banner
banner

RealBlocks 3.1 میلیون دلار برای Tokenized Platform Real Estate Platform جمع آوری می کند

یک افزایش چشمگیر

شرکت Blockchain ، RealBlocks ، اخیراً از بسته شدن آخرین دور از بودجه خود خبر داده است. این افزایش موفقیت آمیز باعث شد RealBlocks 3.1 میلیون دلار درآمد کسب کند.

شرکت های مختلفی به این بودجه کمک کردند. از مهمترین آنها ، Science Inc. و Morgan Creek Digital است. هر یک از این شرکت ها ارتباط نزدیکی با بخش اوراق بهادار دیجیتال دارند ، زیرا آنها در جهت بلوغ ادامه صنعت کار می کنند.

با استفاده از این بودجه ، RealBlocks قصد دارد توسعه پلتفرم املاک و مستغلات مبتنی بر بلاکچین خود را ادامه دهد. آنها به عنوان یک شرکت ، امتیازات اوراق بهادار دیجیتال را که توسط دارایی های دنیای واقعی مانند املاک و مستغلات پشتیبانی می شود ، تشخیص داده اند. بدین ترتیب ، هدف آنها ایجاد نه تنها قابلیت دسترسی ، بلکه نقدینگی به بازار املاک و مستغلات است.

کسانی که در این افزایش نیز گنجانده شده بودند Zelkova Ventures, Ulu Ventures, و کراس فرهنگ سرمایه گذاری.  همه شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر.

تفسیر

پس از انتشار اطلاعیه ، نمایندگان هر شرکت در مورد موضوع صحبت کردند. در اینجا چند کلمه از این افراد وجود دارد:

پرین کوارشی, پایه گذار & مدیر عامل RealBlocks, اظهار داشت,

“با حمایت از سرمایه گذاران استراتژیک خود ، ما در حال تسریع در توسعه محصول خود و استفاده از فناوری بلاکچین برای املاک و مستغلات هستیم ، صنعتی که قبلاً نوآوری زیادی نداشته است. این یک فرصت عالی برای بهبود تجربه سرمایه گذاری برای اسپانسرها و سرمایه گذاران است و در عین حال اصطکاک را در کل روند به حداقل می رساند. “

گرگ گیلمن, بنیانگذاران & مدیر عامل شرکت وارز., اظهار داشت,

“ما در RealBlocks سرمایه گذاری کردیم زیرا این استفاده از فناوری بلاکچین دارای مزایای دنیای واقعی است که کاملاً منطبق با مدل سرمایه گذاری ما است. ما بر این باوریم که بازار املاک و مستغلات ، مانند تقریباً همه کلاس های دارایی ، به طور فزاینده ای مبتنی بر داده ها و دیجیتالی شدن یا بومی دیجیتالی خواهد بود و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا تاریخچه شرکت های تحول آفرین را تقویت کنیم. “

آنتونی پمپلیانو, پایه گذار & شریک Morgan Creek Digital, اظهار داشت,

“سال 2019 یک سال فوق العاده مهم برای پروژه های بلاکچین خواهد بود. پس از سالها آزمایش و توسعه ، بازار انتظار دارد که این شرکتها اکنون مشکلات واقعی را حل کنند. RealBlocks یکی از تیم هایی است که محصول مفیدی دارد و نشان داده است که می تواند در سطح بالایی اجرا کند – این یکی از دلایل هیجان ما برای سرمایه گذاری است. یکی از پایان نامه های اصلی ما در مورگان کریک دیجیتال این بوده است که هر سهام ، اوراق قرضه ، ارز و کالایی در آینده در برهه ای توزیع می شود. RealBlocks راه حلی را ایجاد کرده است که می تواند به بهترین بازیکنان در صنعت املاک و مستغلات کمک کند تا به انقلاب بلاکچین بپیوندند. “

RealBlocks

افراد پشت RealBlocks این شرکت را در سال 2017 با دفتر مرکزی در نیویورک تأسیس کردند. مهمتر از همه ، RealBlocks جذب سرمایه را تسهیل می کند. آنها این کار را از طریق تلفیق بلاکچین و املاک و مستغلات انجام می دهند. RealBlocks از طریق انتشار اوراق بهادار دیجیتال جذابیت سرمایه گذاران و صادرکنندگان رمزهای امنیتی را به خود جلب می کند.

عملیات شرکت توسط موسس هدایت می شود, پرین کوارشی – فارغ التحصیل هر دو موسسه فناوری جورجیا و موسسه فناوری ماساچوست.

Quarshie در بیانیه مطبوعاتی خود به طور خلاصه چند مزیت پلت فرم RealBlocks را توصیف کرد. او بیان کرد, “سیستم عامل ما همچنین فرصت هایی برای نقدینگی پس از صدور را فراهم می کند. سرمایه گذاران می توانند کیف پول های پلتفرم خود را با ارز دیجیتال / فیات اعتبار دهند و سپس از طریق مکان های خصوصی ، نشانه هایی را به نمایندگی از مالکیت املاک و مستغلات اساسی خریداری کنند. از طریق سیستم عامل ما ، سرمایه گذاران در سراسر جهان توانایی سرمایه گذاری موثر و جمع آوری سرمایه برای پیشنهادات املاک و مستغلات را بدون مشکلات و هزینه های بیش از حد ثبت اوراق بهادار عمومی دارند. “

علم وارز.

شرکت Science خارج از سانتا مونیکا مستقر است. مهمتر از همه ، این شرکت به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری خطر پذیر عمل می کند ، و در استارت آپ های امیدوار کننده سرمایه گذاری می کند. نمونه این موارد شامل شرکت هایی مانند DollarShaveClub ، Science Blockchain و غیره است.

علاوه بر جزئیات رویدادهای بودجه ، در ماه های گذشته نیز نگاهی به Science Blockchain انداخته ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه ، مطمئن شوید که از صفحه لیست نشانه ها اینجا بازدید کنید.

مورگان کریک دیجیتال

Morgan Creek Digital بازوی تازه تاسیس شرکت است مدیریت سرمایه نهر مورگان. در حالی که هر شعبه به عنوان شرکت های سرمایه گذاری خطر پذیر عمل می کند ، این بازوی جدید متخصص در بلاکچین و اوراق بهادار دیجیتال است.

این شعبه در اوایل سال 2018 تشکیل شد و توسط آن رهبری می شود آنتونی پمپلیانو – یک چهره برجسته در صنعت.

در سایر خبرها

بودجه مورد بحث امروز در اینجا روند علاقه شرکتهای در حال توسعه بخش اوراق بهادار دیجیتال ادامه دارد. در اینجا نمونه های دیگری از یک رویداد موفق بودجه آورده شده است:

Securitize 12.75 میلیون دلار در سری A جمع می کند

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me