banner
banner

هوارد مارکس ، مدیرعامل StartEngine – سری مصاحبه

هوارد مارکس یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت است راه انداختن موتور ماشین. از زمان تأسیس ، نزدیک به 150 سرمایه موفق برای استارت آپ ها و سایر مشاغل از طریق بستر StartEngine تکمیل شده است.

مدت ها قبل از اینکه اصطلاحات ICO به اصطلاح استاندارد تبدیل شوند ، هاوارد آینده پیشنهادات امنیت رمز را دید. در خود وبلاگ و همچنین از طریق مقالات مهمان به عنوان همكار در فوربس ، هكر نون ، مأموریت و وب بعدی ، هوارد دیدگاه خود را در مورد فضا به اشتراک گذاشته و برای ترسیم مسیر انتقال نقدینگی تلاش کرده است.

StartEngine در tZERO STO بسیار موفق شرکت داشت ، آنها کنفرانسهای سالانه برگزار می کنند ، و بسیاری از STO ها از طریق سیستم عامل StartEngine در حال افزایش هستند..

AT: شما کاملاً سابقه چشمگیر دارید ، با سابقه گسترده ای در نرم افزار و بازی. با این حال ، شما تصمیم گرفتید یک برنامه شتاب دهنده به نام StartEngine را راه اندازی کنید. چه چیزی این را الهام بخشید?

ه.م: احساس کردم جامعه فناوری لس آنجلس برای سرمایه گذاری در شرکت های جوان به شتاب دهنده احتیاج دارد. ما اولین شتاب دهنده ای بودیم که در لس آنجلس راه اندازی شد ، بسیاری دیگر به دنبال آن آمدند. ماموریت کمک به لس آنجلس برای تبدیل شدن به یک شهر فناوری بود.

AT: چه مدت طول کشید تا StartEngine به سمت سرمایه گذاری جمعی سهام حرکت کرد?

HM: ما در 60 استارت آپ سرمایه گذاری کردیم و اکثر آنها قادر به جذب سرمایه نبودند. این یک مشکل بزرگ بود. سرمایه گذاران فقط به ایده های بسیار محدود و نوع خاصی از بنیان گذاران علاقه مند بودند. این منجر به شکست بیشتر سرمایه گذاری های ما شد. این امر با توجه به ماهیت اولیه شرکتها امری عادی تلقی می شود ، با این وجود دسترسی به سرمایه برای اکثر آنها بخصوص برای بنیانگذاران زن سخت بود. در سال 2014 ، دو سال پس از راه اندازی شتاب دهنده ، ما بستر سرمایه گذاری جمعی را ایجاد کردیم و در ژوئن 2015 راه اندازی کردیم.

AT: اولین مشتری شما در StartEngine Elio Motors با درآمد قابل توجه 16.9 میلیون دلار درآمد کسب کرد. چگونه این مشتری را تهیه کردید?

HM: ما از طریق یک شرکت بازاریابی به Paul Elio معرفی شدیم که احساس می کرد اولین مشتری عالی برای شرکت ما هستند. پل مصمم بود که جامعه اش سرمایه گذاری کند و ما از داشتن چنین موفقیت اولیه بسیار هیجان زده شدیم.

AT: چه موقع StartEngine تصمیم گرفت ICO نیز ارائه دهد?

HM: در ژوئن 2017 ، من در حال خواندن گزارش DAO منتشر شده توسط SEC بودم. این گزارش چگونگی سرمایه گذاری DAO در اوراق بهادار را توضیح داد ، اگرچه به عنوان نشانه های سودمند قرار گرفت. این موضوع من را فریب داد تا در مورد ICO بیشتر بدانم و بازار عظیم رشد سریع سرمایه گذاران را پیدا کردم که از ارزهای رمزپایه برای شرکت های سرمایه گزاری استفاده می کردند. دو تفاوت عمده از بازار ما وجود داشت: آنها از قوانین اوراق بهادار پیروی نمی کردند و بازارهای انحلال زیادی را برای سرمایه گذاران ارائه می دادند. ما تصمیم گرفتیم به ICO ها کمک کنیم تا از زیر سایه خارج شده و از JOBS ACT برای فروش اوراق بهادار در چارچوب قوانین اوراق بهادار استفاده کنند. اولین ICO قابل توجهی که ما راه اندازی کردیم tZero در فوریه 2018 بود.

AT: شما یکی از اولین شرکت هایی بودید که از ICO به STO تمرکز می کردید. چه چیزی شما را به سمت STOs سوق می دهد?

HM: ICO ها توسط عموم مردم به عنوان سرمایه گذاری در توکن های سودمند مورد توجه قرار گرفتند. اگرچه بیشتر این نشانه ها اوراق بهادار بودند ، اما به همین ترتیب فروخته نمی شدند. تغییر نام به STO منطقی بود زیرا واضح بود که این پیشنهادات برای اوراق بهادار است.

AT: ما طرفداران بسیار زیادی tZERO هستیم ، چگونه توانستید tZERO را برای استفاده در سیستم StartEngine پرورش دهید?

HM: هنگامی که اولین اجلاس خود را در 10 نوامبر 2017 راه اندازی کردیم ، از رالف دیاتو از tZero دعوت کردیم که بیاید و صحبت کند. او کل سازمان ما و چگونگی تمرکز ما بر رعایت و پیروی از قوانین را دید. با توجه به تعداد زیادی از سیستم عامل هایی که با بی توجهی به قوانین ، توکن های سودمندی را راه اندازی می کردند ، این برای او تازه کننده بود..

AT: اجلاس StartEngine کاملاً موفقیت آمیز بوده است. تنها شکایت من این است که به اندازه کافی طولانی نیست ، برنامه هایی برای ساخت این کنفرانس 2 روزه است?

ه.م .: ما تاکنون سه اجلاس را به اتمام رسانده ایم و نشست بعدی ما 12 آوریل است. من فکر می کنم یک کنفرانس 2 روزه منطقی است ، با این حال ، این شامل دو برابر سخنرانان و تعداد بیشتری تدارکات است. در حال حاضر ، ما در حال گسترش کنفرانس 1 روزه هستیم و با همکاری بسیاری از شرکت های دیگر در لس آنجلس هفته باور نکردنی LA Blockchain را ارائه می دهیم.

AT: شما در گذشته در مورد حمایت از زنان کارآفرین به شدت صحبت کرده اید زیرا سرمایه گذاران خطرناک معمولاً حمایت و بودجه مورد نیاز آنها را تأمین نمی کنند. آیا احساس می کنید سرمایه گذاری جمعی سهام و STO به آنها زمینه عادلانه تری را ارائه می دهد?

HM: ما یاد گرفته ایم که زیر 4٪ از سرمایه های خطرپذیر در شرکت های تحت هدایت زنان سرمایه گذاری می شود. این منجر به دلسردی زنان برای دستیابی به آرزوها و آرزوهای تجاری خود می شود. این سوگیری باعث عدم تنوع در انواع شرکتهایی که بودجه می شوند و همچنین در انواع ایده های موجود برای سرمایه گذاران می شود. تاکنون ، StartEngine زنانی است که 22٪ شرکتها را در پلت فرم سرمایه گذاری جمعی ما رهبری می کنند. این هنوز کم است اما یک گام بزرگ به جلو است. ما معتقدیم سرمایه گذاری گسترده و STO به بیش از مجموع VC و Angels برای تأمین بودجه شرکت های تحت هدایت زنان کمک خواهد کرد.

AT: من می دانم که شما به بیانیه های ماموریت اعتقاد دارید ، بیانیه ماموریت Start Engine چیست?

HM: ماموریت ما کمک به کارآفرینان برای رسیدن به آرزوهایشان است.

AT: StartEngine در حال حاضر STO خود را اجرا می کند. آیا می توانید درباره این STO ، مبلغ افزایش و شرایط ارائه شده برای ما بگویید?

HM: ما یک کمپین جمع آوری کمک مالی برای سرمایه گذاران معتبر به نام OWN Limited داریم. این محدود به مدت زمان کوتاهی قبل از دریافت صلاحیت از SEC برای مقررات بعدی A + پیشنهاد عمومی است. شرایط OWN Limited به ازای هر رمز 7.50 دلار است. هر رمز نشان دهنده سهم سهام ترجیحی در شرکت است.

AT: هر چیز دیگری که می خواهید در مورد StartEngine به اشتراک بگذارید?

HM: ما در ایجاد یک شرکت مالی مدرن متمرکز شده ایم که می تواند به کارآفرینان کمک کند سرمایه خود را مستقیماً از طریق سرمایه گذاری کنند. ما همچنین می خواهیم گزینه های نقدینگی را به سرمایه گذاران ارائه دهیم. ما در حال ثبت نام در SEC برای کارگزار و نمایندگی خود و سیستم تجارت جایگزین هستیم. ما اخیراً یک استاندارد پیشنهادی به نام ERC-1450 را برای ثبت اوراق بهادار راه اندازی کردیم. هدف این است که به سرمایه گذاران توانایی دریافت گواهینامه های سهام دیجیتال را به صورت توکن و سپس تسهیل تجارت در سیستم عامل آینده خود ارائه دهیم..

AT: از مصاحبه شما متشکرم. ما طرفداران پر و پا قرص StartEngine هستیم و بسیار هیجان زده بودیم که شما توانستید به ما بپیوندید.

برای هر کسی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد StartEngine یا Howard است لطفا از پیوندهای زیر دیدن کنید:

راه انداختن موتور ماشین – از طریق سرمایه گذاری سهام جمعی یا STOs در شرکت ها سرمایه گذاری کنید.

Howard’s Blog – هوارد نظرات خود را در مورد صنعت بحث می کند.

توییتر هوارد – یکی از بهترین حساب های توییتر در صنعت برای دنبال کردن.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me