banner
banner

برنامه های Blockport برای گسترش – پیشنهاد رمز امنیتی را اعلام می کند

STO را اعلام می کند

همین امروز ، بلاکچین مبتنی بر بلاکچین ، Blockport ، قصد خود را برای میزبانی یک پیشنهاد رمز امنیتی آینده اعلام کرده است.

انتظار می رود این پیشنهاد از اوایل ماه مارس برگزار شود و در بستر Tokeny برگزار شود. هدف تیم جمع آوری حداقل 30 میلیون دلار یورو است. این تلاش در چند مرحله انجام می شود ، با اولین مرحله پیش بینی می شود 5 دلار از 30 میلیون یورو دلخواه به دست آورد.

برنامه های مربوط به صندوق ها شامل رشد مداوم شرکت است. به طور خاص ، تیم در Blockport می خواهد به ایالات متحده و فراتر از آن گسترش یابد. علاوه بر این ، این شرکت اعلام کرده است که آنها قصد دارند برای مجوزهای مناسب اجازه خدمات رمزنگاری فیات را بدهند.

Blockport

Blockport دفتر مرکزی خود را در آمستردام حفظ می کند. این شرکت در سال 2017 توسط سه نفر از افراد آینده نگر تأسیس شد.

Sebastiaan Lichter – بنیانگذار & رئیس محصول

کای بنینک – بنیانگذار & رئیس استراتژی

Zowie Langdon – بنیانگذار & رئیس فناوری

امروز ، Blockport تلاش می کند تا جامع ترین پلت فرم معاملات رمزنگاری را برای مبتدیان و افراد حرفه ای ارائه دهد. رویکرد منحصر به فرد آنها شامل ویژگی هایی مانند تجارت کپی و موارد دیگر است.

لازم به ذکر است که Blockport قبلاً میزبان یک ICO موفق نیز بود. این نشانه ها که به Blockport Token (BPT) معروف هستند ، نباید با فروش آینده اوراق بهادار دیجیتال اشتباه گرفته شوند. در حالی که BPT کلیدی برای جامعه روزمره است که از این پلتفرم استفاده می کند ، اما آنها ارزش سهام در Blockport را ندارند. با این وجود اوراق بهادار دیجیتالی که باید منتشر شوند ، به نام Blockport Securities (BPS) شناخته می شوند ، طبق مقررات D به فروش می رسند و سهام سهام آنها در شرکت است..

تفسیر

Sebastiaan Lichter وقت خود را صرف کرد و با ما در اینجا در Securities.io در مورد STO آینده صحبت کرد. آنچه در زیر گفته شده است.

چرا Tokeny به عنوان میزبان STO آینده انتخاب شد?

“ما در حال کار با Tokeny هستیم زیرا آنها یکی از برترین سیستم عامل های صدور در صنعت هستند و یکی از معدود مواردی است که به چندین شرکت در صدور موفقیت رمزهای امنیتی کمک کرده است. علاوه بر جنبه فنی ، Tokeny یک شریک حقوقی در زمینه حقوقی است و دانش مناسبی را برای ارائه STO خود در چندین حوزه قضایی به ما ارائه می دهد. ” Sebastiaan Lichter افزود ، “علاوه بر این ، ما Tokeny را به عنوان یک شریک قابل اعتماد می بینیم که عضو ABBL (انجمن بانکداران لوکزامبورگ) ، انجمن مشاهدات Blockchain اتحادیه اروپا ، EEA (اتحادیه Enterprise Ethereum) و بنیاد Bitcoin است. سیستم عامل آنها بیش از 18 فروش رمز را در پنج قاره تسهیل کرده است و بیش از 50000 سرمایه گذار از آن استفاده کرده اند. “

چرا Blockport به جای استفاده از روش متعارف تر ، جمع آوری کمک از طریق STO را انتخاب کرده است?

“مطابق با روند رو به رشد به سمت بازارهای دیجیتال ، ما بخشی از سهام شرکت خود را نشانه خواهیم گرفت – این امکان را به مردم می دهد که از طریق STO سهامدار شرکت Blockport شوند. توکن سازی امکان دسترسی آسان تر را فراهم می کند اما مهمتر از همه ، خرید ، فروش یا تجارت آنها را در مرحله بعد برای سرمایه گذاران آسان می کند. علاوه بر این ، نشانه های امنیتی نقدینگی را برای سرمایه گذاران ، دسترسی به ویژگی های انطباق برای ناشران و چارچوبی برای نظارت بر تنظیم کننده ها فراهم می کنند. ” لیچتر با بیان اینکه “Blockport همیشه یک جمعیت و جامعه متمرکز بستر بوده است ، پایان داد و ما اکنون از آخرین فناوری های روز برای صدور سهام استفاده می کنیم تا موانع ورود را کاهش دهد. این استراتژی توکن سازی به ما امکان می دهد مالکیت Blockport را بین سهامداران اکوسیستم خود که دیدگاه ما مشترک است توزیع کنیم – همچنین به ما کمک می کند تقاضای دریافت شده برای مدل سهم سود در اکوسیستم Blockport را بهتر مطابقت دهیم. “

توکن

Tokeny دفتر مرکزی خود را در لوکزامبورگ حفظ می کند. این شرکت در سال 2017 تاسیس شد و در بخش FinTech شناسایی می شود. بیش از همه ، Tokeny در تلاش است تا یک بستر جامع را برای تسهیل شرکت ها در روند توکن سازی توسعه و ارائه دهد.

در سایر خبرها

Tokeny در خوراک خبری ما به یک شرکت محبوب تبدیل شده است. در ماه های اخیر ، ما بارها جزئیات تحولات آنها را شرح داده ایم. با میزبانی Blockport از STO آینده ، شکی نیست که آنها در عناوین ما نیز بازدید کننده تکراری خواهند بود. در اینجا نگاهی می اندازیم به چند مقاله که در مورد تحولات مربوط به Tokeny نوشتیم:

Tokeny TREX – یک چارچوب عمومی برای رمزهای امنیتی را منتشر می کند

صدور و Tokeny با نگاه به ارتباط متقابل

Tokeny Partners با Blocktrade

*به روز رسانی*

از زمان ارسال این مقاله ، تحولات متعددی در مورد راه اندازی STO رخ داده است.

از 11 آوریل 2019 ، لیست سفید برای Blockport Securities (BPS) باز است.

صدور رمز در 15 آوریل 2019 انجام می شود.

این اوراق بهادار دیجیتال نشان دهنده دریافت ها / گواهی های سپرده گذاری است ، و به دارندگان حق تقسیم سود سهام آینده می دهد..

برای توکن های صادر شده در ایالات متحده ، این امر طبق مقررات D ، قانون 506 (c) قانون اوراق بهادار از سال 1933 اتفاق می افتد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me