banner
banner

7 روش برای شناسایی کلاهبرداری تعمیر اعتبار

متأسفانه ، افرادی در آنجا هستند که همیشه سعی می کنند از هر کسی که می تواند استفاده کنند. خواه تماس هرزنامه باشد ، ایمیل فیشینگ یا حتی شخصی در خیابان که می خواهد پول شما را بگیرد ، این کلاهبرداران همه جا هستند. کلاهبرداری تعمیر اعتبار اعتبار استفاده از افراد ناامید در حال حاضر است. افرادی که برای دریافت وام خودرو یا خانه خود به اعتبار خود نیاز دارند ، اغلب به دنبال کسی می روند که بتواند کمک کند. در حالی که بسیاری از مکان های قانونی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند ، اما همچنین هک هایی وجود دارد که پول سخت شما را به دست می آورد و کاری برای کمک به شما انجام نمی دهد. ما می خواهیم به شما کمک کنیم از این کلاهبرداری ها جلوگیری کنید ، بنابراین در اینجا 7 روش برای شناسایی و جلوگیری از کلاهبرداری تعمیر اعتبار وجود دارد.

1. به اسنادی که به شما داده می شود نگاه کنید

اگر در حال عقد قرارداد با یک شرکت تعمیر اعتبار هستید و آنها سندی به نام “حقوق پرونده اعتبار مصرف کننده تحت قانون ایالتی و فدرال” به شما نمی دهند ، در این صورت قانون را نقض می کنند. ممکن است آنها شما را کلاهبرداری نکنند ، اما آنها آگاهانه اطلاعاتی را که شما حق قانونی انجام هرگونه اقدام به تنهایی برای ترمیم اعتبار خود را دارید ، انجام می دهند. این یک پرچم قرمز است.

2. قرارداد را بخوانید

بررسی کنید که آیا در قرارداد چیزی غیرمعمول وجود دارد یا خیر. در صورت تمایل از آنها بخواهید ، در اینترنت جستجو کنید و غیره. علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که مبلغی را پرداخت می کنید و اقدامات آنها از طرف شما با جزئیات کامل در قرارداد بیان شده است. شما می خواهید مطمئن باشید که یک سند قانونی الزام آور داشته باشید که اطمینان حاصل کند که شما در واقع آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید. علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که قرارداد بسیار مشخص بوده و شامل نام شما و نام شرکتی است که با آن کار می کنید. سرانجام ، س askال کنید که آیا بند بندی وجود دارد که حداقل 3 روز به شما اجازه تصمیم گیری در مورد لغو را بدهد.

3. قبلاً یک نسخه بدون امضا را درخواست کنید

برای بررسی قرارداد لازم نیست ابتدا قرارداد را امضا کنید ، بنابراین قبل از تصمیم به امضای آن ، حتماً نسخه ای از آن را در اختیار داشته باشید که می توانید آن را بخوانید و آن را نگه دارید. سپس اطلاعاتی را که در قسمت بالا ذکر کرده ایم بررسی کنید.

4- مراقب هزینه ها باشید

آژانس های تعمیر اعتبار طبق قانون مجاز به پرداخت هیچ گونه هزینه اولیه برای شما نیستند. برخی از شرکت ها این کار را انجام می دهند زیرا از این قانون آگاهی ندارند اما هنوز یک پرچم قرمز است که باید به آن توجه کنید. این همراه با عدم گرفتن قرارداد ممکن است نشانه بسیار محکمی در مورد کلاهبرداری شما باشد. معمولاً کلاهبرداران سعی می کنند پول شما را بگیرند و با کمترین مدرک اثبات کنند ، به همین دلیل هزینه های اولیه می تواند نشانه وجود چیزی نادرست باشد.

5. شرکت بیش از حد وعده می دهد

همه ما می خواهیم راهکارهای تعمیر اعتبار کارساز باشد ، اما فقط مواردی وجود دارد که آژانس های تعمیر اعتبار به دلیل ماهیتشان نمی توانند آن را برطرف کنند. یکی از این موارد بدهی مشروع است که در آن وام دهنده شواهد زیادی در مورد اعتبار بدهی دارد. اگر شرکتی قول دهد شما را از بدهی های مشکوک خلاص کند ، آنها یا کلاهبرداری می کنند که شما برای رسیدن به نتیجه کاری سایه و غیرقانونی انجام می دهید. در هر صورت ، اگر شرکتی قول دهد که هر نوع نتیجه را مشاهده می کنید یا نمره را تغییر می دهد ، بهتر است از آنها اجتناب کنید زیرا تقریباً می توانید مطمئن باشید که آنها به این ترتیب قانون را نقض می کنند.

6. آنها از شما می خواهند یک هویت جدید ایجاد کنید

همانطور که در نکته آخر ذکر شد ، برخی از شرکت ها سعی می کنند کارهای غیرقانونی انجام دهند تا نتیجه مورد نظر شما را بدست آورند. یکی از این موارد تلاش برای ادعای سرقت هویت و ثبت نام شما برای SSN یا EIN جدید است. گرچه ممکن است این شرکتها کلاهبرداری نکنند ، اما نتایج بدست آمده در مورد جرایم بزرگ بدست خواهد آمد و قطعاً باید مانند آفت از آنها اجتناب شود. به این شرکت ها تجارت خود را ندهید و حتماً آنها را گزارش دهید.

7. آنها از شما می خواهند که از حقوق خود چشم پوشی کنید

اگر به شما سندی داده شود که از هر یک از حقوق خود چشم پوشی کنید ، این یک پرچم قرمز بزرگ است. تعمیر اعتبار به شما ملزم نیست که از هیچ یک از حقوق خود چشم پوشی کنید. خوشبختانه اکثر آنها ، مانند حقوق شما تحت CORA ، صرف نظر از هر چیزی که امضا کنید ، قابل چشم پوشی نیستند. معمولاً شرکتهایی که به این روشها متوسل می شوند ، سعی می کنند پول شما را بگیرند و سپس شما را تحت فشار قرار دهند و به شما بگویند که در بازگشت پول خود متوسل نمی شوید و هرگز خدماتی ارائه نمی دهند..

آیا می توانید به هر شرکت تعمیر اعتبار اعتماد کنید?

کاملا! در حالی که در این دنیا افرادی وجود دارند که همیشه سعی دارند از شما سواستفاده کنند ، مشاغل قانونی نیز وجود دارند که به عنوان یک شخص و به عنوان مشتری به شما اهمیت می دهند. این شرکت ها در تمام مراحل کار در مورد خدمات ، هزینه ها و حقوق شما شفاف خواهند بود و سعی نمی کنند شما را با هرگونه تاکتیک فروش تهاجمی تحت فشار قرار دهند. بهترین نمایندگی ها برای تعمیر اعتبار هیچ یک از پرچم های قرمز پوشش داده شده در این مقاله را درگیر نخواهند کرد ، بنابراین اگر در آژانس نمایندگی که با آن قرارداد دارید چیزی در این لیست مشاهده نمی کنید ، می توانید راحت باشید.

اگر شما علاقه مند به یافتن خدمات قانونی تعمیر اعتبار هستید ، بهترین شرکت های تعمیر اعتبار را پیشنهاد می کنیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me