banner
banner

انتخاب طبیعی: آیا Stablecoins می تواند در بازار رمزنگاری غذا بخورد؟

با وجود عدم اطمینان مالی ناشی از سال 2020 ، این سال پر فراز و نشیب برای بازار ثبات کوین یک سال سعادتمندانه را نشان می دهد. از ابتدای سال ، ارزهای رمزپایه ای که ارزش آنها به دارایی های موجود مانند طلا یا دلار آمریکا وابسته است ، جریان گسترده ای از بودجه را به خود دیدند زیرا بیشتر معامله گران به دنبال خرید دارایی های ثابت به عنوان راهی برای جلوگیری از کاهش ارزش پول خود هستند..

در حالی که Stablecoins به یک فروشگاه مالی مفید تبدیل شده است که نوید محافظت قوی تری در برابر اختلال در معرض تهدید COVID-19 و رکودهای بعدی را می دهد ، اما شواهد معقولی وجود دارد که نشان می دهد ارزها به طور فعال فراتر از نقش خود به عنوان یک دارایی تجاری در حال تکامل هستند و بیشتر به عنوان آ به معنای انتقال ارزش است.

طی سالهای آینده ، به احتمال زیاد شاهد خواهیم بود که طیف وسیعی از بانک های مرکزی و شرکت های بزرگ شروع به استفاده از فضای پایدار بیت کوین می کنند ، در حالی که موجودات جهانی مانند فیس بوک از قبل قصد خود را با قفسه بندی نشان می دهند پروژه Libra. با سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ روی پولهای پایدار که به نظر اجتناب ناپذیر است ، این برای دارایی های کوچک و غیرمستقیم دنیای رمزنگاری مانند Ripple چه معنایی دارد?

The Rise and Rise of Stablecoins

اتصال به اینترنت به عنوان اولین ثبات بورس جهان درگیر رقابت شد. سال 2014 طول کشید تا ارز رمزنگاری شده با دلار آمریکا شروع به پذیرش گسترده کرد.

همانطور که بیت کوین معاملات مشهور خود را در اواخر سال 2017 آغاز کرد ، مبادلات ارز رمزنگاری شده بیشتری شروع به جابجایی از جفت های معاملاتی ارز فیات به بیت کوین به Tether به بیت کوین می کنند – بنابراین مبادلات فقط رمزنگاری را قادر می سازد تا سودهای بازار را ایجاد کنند..

رونق اواخر سال 2017 با ورود پروژه های بی شماری به منظور تقلید از هدف و موفقیت Tether ، در را برای ورود سکه های با ثبات تر باز کرد..

سال بعد شاهد ورود چندین بازیکن اصلی به دنیای پول های ثابت از سال سکه USD, به پاکسوس و TrueUSD.

از آنجا که ورود COVID-19 باعث عدم اطمینان گسترده مالی شد ، ارزش سرمایه گذاری در بازارهای مسکونی در طی سه ماه به طور کلی افزایش یافت و ارزش آن بیش از 7 میلیارد دلار بود – تقریبا 6 میلیارد دلار از سرمایه های Tether.

از زمان بهار ، افزایش پروتکل های DeFi باعث شده است که بازارهای باثبات Bitcoin تا حدودی متورم شوند هر روز 100 میلیون دلار – از ابتدای سال تاکنون اندازه بازار صنعت بیش از دو برابر افزایش یافته است.

علاوه بر این ، روندهای بیشتر ظهور پذیرش پروژه های پایدار بیت کوین در بین بانک ها منجر به پذیرش بیشتر سرمایه گذاران شده است. مستقر در لیختن اشتاین بانک فریک اخیراً اعلام کرده است که این از سکه USD پشتیبانی می کند – به مشتریان امکان می دهد با استفاده از حساب های بانکی خود ثبات کوین را ارسال ، دریافت و ذخیره کنند.

افزایش شهابی بازار پایدار بیت کوین ، همراه با افزایش روزافزون میزان علاقه به فناوری بلاکچین از هر دو م institutionsسسه بانکی و مشاغل بزرگ به این معنی است که پول های پایدار به عنوان اصلی ترین سکه بانکی بازار ارزهای رمزپایه ظهور می کنند. اما این پیشرفت برای سکه ها به چه معنا خواهد بود موج دار شدن و سرمایه گذارانی که به دنبال تغییر منابع خود هستند بیت کوین به Litecoin, به عنوان مثال ، به منظور استفاده از معاملات سریع?

غذا خوردن در بازار رمزنگاری

سالهای شکل گیری Ripple به ارمغان آورد هیجان گسترده برای فناوری blockchain که سکه XRP بر روی آن ساخته شده است.

پرداخت ها با استفاده از سکه سریع و بدون هزینه پردازش سنگین انجام می شد که برخی دارایی های رمزنگاری اولیه به آنها دستور می دادند. تمرکز سکه بر پرداخت های بین بانکی بود ، اما موفقیت اولیه آن باعث شد Ripple به یک شبکه پرداخت رمزپایه پیشرو در سراسر جهان گسترش یابد.

در اوج محبوبیت ، Ripple به راحتی در صرافی های رمزنگاری قابل دسترسی بود که دسترسی آسان به مالی دیجیتال را امکان پذیر می کرد که به راحتی قابل تجارت است..

با این حال ، ریپل همچنین ناخواسته طرح اولیه ای را در مورد چگونگی ساخت یک پایدار ارز موفق ایجاد کرد.

اجرای پول های ثابت که به دارایی های مختلفی متصل هستند که برای نگه داشتن ارزش خود در میان رکودهای اقتصادی طراحی شده اند ، در حالی که بر روی یک چارچوب معاملاتی آسان با هزینه پردازش محدود کار می کنند ، پول های ثابت را در رقابت مستقیم با Ripple قرار داده.

با ورود سکه های ثابت با پشتیبانی شرکت های بزرگ مانند سکه JPM و پروژه سکه تسویه حساب, واضح است که گارد قدیمی XRP برای جلوگیری از غرق شدن توسط تازه واردان بازار ، با یک نبرد قابل توجه روبرو است.

توان مالی سرمایه های ثبات سازمانی به این معنی است که سیستم های پرداخت سریع Ripple ممکن است به زودی از طریق پیشرفت های معاملاتی جدید بهتر شوند.

با این حال ، ممکن است امیدواری به ریپل به دلیل طول عمر سکه در بازاری که به سرعت در حال گسترش است ، وجود داشته باشد. Ripple به پردازنده کمک کرده است 300 مشتری در طول عمر خود, و دارای سطح بالاتری از تجربه رمزنگاری در مقایسه با رقبای خود است.

واضح است که سکه های ثابت برای آینده قابل پیش بینی اینجا هستند و حتی امکان تعمیرات اساسی ارزهای فیات ملی در استفاده از جریان اصلی را دارند. با تورم تصاعدی کلاه های بازار ، محافظ قدیمی ارزهای رمزنگاری نشده ممکن است در معرض از دست رفتن باشد زیرا بیشتر پذیرندگان به دنبال یافتن عملی و قیمت های ثابت در دارایی های رمزنگاری هستند.

برای Ripple ، مفهوم رقابت برای بازپس گیری جایگاه خود به عنوان سکه ترجیحی صنعت برای معاملات ، با توجه به توان مالی این بازیکنان جدید که پول های ثابتی را وارد بازار می کنند ، بسیار عجیب به نظر می رسد.

در عوض ، آنچه روزگاری به عنوان یکی از امیدوار کننده ترین ارزهای رمزپایه جهان مورد توجه قرار می گرفت ، باید از تجربه آن استفاده کند تا از ریشه های سریع معاملاتی خود سازگار شود. بازار ارزهای رمزنگاری شده مبتنی بر انتخاب طبیعی است ، جایی که تنها مبتکران بیشتر زنده می مانند. در این شرایط نابخشودنی ، بسیاری از ارزهای رمزپایه عملی دیروز برای حفظ ارتباط خود با پذیرندگان نیاز به کشف تحولات جدید بلاکچین در جای دیگر دارند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me