banner
banner

کانکتیکات املاک و مستغلات توسط REINNO ثبت شده است

کانکتیکات به تازگی محل زندگی یکی از اولین املاک تجاری است که در ایالات متحده امضا شده است.

REINNO ، متخصصان توکن سازی املاک و مستغلات ، به تازگی ایجاد موفقیت آمیز و صدور رمزهای امنیتی ، نماینده این املاک را اعلام کرده اند. روندی که به روشنی نشان داد آنچه REINNO قادر است به مشتریان خود ارائه دهد.

ابزار بدهی

در حالی که بخش اوراق بهادار دیجیتال هنوز جوان است ، ما شاهد املاک مختلفی به صورت توکن شده ، چه مسکونی و چه تجاری هستیم. این امر به سرمایه گذاران معتبر در سراسر جهان امکان دسترسی به فرصت های بالقوه سودآور را داده است که در غیر این صورت آنها را نخواهند داشت.

با این حال ، در این نمونه خاص ، صاحبان ملک 2.5 میلیون دلاری که توشک زنی کرده اند ، قصد فروش املاک خود را ندارند. بلکه آنها به دنبال وام بودند.

مشابه شرکت هایی مانند BlockFi و Celsius ، REINNO قادر است با گرفتن نوعی وثیقه در ازای آن ، وام های سرمایه ای را به وام گیرندگان ارائه دهد. با توجه به این املاک مستقر در کانکتیکات ، از فرآیند چند مرحله ای برای تسهیل چنین وامی استفاده شد.

  1. REINNO کل املاک تجاری را به دست آورد.
  2. اکنون دارندگان املاک ممکن است به اندازه دلایل مورد نیاز برای استفاده به عنوان وثیقه / وثیقه برای وام سرمایه مورد نظر خود انتخاب کنند.
  3. REINNO وام را تسهیل می کند ، که براساس ارزیابی ریسک منحصر به فرد آنها ساخته شده است

به طور طبیعی ، هر یک از این شرکت های ارائه دهنده وام هنگام ارزیابی وام بالقوه از مدل های منحصر به فرد ریسک استفاده می کنند ، زیرا دارایی های ارائه شده به عنوان وثیقه بسیار متفاوت است.

مجدداً وام فوری بدهیدمجدداً وام فوری بدهید

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

هدیه بی نظیر

با ساختار دادن به این روش ، وام گیرندگان / صاحبان املاک در جبهه های مختلف سود می برند.

در حالی که بدیهی است که آنها هنوز برای بازپرداخت وام ، به علاوه سود ، هنوز در معرض خطر نیستند ، وام گیرندگان می توانند انتظار داشته باشند از:

  • افزایش میزان تأیید
  • انعطاف پذیری ساختار

ویکتور ویکتوروف ، با مدیرعامل REINNO ، اظهار داشت که بیشتر این انعطاف پذیری مدیون این واقعیت است که وام گیرندگان می توانند انتخاب کنند که چه مقدار از املاک خود را که اکنون توکن شده است ، دوست دارند به عنوان وثیقه قرار دهند..

با اخذ توافق نامه برای تسهیل وام ، این بدان معناست که هیچ STO مورد نیاز نبوده ، زیرا بودجه داخلی انجام می شد. این روند دستیابی به سرمایه را بسیار تسریع می کند و برای معاملات از این دست صرفه جویی می کند.

هنگامی که همه گفته و انجام شد ، با بازپرداخت وام – وثیقه بازگردانده می شود ، و وام گیرنده دارایی خود را حفظ کرده است.

تفسیر

با اعلام توکنه املاک فوق الذکر ، بنیانگذاران REINNO هر یک وقت گذاشتند و نظرات خود را به اشتراک گذاشتند.

ویکتور ویکتوروف ، مدیر عامل شرکت & بنیانگذار REINNO اظهار داشت,

“در اینجا REINNO برجسته است. برخلاف رقبای خود ، REINNO نه تنها توکن سازی بلکه خدمات اضافی را نیز ارائه می دهد ، از انطباق مقررات و ساختار قانونی گرفته تا وام دادن به نشانه های املاک و مستغلات برای ایجاد نقدینگی “

باری مونیز ، بنیانگذار REINNO ، اظهار داشت,

“با تشکر از tokenization و سیستم وام اختصاصی ما ، استفاده از سرمایه گذاری در سهام و تعهد دادن نشانه برای گرفتن وام فقط در چند دقیقه امکان پذیر است … علاوه بر این ، مالکیت جزئی این امکان را می دهد که به جای وثیقه ، از بخشی از نشانه ها به عنوان وثیقه استفاده کنید. کل دارایی. “

صندوق 105 میلیون دلاری

توسعه مورد بحث امروز دقیقاً در اولین صندوق 105 میلیون دلاری REINNO انجام می شود ، که در اواخر ژانویه 2020 همراه با رشد سرمایه REI اعلام شد.

این صندوقی بود که به شکلی ساخته شده بود که سرمایه گذاران به دارایی یا بدهی در صندوقی متشکل از قطعات مختلف املاک و مستغلات مستقر در ایالات متحده دسترسی داشتند.

سرمایه گذاران از شنیدن اینکه REINNO موفق به ایجاد مشارکت با امنیت رمز ارز to ADAX ’شده خوشحال خواهند شد. با انجام این کار ، آنها از نقدینگی بسیار پرطرفداری که اغلب با رمزهای امنیتی مرتبط است / وعده داده می شوند بهره مند می شوند.

ویکتور ویکتوروف ، مدیر عامل شرکت REINNO ، اظهار داشت,

“… ما هیجان زده ایم که با یک ارز مبادله ای کاملاً تنظیم شده برای ایجاد نقدینگی بیشتر برای سرمایه گذاران همکاری می کنیم.”

105 میلیون دلار STO از REI توسط REINNO ثبت شده است

دوباره استفاده کنید

REINNO در سال 2019 تأسیس شد و فعالیت های خود را در کنتیکت ادامه می دهد. تیم پشتیبان REINNO یک پلت فرم و مجموعه ای از خدمات را توسعه داده است که املاک و مستغلات را با توکن سازی ادغام می کند.

مدیر عامل شرکت ، ویکتور ویکتوروف ، در حال حاضر بر عملکرد شرکت نظارت می کند.

در سایر خبرها

کانکتیکات تنها منطقه ای نیست که مزایای توکن سازی املاک و مستغلات را مشاهده می کند. به عنوان مثال ، ما شاهد افزایش این روند در اروپا و اخیراً در آفریقا هستیم. مقاله زیر را مطالعه کنید تا درباره چگونگی بهره مندی آفریقا از توزیع املاک و مستغلات بیشتر بدانید.

Flyt Property اولین املاک و مستغلات توکین شده STO را به آفریقا می آورد

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me