banner
banner

5 کارگزار برتر سهام کانادا

در سراسر جهان ، معاملات سهام به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به یک مسیر محبوب برای بسیاری از تاجران درگیر در بازار است. مهم نیست که در کجا قرار داشته باشید ، کارگزاران زیادی وجود دارند که به احتمال زیاد مجبورید از بین آنها انتخاب کنید ، هر کدام بسته به نیاز شما مجموعه ای از ویژگی ها و ویژگی های مختلف را دارند..

معاملات سهام در کانادا تفاوتی ندارد ، اگرچه ممکن است گزینه های مختلف کارگزار نسبت به آنهایی که از ایالات متحده و سایر نقاط جهان تجارت می کنند ، داشته باشید. با توجه به این موضوع ، لیستی تهیه کرده ایم که بهترین کارگزاران سهام کانادایی موجود در حال حاضر را ترسیم می کند.

قبل از شروع به چه چیزهایی فکر کنید

قبل از شروع معامله ، چند نکته مهم وجود دارد که باید رعایت شود. این موارد می توانند به عنوان یک معامله گر سهام کانادا یا هر جای دنیا اعمال شوند و نکات اساسی در رویکرد ما به این رتبه بندی هستند:

مقررات: شما کارگزار می خواهید که توسط یک نهاد مالی سطح بالا تنظیم شود. خوشبختانه این مورد در مورد همه افراد برجسته وجود دارد. آنها توسط IIROC در کانادا به خوبی تنظیم می شوند ، همانطور که برای همه کارگزاران ارائه خدمات لازم است.

هزینه تجارت: در محیط مدرن که بسیاری از کارگزاران سهام آنلاین ارزان قیمت در حال فعالیت هستند ، شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که کارگزار انتخابی شما بهترین محیط را در مورد هزینه ها و هزینه ها ارائه می دهد و همچنین اطمینان حاصل کنید که هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد.

سبک تجارت: چه بخواهید تمام معاملات را خودتان انجام دهید ، چه نوع حسابی برای نیازهای شما مناسب است و وجود دارایی هایی که می خواهید تجارت کنید همه موارد مهمی است که می تواند در انتخاب شما موثر باشد..

کوئسترد

کوئسترد یکی دیگر از گزینه های برتر برای ساکنان کانادا است که نه تنها به تجارت سهام بلکه به تجارت فارکس و CFD علاقه مند هستند که در اینجا نیز موجود است. آنها در IIROC مورد احترام و تنظیم خوبی در کانادا هستند و با بیش از 20 سال فعالیت ، تجربیات زیادی را به ارمغان می آورند..

همراه با توانایی تجارت بازارهای کانادا ، شما به سهام NYSE ، NASDAQ و سایر مبادلات ایالات متحده و بین المللی با ETF ، اوراق قرضه ، صندوق های سرمایه گذاری و سایر موارد دسترسی خواهید داشت که همه از طریق اینترنت IQ وب و IQ Edge برای تجارت در دسترس هستند – سیستم عامل های تجاری مبتنی بر این که هم به خوبی اجرا می شوند و هم با انتخاب گسترده ای از ابزارهای نمودار و تجزیه و تحلیل تکمیل می شوند.

همراه با این ویژگی های اساسی ، این کارگزار فقط کانادایی دارای یک پیشنهاد آموزشی مناسب و تعدادی ابزار بی نظیر و بصیرت در هنگام تحقیق است. این موارد شامل دسترسی به ابزار Market Intelligence شخص ثالث است که به شما کمک می کند تا حد امکان داده در مورد معاملات بالقوه خود جمع آوری کنید.

هزینه های معاملاتی: این کارگزار دارای دو ساختار قیمت رقابتی است که بیشتر معامله گران در برنامه قیمت گذاری Questrade Demokrat خود قرار دارند که 0.01 دلار برای هر سهم با حداقل 4.95 دلار و حداکثر 9.95 دلار است. معاملات گزینه ها 9.95 دلار + 1 دلار در هر قرارداد است ، در حالی که ETF بدون کارمزد است.

بررسی کامل Questrade ما را بررسی کنید یا مستقیماً به اینجا بروید کوئسترد حساب خود را باز کنید.

ثروتمندی

شروع با یکی از سنگ بناهای صنعت, ثروتمندی از سال 2014 ارائه خدمات به معامله گران سهام مستقر در کانادا آغاز شده است. آنها کارگزار سهام آنلاین و سنتی شما نیستند اما در عوض خدمات مشاوره روبو بسیار محبوب ارائه می دهند. آنها اکنون با بیش از 5 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت ، بزرگترین چنین خدماتی در کانادا هستند.

مانند اکثر کارگزاران ، آنها به طور کلی معاملات بدون کارمزد را با کارمزدهایی که می توانند کم باشند ، ارائه می دهند. این بدان معناست که شما هیچگونه حداقل حساب مورد نیاز را ندارید. یکی از ویژگی های برجسته Wealthsimple این واقعیت است که آنها 5 نمونه کار سرمایه گذاری اختصاصی را ارائه می دهند ، از جمله گزینه گزینه Social Responsible Investing و همچنین گزینه حلال مناسب برای بازرگانان اسلامی. این نمونه کارها از پیش تعیین شده از بین 6-10 ETF انتخاب می شوند که براساس تحمل ریسک و بازده مورد نظر شما وزن می شوند.

از آنجا ، سرمایه گذاری شما از طریق پلت فرم بصری Wealthsimple بصورت خودکار معامله می شود ، بدین معنی که نیازی به تمرکز بر جنبه های تجاری ندارید. این برای کسانی که تازه وارد تجارت می شوند یا سایر تعهدات زمانی را دارند مناسب است.

هزینه های معاملاتی: هنگام معامله با Wealthsimple هزینه های بسیار محدودی پیدا خواهید کرد. تنها هزینه عمده ای که خواهید داشت یک هزینه تمام عیار 0.5٪ دارایی تحت مدیریت است. اگر حساب شما بیش از 100000 دلار باشد ، این می تواند به 0.4٪ کاهش یابد.

بررسی کامل Wealthsimple ما را بررسی کنید یا مستقیماً به اینجا مراجعه کنید ثروتمندی حساب خود را باز کنید.

سرمایه گذار Qtrade

ارائه معاملات بیشتر بدون کارمزد در سهام ، ETF و صندوق های سرمایه گذاری مشترک سرمایه گذار QTrade یکی از گزینه های محبوب در بین بسیاری از افراد است که ارزش ثبت نام سریع و سکوی خرید و فروش آسان را که برای بازرگانان کانادایی ارائه می دهد ، دارند. آنها راهی عالی برای سرمایه گذاران جدید هستند که می توانند با طیف گسترده ای از ویژگی ها از جمله حساب آزمایشی رایگان شروع به کار کنند.

پس از ورود به بخش گسترده ای از سهام معامله شده در صرافی های TSX ، TSXV ، CSE و Aquitas NEO در کانادا و همچنین اوراق بهادار ذکر شده NYSE و NASDAQ در ایالات متحده و غیره از طریق بازارهای فرابورس دسترسی خواهید داشت..

از جمله نکات کلیدی جذاب علاوه بر هزینه های رقابتی به عنوان هزینه در اینجا این واقعیت است که شما می توانید از طریق برنامه موبایل QTrade به خوبی تجارت کنید همانطور که می توانید با سیستم عامل اختصاصی تحت وب آنها تجارت کنید. همه آنها انجام تجارت بسیار ساده و آسان را بدون هیچ گونه عارضه بیش از حد انجام می دهند. یک ویژگی آموزنده اخبار خبری ، و همچنین مقالات آموزشی ، راهنماها و موارد دیگر ، همگی در دسترس شما هستند که می توانید در مراحل بعدی از آن بهره مند شوید..

هزینه های معاملاتی: 100 ETF بدون کارمزد و صندوق های متقابل بدون کارمزد در دسترس هستند اگرچه میانگین معاملات سهام بین 6.95 دلار CAD و 8.75 دلار CAD در کارمزد هزینه خواهد داشت. گزینه ها به علاوه 1.25 دلار در هر قرارداد یکسان است و معاملات حاشیه ای بین 2.45 تا 3.45 درصد دریافت می شود.

برای اطلاعات بیشتر ، می توانید از سرمایه گذار QTrade وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر و شروع به کار.

کارگزاران تعاملی

کارگزاران تعاملی یک کارگزار بسیار مورد احترام است و همچنین تجارت را به مشتریان مستقر در کانادا ارائه می دهد. آنها شروع به ارائه خدمات بیشتر به معامله گرانی کرده اند که می خواهند هزینه های خود را کاهش دهند و در یک محیط بدون کمیسیون کار می کنند ، اگرچه در حال حاضر برای بازرگانان کانادایی فقط IBKR Pro ارائه می شود.

این به معنای حمایت از یک کارگزار مشهور و بسیار با سابقه ، یک بستر تجاری عمیق با طیف گسترده ای از ویژگی ها در سراسر کشور و پشتیبانی اختصاصی از زیرساخت های آموزشی و خدمات قدرتمند مشتری است ، اگرچه در مقایسه با آمریکا اندکی هزینه ها را افزایش می دهد. بازرگانانی که می توانند به IBKR Lite دسترسی پیدا کنند.

هنوز هم ، دسترسی به طیف وسیعی از بازارها و انواع حساب ها ، و همچنین یک پلت فرم تجاری بسیار حرفه ای و پیچیده ، IB را به گزینه ای ایده آل ، به ویژه برای تجار با تجربه کانادایی تبدیل می کند..

هزینه های معاملاتی: دو سیستم قیمت گذاری ارائه می شود. قیمت گذاری لایه ای برای معامله گران فعال با کمیسیون پایین که هرچه بیشتر تجارت کنید کاهش می یابد مناسب است. این می تواند تا 0.003 دلار برای هر سهم باشد. قیمت گذاری ثابت نیز با قیمت 0.01 دلار برای هر سهم با حداقل کارمزد 1 دلار یا 0.5 درصد ارزش تجارت در دسترس است.

نگاهی بیندازید کارگزاران تعاملی وب سایت برای جزئیات بیشتر و اطلاعات در مورد آنچه آنها ارائه می دهند.

سرمایه گذاری مستقیم TD

یکی دیگر از دلالان عمده در بخش بازرگانان کانادایی است سرمایه گذاری مستقیم TD. آنها از نظر داشتن یک پلت فرم معاملاتی بسیار دقیق ، در عین حال آسان برای پیمایش ، با همتای آمریکایی خود TD Ameritrade ارتباط زیادی برقرار می کنند ، در مجموع 4 مورد زمانی که شما بستر وب ، موبایل ، دسکتاپ و تجارت گزینه ها را در نظر می گیرید از طریق Thinkorswim.

اگرچه مدتهاست که وجود دارند ، اما زیرساختهای تجاری خوبی را ارائه می دهند که می توانید به عنوان امن به آنها اعتماد کنید و طیف گسترده ای از سهام ، ETF ، گزینه ها ، وجوه و موارد دیگر را برای تجارت فراهم می کنید ، اما کمی تأخیر دارند اگر ویژگی ها را با هزینه تجارت معادل کنید ، پشت برخی دیگر قرار می گیرید.

با این اوصاف ، هنگام انتخاب این کارگزار می توانید در امن ترین محیط تجارت ، سطح خدمات بسیار بالایی داشته باشید.

هزینه های معاملاتی: برای هر معامله اعمال شده معامله استاندارد 9.99 دلار وجود دارد. برای معامله گران فعال ، این مبلغ به 7 دلار در هر معامله کاهش می یابد. گزینه های معاملاتی می توانید 1.25 دلار اضافی در هر قرارداد به این قرارداد اضافه کنید. اگر موجودی حساب شما زیر 15000 دلار باشد ، هزینه های نگهداری 25 دلار در هر سه ماه نیز وجود دارد.

خیالتان راحت باشد سرمایه گذاری مستقیم TD اگر می خواهید با آنها شروع کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me