banner
banner

الیور بولتون ، مدیر عامل شرکت Almond Impact Ltd – سری مصاحبه ها

الیور بولتون مدیر عامل شرکت بادام, یک برنامه رایگان که به مشتریان خرید مارک های مسئول پاداش می دهد و به آنها کمک می کند تا انتشار کربن خود را درک کرده و کاهش دهند. آنها در حال حاضر سرمایه گذاران STO خود را می پذیرند.

AT: چه چیزی شما را به راه اندازی بادام الهام داد?

OB: 2 سال پیش پسرم وارد شد (و ماه گذشته دخترم!) ، و با بحران آب و هوا نمی توانم دیگر به آینده آنها و اینکه در چه جهانی زندگی می کنند فکر کنم. من واقعاً می خواهم از وقتم استفاده کنم تأثیر مثبتی ایجاد کرده و تصمیم گرفته اند بر مصرفی تمرکز کنند که در انگلیس 50٪ + از میزان انتشار CO2 شخصی ما را نشان می دهد

AT: بادام دارای یک ماموریت بزرگ محیط زیست است که شامل پاداش دادن به مصرف کنندگان برای خرید محصولات پایدار است. آیا می توانید به ما بگویید که برخی از این اهداف پایداری چیست؟ آیا این شامل کاهش بسته بندی بیش از حد ، برداشت پایدار محصولات و غیره است.

OB: هدف اصلی ما کمک به افراد است که در طول دهه آینده (با تمرکز بر مصرف) ردپای CO2 خود را حداقل 50٪ کاهش دهند. معیارهای ارزیابی خاص هنوز در حال توسعه هستند و براساس SDG سازمان ملل متحد تعیین می شوند. بسته بندی ، مواد اولیه ، فرآوری و LCA محصولات همه از کارخانه های تأیید صلاحیت هستند. بنیاد در نهایت برنامه ارزیابی تأثیر خود را برای اعتبار سنجی توسعه خواهد داد.

AT: بادام مصرف کنندگان را قادر می سازد تا در مورد اثر کربن هر محصول اطلاعاتی کسب کنند. آیا می توانید در مورد چگونگی انجام این کار و اطلاعاتی که در اختیار مصرف کننده است توضیح بیشتری دهید? 

OB: با استفاده از داده های زنجیره تأمین (مبدأ و فرآیندهای تولید مواد اولیه) و سایر اطلاعات محصول که بارگذاری می شود ، می توانیم رد پای LCA CO2 را در زمان تولید محاسبه کنیم. سپس ما برای محاسبه ردپای از نقطه تولید به نقطه مصرف قصد داریم تا از میانگین نمره CO2 پویا در مایل (برای نشان دادن میزان ذخیره سازی / توزیع / نمایشگر) برای ایجاد یک امتیاز تخمین زده شده از ردپای کل استفاده کنیم.

AT: مارک ها برای انتخاب برای سیستم عامل باید چه نوع فرآیند را طی کنند?

OB: برای شروع ما با بهترین برچسب های صدور گواهینامه کلاس در دسته های مربوطه هم تراز هستیم. به عنوان مثال “B Corp” در غذا & با لباس و ‘Cradle to Cradle’ بنوشید. با گذشت زمان ، ما ارزیابی تأثیر خود را ایجاد خواهیم کرد که داده های زنجیره تامین فوق ، اعتبار سنجی و یک پرسشنامه تجاری دقیق را برای رسیدن به نمره بادام (که توسط بنیاد اجرا می شود) ادغام می کند.

AT: شما در ابتدا محصولات غذایی را راه اندازی می کنید ، سایر محصولات دیگری که قصد دارید به سیستم عامل اضافه کنید کدامند?

OB: در سال 2019 ما در حال آزمایش چندین کالای مصرفی بین بخشی از جمله مواد غذایی ، نوشیدنی ، لباس ، بهداشت ، زیبایی و محصولات تازه هستیم. ما می خواهیم هر کالای مصرفی (و برخی خدمات) را که در ردپای کربن کاربر ما نقش دارد ، شامل کنیم

AT: ابتدا بادام در انگلستان راه اندازی می شود ، بعداً چه بازارهایی را هدف قرار خواهید داد?

OB: ثروتمندترین 10٪ در سراسر جهان مسئول 50٪ انتشار CO2 هستند. ثروتمندترین مصرف کنندگان در اقتصادهای توسعه یافته اولویت ما خواهند بود. یک خلبان آمریکایی برای اوایل سال 2020 برنامه ریزی شده است.

AT: مدل توالت بادام دارای یک رمز امنیتی (ALMA) و یک رمز سودمند برای ارائه پاداش (ALMD) است. آیا می توانید در مورد موارد استفاده از رمز ALMD به ما بگویید?

OB: به دلیل ساختار پروژه ، فناوری و IP متعلق به بنیاد است و هرگز نمی تواند توسط شخص ثالث خریداری شود. رمز امنیتی ALMA به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا از زمان سرمایه گذاری خود برای زمان سرمایه گذاری خارج شوند. ما همچنین امیدواریم که بتوانیم سرمایه گذاری را در پروژه عواملی کنیم و علائم امنیتی ALMA را از طریق تبدیل سکه های پاداش ALMD برای خرید در دسترس جامعه قرار دهیم. برای روشن شدن ، علامت پاداش ALMD به جای رمزعبور ، یک سکه پایدار با پشتیبانی فیات است. دلیل استفاده از این مسیر این است که اغلب محصولات در چندین کشور فروخته می شوند بنابراین ما به یک ارز پاداش جهانی متقابل نیاز داریم. این سکه پایدار ALMD برای همیشه فرصت های بالقوه دیگری را نیز برای پروژه ایجاد می کند.

آیا می توانید در مورد رمز امنیتی ALMA و مزایایی که به سرمایه گذاران ارائه می دهد برای ما بگویید?

OB: رمزهای امنیتی ALMA حقوق مشابه سهام سنتی مانند مالکیت ، حقوق سود سهام را ارائه می دهند و EIS واجد شرایط هستند (با توجه به شرایط). ما قصد داریم اواخر سال 2019 آنها را در صرافی لیست کنیم تا نقدینگی اولیه را به سرمایه گذاران خود ارائه دهیم.

AT: مشخصاً سرمایه گذاران به جنبه تجاری بادام علاقه مند هستند. در حال حاضر ، شما قصد دارید از طریق “هزینه خدمات Tokenisation Service” درآمد کسب کنید که هزینه ای است که بازرگانان متحمل می شوند. می توانید در مورد این هزینه برای ما بگویید?

OB: جریان های چند درآمدی وجود دارد که اصلی ترین آن هزینه سرویس Tokenisation است که هنگام ایجاد کدهای فیزیکی برای قرار دادن روی محصولات شریک ، هزینه دریافت می شود. ساختار هزینه از 0.5٪ ارزش خرده فروشی محصول توکن شده به 0.2٪ از ارزش خرده فروشی کاهش می یابد. درآمد دیگر از راه حل های بازاریابی و تجارت الکترونیکی پیش بینی می شود.

AT: در یک دنیای کامل ، کجا می بینید که بادام در عرض پنج سال قرار گیرد?

امیدواریم طی پنج سال حضور در آن کشورهایی که به تغییرات آب و هوایی کمک می کنند و همچنین یک پایگاه فعال کاربر در سراسر جهان حضور داشته باشیم. ما امیدواریم که داده ها و شواهدی سخت نشان دهیم که به کاربران خود کمک می کنیم تا رد پای کربن خود را کاهش دهند (مطابق با برنامه 10 ساله ما برای کاهش 50 درصدی) و شواهدی که نشان می دهد چگونه به مارک های مسئول کمک کرده ایم به سرعت سهم بازار را بدست آورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بادام از وب سایت بادام

اطلاعات سرمایه گذاران موجود است اینجا

می توانید الیور بولتون را پیدا کنید LinkedIn یا او را دنبال کنید توییتر

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me