banner
banner

گراهام رودفورد ، مدیر عامل Archax Exchange – سری مصاحبه ها

گراهام رودفورد مدیر عامل و بنیانگذار صرافی Archax مستقر در لندن ، انگلیس است. گراهام تقریباً 20 سال تجربه در صندوق های سرمایه گذاری سنتی / دنیای سرمایه گذاری دارد و از این دانش و تجربه برای اوراق بهادار دیجیتال استفاده می کند. گواهی بر تجربه گراهام و تیمش این است که Archax یکی از معدود مبادلات اوراق بهادار دیجیتال تحت نظارت است که مسلماً بزرگترین مرکز مالی جهان است..

Archax یک مبادله مقرر در لندن برای تجارت توکن مورد حمایت دارایی است. مبادلات در درجه اول به جامعه سرمایه گذاران حرفه ای انجام می شود. آرچاکس قصد دارد با رویکردی با کیفیت موسسه ، دنیای رمزنگاری و فضای سرمایه گذاری سنتی را پر کند. 

RS: در یک جمله ، Archax را چگونه توصیف می کنید?

GR: Archax یک بورس اوراق بهادار دیجیتالی تنظیم شده ، نهادی و آتی در لندن است.

RS: چشم انداز بلند مدت Archax چیست?

GR: چشم انداز ما برای Archax این است که مکانهای اصلی برای انتشار اولیه و معاملات ثانویه اوراق بهادار دیجیتال در سطح جهان ، اداره یک بازار 24 × 7.

RS: چه کسی قادر به استفاده از پلت فرم Archax خواهد بود? 

GR: تمرکز ما روی سرمایه گذاران حرفه ای و مشتریان سازمانی از سراسر جهان به عنوان کاربران مستقیم – هم در سمت خرید و هم در طرف فروش است. مشارکت در خرده فروشی از طریق کارگزاران انجام می شود.

RS: Archax چه تمایزاتی از مبادلات مشابه دارد؟ چگونه این امر مورد توجه جامعه سرمایه گذاران حرفه ای قرار خواهد گرفت?  

GR: تمرکز فقط بر موسسات / سرمایه گذاران حرفه ای – بیشتر مکان های دیگر جریان خرده فروشی را پوشش می دهند.

تمرکز بر نشانه های امنیتی – بیشتر مکان های دیگر ارز رمزنگاری شده / رمزهای سودمند را پوشش می دهند ، که برای موسسات فعلی جذاب نیستند.

اولین بورس اوراق بهادار دیجیتال که در لندن ، مرکز مالی پیشرو در جهان تنظیم شده است – اکثر مکان های دیگر در حوزه های قضایی پیرامونی تنظیم می شوند.

تیم آرچاکس همه از دنیای بازارهای مالی سنتی آمده اند و عادت دارند در بازارهای تنظیم شده در سطح جهان فعالیت کنند.

همه شرکای فناوری ما تأمین کنندگان فضای نهادی سنتی هستند.

Archax از طریق مشارکت فروشنده در گردش کار تجارت سنتی موجود ادغام خواهد شد

Archax از API تجارت استاندارد صنعت مانند FIX پشتیبانی می کند

همه موارد فوق جامعه سرمایه گذاران حرفه ای را به خود جلب می کند.

RS: Archax یک بورس اوراق بهادار دیجیتال تنظیم شده است. آیا می توانید در مورد محل تنظیم خود و معنای این مقررات برای سرمایه گذاران و شرکت های ذکر شده در بورس ، چند مورد دیگر به ما بگویید.

GR: اکثر مبادلات رمزنگاری شده دیگر تنظیم نشده و مواردی که تنظیم می شوند تمایل دارند از حوزه های قضایی پیرامونی باشند. دنیای سنتی سرمایه گذاری نهادی تجارت در مکانهایی را که در این نوع حوزه ها تنظیم می شوند دوست ندارد ، آنها می خواهند در مکانهایی که در مراکز مالی برجسته مانند لندن تنظیم می شوند تجارت کنند..

شرکتهایی که به دنبال لیست امنیت دیجیتال هستند ، می خواهند در معرض دنیای سرمایه گذاری نهادی با تراشه های آبی قرار بگیرند – مبادله ای مانند Archax این امکان را برای آنها فراهم می کند.

RS: شما اخیراً چند مشارکت جالب جدید ایجاد کرده اید. آیا می توانید برخی از مزایای این مشارکت را به ما بگویید?

GR: مشارکت ما با شرکت های فن آوری اثبات شده از فضای سنتی مانند Aquis و Quod به ما توانایی های اثبات شده و ارتباط مستقیم با بازار هدف ما را می دهد.

همکاری ما با شرکت های توکنایزر مانند Tokeny و Securitize به ما لیستی از لیست های امنیتی دیجیتال با کیفیت برای تبادل ما می دهد..

مشارکت ما با ClearBank به ما توانایی های بانکی درجه یک را می دهد – همه آنها توسط بانک انگلیس پشتیبانی می شوند.

RS: چه زمانی انتظار دارید که Archax به صورت زنده پخش شود?

GR: انتظار داریم Archax در اواخر Q4 امسال در اواخر Q3 به زندگی خود ادامه دهد.

RS: شما به عنوان فردی با تجربه گسترده در بازارهای مالی ، کجای بازار اوراق بهادار دیجیتال را در 2 سال آینده و 5 سال آینده تصور می کنید?

GR: هنوز نشانه های امنیتی زود است و طی دو سال آینده انتظار داریم که اکوسیستم پشتیبانی مورد نیاز همچنان همراه با بازیگران اصلی در صدور اولیه ، بازداشت و تجارت در بازار ثانویه ظاهر شود. با تنظیم مقررات در مراکز عمده مالی ، موقعیت تنظیم کننده نیز در مورد مواضع رمزهای امنیتی دیگر دارایی های رمزنگاری نیز روشن می شود. تعداد شرکتهایی که به دنبال صدور رمزهای امنیتی هستند نیز رشد خواهند کرد ، همزمان با شروع شکل گیری کل چشم انداز ، صادرات بزرگتر و برجسته تری نیز ظاهر می شوند..

با نگاهی به پنج سال ، تمام این فعالیت ها باعث ایجاد نقدینگی در این بازارهای جدید و پرورش جریان اصلی می شود که انتظار داریم سرعت آن به سرعت افزایش یابد. ما همچنین شروع به دیدن ابزارهای مالی موجود خواهیم کرد که از رمزگذاری امنیت بلاکچین / امنیت دیجیتال نیز استفاده می کنند – زیرا این یک روش بسیار کارآمدتر و بدون اصطکاک برای مدیریت دارایی های مالی است که در حال حاضر استفاده می شود – به ویژه در فضای تصفیه و تسویه حساب پس از تجارت.

RS: آیا چیز دیگری وجود دارد که بخواهید به ما بگویید?   

GR: به ثمر رساندن دارایی های دنیای واقعی با استفاده از فناوری بلاکچین نه تنها قفل نقدینگی را ایجاد می کند و بازارهای ثانویه را برای دارایی هایی ایجاد می کند که در حال حاضر خرید و فروش آنها با مشکل روبرو است ، بلکه می تواند همه بازارهای مالی سنتی را نیز مختل کند. در حال حاضر بیش از 150 شرکت وجود دارد که از رمزهای امنیتی به عنوان راهی برای افزایش سرمایه یا باز کردن قفل ارزش دارایی استفاده کرده اند یا می خواهند از آنها استفاده کنند – ارزش کل بیش از 2 میلیارد دلار ، با 400 میلیون دلار جمع آوری شده تاکنون. این حرکت با ابتکارات جدیدی که هر روز ظاهر می شود ، ایجاد می شود. انواع توکن ها از توکن سهم / درآمد / بدهی به عنوان راهی برای افزایش سرمایه تجاری ، توکن سازی اموال یا وجوه برای ایجاد نقدینگی در بازار ثانویه و حتی توکن سازی دارایی های خاص یا عجیب و غریب – مانند هنر ، اسب مسابقه ، الماس ، کشتی کانتینر ، هواپیما – برای باز کردن ارزش به روش های جدید و ابتکاری.

می توانید در اینجا اخبار بیشتر درباره Archax را ببینید. 

و به صفحه اصلی Archax برسید اینجا.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me