایی از شرکت کنندگان در بخش اوراق بهادار دیجیتال هستند که عنوان یک کارگزار را در اختیار دارند.

راه انداختن موتور ماشین

جوزا

گروه مالی دایناسور

متولی

در جهانی که به طور فزاینده ای به هم پیوسته است ، هر روز چالش های جدیدی در مورد اقدامات امنیتی پیش می آید. این اهمیت شرکتها را بر عهده می گیرد که نقش متولیان را به عهده می گیرند.

متولیان بخش اوراق بهادار دیجیتال وظیفه دارند با خیال راحت دارایی های دیجیتال را ذخیره کنند. گرچه ممکن است ابزارهای آنها برای دستیابی به این هدف متفاوت باشد ، حضور آنها در بخش بسیار مهم است.

ضمانت شده یا نه ، دارایی های مبتنی بر بلاکچین اغلب با هم مشاهده می شوند. این بدان معناست که هنگامی که یک مبادله بدون ضابطه و اقدامات امنیتی ضعیف هک می شود ، تصویری تاریک از دارایی های مشابه ارائه می دهد. برای ادامه روند صعودی دارایی های مبتنی بر بلاکچین (اوراق بهادار دیجیتال) ، متولیان قانونی از اهمیت اساسی برخوردار هستند. از طریق اقدامات امنیتی دقیق ، آنها می توانند خانه ای امن برای دارایی های با ارزش و همچنین ذهنی برای دارندگان خود فراهم کنند..

شرکت های زیر نمونه هایی از مشارکت کنندگان در بخش اوراق بهادار دیجیتال هستند که خدمات حضانت را ارائه می دهند.

PrimeTrust

مس

TokenSoft

ارائه دهنده بازار

برای اینکه طرفین شرکت کننده از نقدینگی متداول مرتبط با اوراق بهادار دیجیتال بهره مند شوند ، این دارایی ها به مکانی برای تماس با خانه احتیاج دارند. ارائه دهندگان بازار این پیشنهاد را ارائه می دهند ، زیرا تجارت ثانویه اوراق بهادار دیجیتال را تسهیل می کنند. با تسهیل خرید / فروش اوراق بهادار دیجیتال ، سرمایه گذاران اکنون می توانند به راحتی وارد موقعیت های خود شوند و از آنها خارج شوند.

شرکت های زیر نمونه هایی از شرکت کنندگان در بخش اوراق بهادار دیجیتال هستند که به عنوان ارائه دهندگان بازار عمل می کنند.

آرکاکس

OpenFinance

مامور انتقال

برای شرکتهایی که فرآیند توکن سازی انجام می دهند و توکن توزیع می کنند ، عامل انتقال بسیار حیاتی است. شرکتهایی که این نقش را بر عهده می گیرند معمولاً وظیفه دارند فعالیت و مالکیت داراییهای توزیع شده را به طور دقیق ردیابی کنند. این به معنای ارائه تصویر دقیق از کسانی است که دارایی های دیجیتال آنها را در اختیار دارند ، و در برخی موارد سود سهامداران را به دارندگان ارائه می دهد..

SEC نقش یک عامل انتقال را به 3 دسته اصلی زیر تقسیم می کند.

  • برای انعکاس تغییرات مالکیت ، گواهی ها را صادر و لغو کنید.
  • به عنوان یک واسطه برای شرکت عمل کنید.
  • گواهینامه های گمشده ، از بین رفته یا سرقت شده را مدیریت کنید

شرکت های زیر نمونه هایی از شرکت کنندگان در بخش اوراق بهادار دیجیتال هستند که عنوان عامل انتقال را دارند.

ایمن سازی کنید

انتقال VStock

افق گلوبکس

جوکی برای موقعیت

اگرچه نقشها و تعیینهای زیادی در این بخش وجود دارد ، اما اینها از مهمترین و مهمترین موارد موجود در اوراق بهادار دیجیتال است. با توجه به اینکه بخش اوراق بهادار دیجیتال هنوز در مرحله نوپای رشد است ، شرکت های مختلفی وجود دارد که به عنوان یک نهاد “رفتن” برای تخصص های خود جوی می شوند.

با گذشت زمان ، سرانجام شاهد بالا رفتن کرم خواهیم بود ، زیرا شرکت های منتخب با خدماتی که ارائه می دهند از این مجموعه متمایز هستند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me