banner
banner

نگاهی دقیق به Bakkt – چرا همه تبلیغات گسترده؟

اگر از فضای رمزنگاری پیروی می کنید ، بدون شک شنیده اید که مردم درباره Bakkt بحث می کنند. این پلتفرم همچنان خبرساز است و دلیل خوبی برای این همه هیاهو وجود دارد. گذشته از ذخیره سازی دارایی های دیجیتال در سطح شرکت ، سکو به دنبال این است که در میان اولین کسانی باشد که معاملات آتی بیت کوین را ارائه می دهند.

سکوی Bakkt یکی از پروژه های بسیار مورد انتظار در فضای رمزنگاری است و به راحتی می توان دلیل آن را دانست. از طرف دیگر ، مالک بورس اوراق بهادار نیویورک ، ICE (Intercontinental Exchange Inc.) ، توسعه دهندگان این پروژه است. تجربه و شبکه گسترده آنها کمک می کند تا شرایط مجوز پیچیده ای را که پروژه ابتدا باید برآورده کند ، هدایت کنید. اساساً ، Bakkt از نفوذ واقعی محصولات واقعی خود برخوردار است.

Bakkt Crypto-Storage

با گسترش بازار رمزنگاری و ورود شرکت سرمایه گذاری مقیاس بزرگ به فضا ، تقاضای فزاینده ای برای هر دو سرویس وجود دارد. شرکت های سرمایه گذاری سنتی باید بدانند که رمزنگاری آنها نه تنها با خیال راحت ذخیره نمی شود بلکه در برابر سرقت و اقدامات زشت دیگر نیز بیمه می شود. در هسته اصلی خود ، این سیستم عامل امنیت را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

Crypto Thievery

سرقت های رمزنگاری در حال افزایش است. یکی به تازگی منتشر شده است مطالعه نشان می دهد که بیش از 1.7 میلیارد دلار رمزنگاری فقط در سال 2018 به سرقت رفته است. علاوه بر این ، بیش از 356 میلیون دلار رمز ارز بود به سرقت رفته امسال تا الان در نتیجه ، شرکت های ذخیره دارایی دیجیتال مانند Bakkt همچنان شاهد افزایش علاقه به خدمات خود هستند.

آینده بیت کوین

با وجود تأخیرهای مکرر ، باکت ادامه می دهد فشار دادن برای معاملات آتی بیت کوین. قراردادهای آتی توافق نامه هایی برای خرید دارایی مذکور با قیمت توافق شده در تاریخ بعد هستند. آنچه باعث می شود آینده بیت کوین برای فضا بسیار حیاتی باشد این واقعیت است که شرکت های بزرگ سرمایه گذاری می توانند بدون ارائه مستقیم بیت کوین ، محصول را به مشتریان خود ارائه دهند. این شرکت های سرمایه گذاری سنتی مشتاق ورود به فضا هستند اما قبل از اینکه محصولات مرتبط با رمزنگاری را به مشتریان خود ارائه دهند ، به مقررات بیشتری نیاز دارند.

Bakkt - نگاهی دقیق

Bakkt از طریق توییتر

استراتژی آینده بیت کوین

باکت خواهد کرد ادغام کردن یک استراتژی قرارداد آتی دوگانه. اولین قرارداد آتی ، معاملات آتی بیت کوین روزانه خواهد بود. این توافق نامه به سرمایه گذاران امکان می دهد تا در یک بازار “همان روز” تعامل داشته باشند. این محصول به معامله گران روز اجازه می دهد تا در آینده اقدام کنند. دومین محصولی که این شرکت به دنبال ادغام آن است ، معاملات آتی بیت کوین است. معاملات آتی ماهانه به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا از یک منحنی قیمت گذاری در حال حرکت به جلو معامله کنند.

ICE Monitoring

Bakkt برای اینکه مفهوم خود را به واقعیت تبدیل کند ، تعدادی ابزار مالی سنتی را در خود جای داده است. این ابزار برای شناسایی و جلوگیری از سو abuse استفاده و دستکاری بازار است. هر دو مورد نگرانی بزرگی برای بازار رمزنگاری فعلی است. همچنین ، کلیه قراردادها توسط ICE Clear US حاشیه ساز می شوند و یک سرویس حضانت اختصاصی از انطباق کلیه قراردادهای آتی در طول چرخه عمر آنها اطمینان حاصل می کند.

یک جاده طولانی

Bakkt برای اولین بار اعلام کرد که قصد دارد معاملات آتی بیت کوین را در آگوست 2018 منتشر کند. این شرکت پیشنهاد خود را در دسامبر به کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) ارائه داد. همچنین این شرکت تقاضای معافیت را در همان زمان ارائه داده است. این معافیت ، در صورت تصویب ، به Bakkt اجازه می دهد تا Bitcoins مورد استفاده برای تسویه قراردادهای آتی خود را تحت سرپرستی قرار دهد.

جالب اینجاست که این شرکت از آن زمان تاکنون در بلاتکلیفی قانونی به سر می برد. مقامات دولتی دو دلیل برای تأخیر ذکر کردند. این دلایل شامل تعطیلی دولت است که از 22 دسامبر 2018 آغاز شد و تقریباً پنج هفته به طول انجامید. متأسفانه ، خاموش کردن CFTC با تعداد زیادی کار و سایر موارد “اولویت بالا” پروژه ها.

برای بدتر کردن اوضاع ، تحلیلگران خاطرنشان کردند که CFTF همچنان باید پیشنهاد Bakkt را برای بازبینی عمومی منتشر کند. این مرحله می تواند بیش از سی روز طول بکشد و می تواند تاریخ انتشار ژوئیه را که قبلاً اعلام شده بود ، به تأخیر بیندازد. امیر زیدی ، مدیر CFTF ، درمورد تأخیرها ، به سرعت خاطرنشان کرد که روند تجزیه و تحلیل برای آینده مربوط به رمزنگاری بسیار متفاوت از دارایی های سنتی همان کلاس است.

Bakkt that Thing Up

به نظر می رسد Bakkt استراتژی خود را متناسب ساخته است و در این مرحله ، می توانید انتظار داشته باشید که معاملات آتی بیت کوین در حال نزدیک شدن به صرافی شما باشد. پیش بینی پیرامون این پروژه قابل تحسین است. علاوه بر این ، معامله گران بیت کوین پس از ورود این محصول به بازار ، انتظار یک پمپ قیمت خوب را دارند. در حال حاضر ، انجمن رمزنگاری در انتظار تأیید نهایی Bakkt است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me