banner
banner

بازی در “جعبه شن و ماسه Tokenization” با Vertalo

روز راه اندازی

اوراق بهادار دیجیتال اینجا هستند. ما می دانیم که آنها چه کاری می توانند انجام دهند ، و فرصت هایی را که می توانند باز کنند. تنها آنچه که اکنون مورد نیاز است یک سطح فروش خوب است و تصویب آن فرا خواهد رسید. زمینی که فقط نوید نمی دهد ، اما در واقع مواردی از قبیل ارائه می دهد,

 • صرفه جویی در هزینه
 • سیستم عامل های بصری
 • در دسترس
 • قابل انعطاف

در تلاش برای تسریع در این تصویب ، Vertalo به تازگی راه اندازی رایگان ‘Tokenization Sandbox’ خود را اعلام کرده است. با آن ، آنها امیدوارند که همه این نکات و موارد دیگر را بررسی کنند. Vertalo موارد زیر را برای گفتن دارد,

“از طریق این ابتکار جدید ، شرکت کنندگان در صنعت دارایی دیجیتال می توانند ، بدون هیچ گونه هزینه اولیه ، با رمزگذاری دارایی های دیجیتال در معاملات که در غیر این صورت مستلزم هزینه های توسعه نرم افزار و مشاوره گران قیمت هستند که به طور معمول بیش از $ 50،000 دلار برای هر علامت گذاری دارایی هزینه می کنند ، پیاده سازی و یاد بگیرند. “

جعبه شنی

بنابراین Sandbox دقیقاً چیست و چرا مهم هستند?

همه ما به یک فضای امن نیاز داریم و این دقیقاً همان چیزی است که یک Sandbox وجود دارد – یک محیط آزمایش که به عنوان یک فضای امن برای آزمایش و آزمایش چیزهای جدید عمل می کند. در این نمونه خاص ، Sandbox دارای یک موضوع است – Tokenization.

ما به جعبه های شن احتیاج داریم ، زیرا آنها تغییرات را تسهیل می کنند. این می تواند با اثبات به کسانی که این قوانین را ایجاد می کنند ، تغییر در مقررات ایجاد کند ، روش های جدیدی برای دستیابی به اهداف قدیمی با خیال راحت وجود دارد. یا شاید این یک سناریو باشد ، مانند نمونه ای که امروز در اینجا توضیح داده شده است ، جایی که یک بخش جدید در تلاش است تا با اعتبار سنجی بالقوه پیشنهادهای خود ، کاربران جدید و جذب کند..

چرا الان?

Vertalo اظهار داشته است که هدف از این راه اندازی ، هدایت تصویب اوراق بهادار دیجیتال است. با این حال چرا?

خوب ، اقتصاد جهان در حال تغییر است. روش های سنتی سرمایه گذاری و خدماتی که این امکان را ایجاد می کنند ، باید با آن تغییر کنند.

با وضعیت فعلی شارح مربوط به عملیات سرمایه گذاری در سرتاسر جهان ، اکنون زمان مناسب دیگری برای شروع فشار واقعی برای پذیرش استانداردهای جدید است. استانداردهایی که Vertalo سخت در تلاش است تا آنها را تولید کند و از آنها استفاده کند.

آیا کسی گوش می دهد?

اکنون که ما فهمیدیم جعبه ماسه چیست و چرا یکی از آنها اکنون مورد نیاز است ، آیا کسی واقعاً علاقه مند به شرکت در آن است?

قبل از راه اندازی ، 27 شرکت و شمارش ، قبلاً برای شرکت در آن اقدام کرده اند – اساساً انتقال “YES” قاطع.

برخی از نام های قابل توجه در میان کسانی که شرکت می کنند شامل می شود,

چه در جعبه است?

کسانی که در Tokenization Sandbox به سرگرمی می پیوندند ، می توانند ویژگی ها و قابلیت های مختلف ارائه شده را انتظار داشته باشند. آنها راه حلهای زیر را شامل می شوند:

 • جدول سرپوش و بارگذاری پرونده لیست سرمایه گذاران.
 • در عرض چند دقیقه نشانه گذاری جدول cap یا لیست مشتری.
 • استقرار توکن تازه صادر شده در عرض چند دقیقه روی یک جدول cap یا لیست مشتری.
 • ایجاد کیف پول های بدون کلید در چند دقیقه که از طریق وب با استفاده از آدرس ایمیل و رمز عبور قابل دسترسی است.
 • دسترسی سرمایه گذاران به کیف پول بدون کلید خود از طریق یک وب سایت مبتنی بر ایمیل / رمز عبور امکان پذیر است.
 • گزینه ای برای سرمایه گذاران برای استفاده از کیف پول های خود حاکم به جای کیف پول های Keyless.
 • اجرای عملکرد کنترل کننده برای امکان دادن به صادرکنندگان برای رسیدگی به معاملات متقلبانه یا اشتباه ، رها کردن ، انتقال مجدد و انتقال به شرط مرگ.
 • امکان مبادله زنجیره ای در چند دقیقه بدون تأثیر بر امنیت اساسی یا سرمایه گذاران آن.
 • اتصال به ارائه دهندگان خدمات قبلی

در حالی که Vertalo همچنان به پشتیبانی از چندین بلاکچین ادامه می دهد ، آنها به صراحت اعلام کردند که احساس می کنند Tezos پاسخی است که به دلایل مختلفی رو به جلو است ، که ما در اینجا نگاه کردیم.

چه کسی واجد شرایط است?

با هدف گرفتن فرزندخواندگی ، راحت است که Sandbox Tokenization برای طیف گسترده ای از نامزدها باز است. واجد شرایط شرکت در این موارد عبارتند از:

 • صادرکنندگان توکن
 • دلالان دلال
 • متولیان
 • مبادلات
 • سیستم های تجارت جایگزین (ATS)

با حضور 27 نفر از دروازه ، جای تعجب نیست که شرکت هایی را که در هر نقطه از گلوله ها شرکت می کنند ، جای دهد.

تفسیر

همزمان با راه اندازی Tokenization Sandbox ، دیو هندریکس ، مدیر عامل Vertalo ، وقت گذاشت و نظرات خود را در مورد آنچه برنامه ارائه می دهد به اشتراک می گذارد. او بیان کرد,

“برنامه Vertalo Sandbox یک نوآوری است که برای کاهش موانع تحول دارایی های دیجیتال و توانمندسازی فعالان بازار طراحی شده است … به منظور ایجاد اطمینان در برنامه های تحول دیجیتال ، ما باید خدمات گران قیمت را برای معاملات کالایی مانند صدور رمز عبور دهیم. “

او ادامه می دهد,

“روش Vertalo برای انجام این کار این است که به شرکتها اجازه دهیم تا فعالیتهای توکن سازی خود را به صورت آزاد و بدون خطر در Sandbox Tokenization Sandbox مدل سازی و از آنها بیاموزند. در حالی که شرکت ها ساختار سرمایه ، استراتژی جمع آوری سرمایه و روند صدور سرمایه خود را نهایی می کنند ، Vertalo می تواند با انتقال این شرکت ها به تولید ، به این شرکت ها کمک کند یا اگر Vertalo صحیح نباشد ، می توانند به دنبال خدمات ارائه دهنده دیگری باشند. قرارگرفتن بانک های سرمایه گذاری ، ناشران و دلالان دلال در معرض پلتفرم کاربرپسند Vertalo ، ما را از آنچه امروز هستیم جلوتر می برد. “

حرکت حرکتی

اگر نام “Vertalo” را تشخیص دهید ، ممکن است از نگاه اخیر ما به کار آنها با RECM باشد. در این نگاه ، ما در مورد توافق نامه تا 300 میلیون دلار در املاک و مستغلات بحث می کنیم ، Vertalo کل روند را پشتیبانی می کند.

Vertalo to Underpin Tokenization تلاش اطراف RECM نمونه کارها

ورتالو

Vertalo که از آستین ، تگزاس مستقر است ، در سال 2017 تأسیس شد. Vertalo ضمن تخصص در مدیریت cap-table ، توانایی های خود را گسترش داده و مجموعه متنوعی از خدمات پیرامون اوراق بهادار دیجیتال را ارائه داده است..

مدیر عامل شرکت ، دیو هندریکس ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me