کارگزاران فارکس نیوزیلند

کارگزاران فارکس نیوزیلند

ما تعداد زیادی از کارگزاران فارکس را در نیوزیلند بررسی کرده ایم ، 3 کارگزار برتر وجود دارد که با دستورالعمل های کیفیت ما مطابقت دارند و ساکنان نیوزلند را می پذیرند. موارد زیر را توصیه می کنیم:

کارگزاران فارکس نیوزیلند

FXTM – FXTM در سال 2011 در اروپا تاسیس شد. دفتر مرکزی آنها در حال حاضر در قبرس است اما خدمات در تجارت فارکس و بسیاری از دارایی های دیگر را به تاجران در سراسر جهان ارائه می دهند. آنها به سرعت به یکی از برترین کارگزاران فارکس در کل بخش تبدیل شده اند.

حداقل سپرده FXTM بسته به نوع حساب شما از 10 دلار فقط شروع می شود. این بدان معناست که تجارت از طریق FXTM برای همه سطح معامله گران در دسترس است. به این موارد اضافه شده ، آنها یک کارگزار بسیار خوب تنظیم شده با پشتیبانی از چندین نهاد محترم از جمله CySEC در اروپا و FCA در انگلستان هستند.

این آیین نامه قابل اعتماد ، یک دامنه رقابتی از هزینه های تجاری و در دسترس بودن بیش از 250 دارایی برای تجارت ، همچنان FXTM را به گزینه ای محبوب برای همه تبدیل می کند.

بررسی یا بازدید از FXTM ما را بخوانید FXTM.

هشدار: تجارت فارکس و ابزارهای مالی اهرمی خطر قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما نباید بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری کنید و باید اطمینان حاصل کنید که خطرات موجود را کاملاً درک می کنید. تجارت محصولات اهرمی ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. تجارت کالاهای غیر اهرمی مانند سهام همچنین با خطر روبرو می شود زیرا ارزش سهام می تواند سقوط کند و همچنین افزایش یابد ، که این می تواند به معنای بازگشت کمتر از آنچه در ابتدا بودید باشد..

کارگزاران فارکس نیوزیلند

eToro از نظر بازار فارکس یکی از بزرگترین نامها در صنعت است. آنها از سال 2007 فعالیت خود را آغاز کرده اند و به لطف مقررات عالی و عالی و تجربه تجارت بی نظیری که به افرادی که قصد دارند در معاملات اجتماعی یا فارکس شرکت کنند ، به یک نام مشهور در سراسر جهان تبدیل شده اند..

آنها اکنون مکانهایی در سراسر جهان دارند و به بیش از 7 میلیون بازرگان در صدها کشور از جمله کل نیوزلند خدمات ارائه می دهند.

eToro توسط بدنه های سطح بالا در سراسر جهان به شدت تنظیم می شود. این ارگان ها شامل CySEC در اتحادیه اروپا هستند که کارگزار را کاملاً مطابق با ESMA و همچنین FCA در انگلیس و ASIC در استرالیا سازگار می کند..

بررسی تفصیلی یا بازدید از eToro ما را بخوانید از eToro دیدن کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که کلیه معاملات خطرناک است. 67٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید فکر کنید که آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر. این محتوا فقط برای اهداف آموزشی است و توصیه ای برای سرمایه گذاری نیست.


کارگزاران فارکس نیوزیلند

BDSwiss در آن سال تأسیس شد. از آن زمان تاکنون آنها به یک کارگزار عمده فارکس تبدیل شده اند که اکنون خدمات تجارت را در بیش از 180 کشور جهان از جمله نیوزیلند ارائه می دهد. آنها همچنین نظارت نظارتی را از طریق تعدادی از نهادهای قابل اعتماد در صنعت از جمله CySEC دارند.

BDSwiss همچنین یک کارگزار بسیار آراسته است که به ویژه در سال های اخیر جوایز زیادی را جمع کرده است زیرا آنها حضور خود را در صنعت گسترش داده اند. شناخته شدن به عنوان ارائه دهنده یکی از بهترین برنامه های کاربردی پلتفرم تجاری و همچنین شرایط تجاری مثبت و محیط آنها به آنها در ادامه بهبود نمایه خود در میان معامله گران کمک زیادی کرده است.

بررسی دقیق BDSwiss ما یا از BDSwiss دیدن کنید.

هشدار: تجارت در Forex / CFD و سایر مشتقات بسیار سوداگرانه است و سطح بالایی از خطر را به همراه دارد. ممکن است تمام سرمایه خود را از دست بدهید. این محصولات ممکن است برای همه مناسب نباشد و شما باید اطمینان حاصل کنید که خطرات موجود را درک می کنید. در صورت لزوم به دنبال مشاوره مستقلی باشید. فقط با بودجه ای که توانایی از دست دادن آن را دارید حدس بزنید.

مقررات در نیوزیلند

مقررات در نیوزیلند بسیار ساده است.

کارگزار باید از تمام قوانینی که توسط FMA (سازمان بازارهای مالی) تنظیم شده است پیروی کند.

همچنین کارگزار باید در FSPR (ثبت نام ارائه دهندگان خدمات مالی) ثبت شود. اگر کارگزار پیدا کردید و آنها سرمایه گذاری ساکنان نیوزلند را قبول نمی کنند ، به احتمال زیاد به دلیل ثبت نشدن آنها است. در صورت شکایت هر سرمایه گذار ، این موارد را می توان با آژانس FSCL یا شکایات خدمات مالی ، که به شکایات همه کارگزاران مستقر در نیوزیلند رسیدگی می کند ، پر کرد..

FMA (سازمان بازارهای مالی) چیست?

اداره بازارهای مالی آژانس دولتی است که مسئول تنظیم بازارهای مالی در نیوزیلند است.

آنها رویکردی مبتنی بر ریسک را برای نظارت و نظارت اتخاذ می کنند ، منابع را به آن دسته از شرکت کنندگان یا روشهایی که بیشترین خطر را برای بازارهای مالی عادلانه ، کارآمد و شفاف دارند ، اولویت می دهند.

آنها طیف وسیعی از ابزارها را در اختیار دارند تا پاسخی به موقع ، م effectiveثر و متناسب با عدم انطباق شناسایی شده ارائه دهند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map