banner
banner

Robinhood اعلام کرد سپرده Crypto / برداشت ها در حالی که مدیر عامل شرکت در سخنرانی کنگره در GameStop آماده سخنرانی است

امروز یک روز بزرگ برای Robinhood ، پلت فرم محبوب تجاری است. شرکتی که در چند هفته گذشته به دلیل خطای GameStop خود را در معرض آتش سوزی قرار داده است ، چنین کرده است اعلام کرد که پشتیبانی از سپرده ها / برداشت ارزهای رمزپایه را آغاز خواهد کرد. علاوه بر این ، مدیر عامل شرکت ، ولاد تنف ، در یک جلسه کنگره درباره وضعیت GameStop فوق الذکر سخنرانی خواهد کرد.

Robinhood فعال کردن سپرده ها و برداشت ها

در طول سال گذشته ، در مورد ورود شرکت ها به دارایی های دیجیتال مانند PayPal ، WealthSimple ، Robinhood و غیره ، تبلیغات زیادی صورت گرفته است. در حالی که برخی از هیجانات مطمئناً قابل تأمل است ، اما هر یک از این نمونه ها با یک مسئله مهم در عرضه های خود روبرو شده اند – سیستم های حلقه بسته.

با توجه به تجارت دارایی های دیجیتال ، یک سیستم حلقه بسته به کاربران امکان خرید و فروش دارایی های پشتیبانی شده را می دهد. با این حال به کاربران اجازه نمی دهد دارایی های گفته شده را واریز یا برداشت کنند. این محدودیت این امکان را برای سیستم عامل ها فراهم می کند تا دقیقاً ببینند چه کسی دقیقاً معامله می کند و از پیچیدگی خدمات می کاهد.

طبیعتاً ، از آنجا که بیشتر افراد علاقه مند به دارایی های دیجیتالی ذهنیت “نه کلیدهای شما ، نه سکه شما” را حفظ می کنند ، ایده یک سیستم حلقه بسته جلوه خود را از دست می دهد ، زیرا سرمایه گذاران هرگز در واقع دارایی های خود را کنترل نمی کنند. این در حالی است که برای کاربران Robinhood تغییر می کند ، زیرا این شرکت اعلام کرده است که اکنون از سپرده و برداشت دارایی های دیجیتالی موجود در سیستم عامل خود پشتیبانی خواهد کرد.

این اقدام در شرایطی صورت گرفته است که احساسات عمومی پیرامون Robinhood بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این حرکت ممکن است تا حدی “شاخه زیتون” برای کسانی باشد که توسط اقدامات آن در هفته های گذشته در مورد اعلامیه GameStop تحقیر شده اند.

آنچه باید جالب باشد این است که ببینید آیا رقبای Robinhood در هفته ها / ماه های آینده تغییرات مشابهی را اعمال می کنند یا خیر.

تعلیق معاملات

Robinhood فراتر از گسترش قابلیت های سیستم عامل خود ، مدیر عامل خود ، ولاد تنف را می بیند که برای سخنرانی امروز در جلسه استماع کنگره آماده می شود. این جلسات در تلاش بود تا رویدادهایی را که منجر به تبلیغ گسترده درام GameStop ، اقدامات افراد درگیر و آنچه می توان برای جلوگیری از تکرار آن انجام داد ، تجزیه و تحلیل کرد..

در این سخنرانی انتظار می رود كه تنف بر لزوم مقررات جدید كه منعكس كننده ی دنیای دیجیتال است ، تأكید كند. به طور خاص ، انتظار می رود كه تنف درباره لزوم تحمیل شده توسط SEC برای دوره تسویه حساب 2 روزه.  این شرکت اعلام کرده است که به دلیل این قانون است که معامله را متوقف کرده است ، نه به دلیل تبانی با صندوق های حفاظتی تحت تأثیر شرایط بازار.

“من می خواهم در ابتدا روشن باشم: هر ادعایی مبنی بر اینکه Robinhood برای کمک به هجوم وجوه یا سایر منافع خاص به ضرر مشتریان ما عمل کرده است سخنان کاملا نادرست و تحریف کننده بازار است. مشتریان ما اولویت اصلی ما هستند ، به ویژه میلیون ها سرمایه گذار کوچک که هر روز از سیستم عامل ما برای سرمایه گذاری برای آینده خود استفاده می کنند … آنچه ماه گذشته تجربه کردیم فوق العاده بود و محدودیت های معاملاتی که در GameStop و سایر سهام اعمال کردیم لازم بود ما همچنان به تعهدات سپرده تهویه مطبوع پرداخت می کنیم که برای پشتیبانی از تجارت مشتری در سیستم عامل خود پرداخت می کنیم. “

از آنجا که ماموریت اصلی SEC حمایت از سرمایه گذاران و اطمینان از بازارهای عادلانه است ، Tenev امیدوار است که نهاد نظارتی نگاه صادقانه ای به زمان های تسویه حساب داشته باشد. او برجسته ها این واقعیت که این سیستم در حال حاضر پایدار است ، موج عظیم سرمایه گذاران جدید را که از سیستم عامل هایی مانند Robinhood استفاده می کنند ، در معرض خطر قرار می دهد.

“دوره دو روزه موجود برای تسویه معاملات ، سرمایه گذاران و صنعت را در معرض خطر غیرضروری قرار می دهد و برای تغییر رسیده است. هر روز کارگزاران تسویه حساب مانند Robinhood Securities باید شرایط سپرده وضع شده توسط اتاق های پایاپای را برای پشتیبانی از معاملات مشتری بین تاریخ معامله و تاریخ تسویه معاملات انجام دهند. سرمایه گذاران منتظر روشن شدن معاملات خود هستند و وجوه تسویه حساب کارگزاران تسویه حساب را قفل می کنند ، تا آخرین تسویه حساب پس از معامله. الزامات سپرده خالص برای کاهش خطر طراحی شده است ، اما فعالیت بازار وحشی هفته گذشته نشان داد که این الزامات ، همراه با یک چرخه تسویه حساب غیر ضروری طولانی مدت ، می تواند عواقب ناخواسته ای داشته باشد که خطرات جدیدی را به همراه دارد. “

یک راه حل موجود?

در اینجا Secures.io ، ما به آینده اوراق بهادار دیجیتال ایمان داریم. الزامات تسویه حساب که منجر به توقف معاملات Robinhood شده است یکی از دلایل بسیاری است که موجب این اعتقاد می شود. با استفاده از اوراق بهادار دیجیتال ، با معاملات در زمان واقعی ، نیاز به واسطه های مختلف هنگام معامله چنین دارایی برطرف می شود.

رئیس جمهور ، جیمی فین ، اخیراً امنیتی کنید قلم زده شده یک قطعه کوتاه که برجسته توانایی اوراق بهادار دیجیتال برای حل مسائل فوق است.

“از بین بردن نیاز به یک مرکز تصفیه متمرکز – مانند Trust سپرده گذاری & شرکت پاکسازی (DTCC) – که تقریباً 1.7 تریلیون دلار معاملات اوراق بهادار را هر روز پردازش می کند – در اصل موضوع است و باید بخشی اصلی از این بحث در میان تنظیم کنندگان و فعالان ساختار بازار و سهامداران باشد. از طریق رمزهای امنیتی فعال شده توسط بلاکچین ، ما در حال حاضر یک بازار ایجاد می کنیم که از مزایای منحصر به فرد بلاک چین های غیرمتمرکز برای بازارهای خصوصی استفاده می کند و این می تواند و همچنین می تواند آینده بازارهای عمومی را نشان دهد. از بین بردن واسطه های غیرضروری و ریشه دار ، باید در حال حاضر کانون اصلی باشد و یک هدف بلند مدت قابل دستیابی است. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me