banner
banner

وقتی هر دارایی به اثبات دیجیتالی و تغییر ناپذیر مالکیت تبدیل می شود – رهبران اندیشه

مقررات

نظارت نظارتی به یک واقعیت دائمی در فضای رمزنگاری تبدیل شده است. این امر در اوایل سال 2018 مشخص شده بود. تنظیم کنندگان از تمام گوشه و کنار جهان به دنبال یافتن پدیده رمزنگاری در برخی قوانین یا چارچوب نظارتی هستند. سوال اصلی این است که تشخیص دارایی های رمزنگاری چیست؟ و اینکه آیا دارایی های رمزنگاری اوراق بهادار هستند؟ اگر چنین باشد ، باید قانون مربوطه اعمال شود.

در ایالات متحده ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) اعلام کرده بود که تمام دارایی های رمزنگاری شده قرارداد سرمایه گذاری یا – اوراق بهادار هستند. بعداً این اصلاح شد که همه ، به جز Bitcoin و Ethereum (در مرحله فعلی) ، به عنوان اوراق بهادار محسوب می شوند. [mfn]https://coincenter.org/ fi les / 2019-03 / clayton-token-response.pdf[/ mfn]

واقعیت این است که سیستم حقوقی آمریکا عمدتاً به قانون اوراق بهادار 86 ساله متکی است ، با استثناهایی که با تصویب قانون کار در سال 2012 در دسترس قرار گرفته است. و در این اصلاحیه ، محلی برای صدور رمزهای امنیتی نیز وجود دارد. انتشارات کوچک تا 1 میلیون دلار می تواند به عنوان پروژه های تأمین سرمایه جمعی انجام شود. معاملات بزرگتر را می توان به عنوان مکان های خصوصی یا پیشنهادات عمومی محدود به سرمایه گذاران معتبر (حرفه ای یا با ارزش خالص بالا) انجام داد. در هر صورت ثبت نام ضمانت نامه صادر کننده اجباری است. این احتمال وجود دارد که قانون اوراق بهادار شاهد یک تغییر اساسی برای حذف بیشتر ارزهای رمزپایه از محدوده قانون اوراق بهادار فدرال باشد. در همین حال ، جدیدترین بحث ، رهنمودهایی را در مورد چگونگی ارزیابی اینکه دارایی دیجیتال عرضه شده یا فروخته شده به صورت عمومی یک قرارداد سرمایه گذاری است و بنابراین یک اوراق بهادار است ، مشخص می کند. [mfn]https://www.sec.gov/ fi les / dlt-frame.pdf[/ mfn]

از طرف دیگر ، در اروپا ، سازمان اوراق بهادار و بازارهای اروپا (ESMA) خواستار تمدید دستورالعمل بازاریابی بازارهای ابزارهای مالی در اروپا (MIFID II) شده است تا محصولات ارزهای رمزنگاری شده مانند پیشنهادات اولیه سکه با ویژگی های اوراق بهادار را در میان اوراق بهادار قابل انتقال یا انواع دیگر شامل شود. ابزارهای مالی. [mfn]https://www.esma.europa.eu/press-news/esma-news/crypto-assets-need-common-eu-wide-approach-ensure-investor-protection[/ mfn] آیین نامه های مربوط به نشریه اروپا از 21 جولای 2019 به طور کامل اعمال می شود و جایگزین دستورالعمل فعلی می شود. بر اساس این آیین نامه ، هر کشور عضو اتحادیه اروپا می تواند حد مجاز خود را بین 1 تا 8 میلیون یورو تعیین کند.

در آستانه Brexit ، اداره رفتار مالی انگلستان (FCA) مقاله مشاوره گسترده ای را در مورد طبقه بندی و تنظیم دارایی های رمزنگاری منتشر کرد. [mfn]https://www.fca.org.uk/publication/consultation/cp19-03.pdf[/ mfn] این مقاله می کوشد وضوح نظارتی را برای کاربران و مصرف کنندگان فراهم کند ، وقتی فعالیت های خاصی در اطراف “مجموعه های رمزنگاری” یا توکن ها در محدوده نظارتی FCA قرار دارند. FCA یادآوری می کند که نقض رژیم مجوز یک جرم کیفری است و حداکثر مجازات آن 2 سال حبس یا مجازات نامحدود یا هر دو مجازات است. پس از دوره مشاوره ، FCA قصد دارد بیانیه سیاست نهایی را در رابطه با مجموعه های رمزنگاری تا تابستان 2019 منتشر کند..

سایر حوزه های قضایی پیشگام ، مانند سوئیس ، مالت ، استونی ، لیتوانی ، لیختن اشتاین انواع دارایی های رمزنگاری شده را بررسی کرده و طبقه بندی آنها را پیشنهاد داده اند..

تمام حوزه های قضایی فوق الذکر طبقه بندی مشابه یا کمتری را ارائه می دهند. به طور عمده درخت یا چهار نوع را جدا می کند. این مسئله مربوط به آینده ای نه چندان دور است ، زمانی که هر نهاد نظارتی ملی مجبور به ارائه نظر یا رهنمودهای خود در مورد این موضوع شود.

توکن سازی دیجیتال و تغییرناپذیر اثبات مالکیت

ظهور و سقوط شور و نشاط ICO منجر به ایجاد یک سابقه اولیه تقاضای توکن سازی شده است. همچنین یک نمونه برای چگونگی آینده اوراق بهادار به عنوان مثال نشان داده است. همیشه قانونی در مورد انتشار اوراق بهادار وجود دارد. همچنین تغییر غیرمتمرکز اوراق بهادار منتشر شده در بلاکچین وجود دارد. با اجرای پروتکل شفاف ، همه باید بتوانند به مشخصات قرارداد هوشمند دسترسی داشته و منافع کلی بازار را ارزیابی کنند.

به نظر می رسد IEO یا پیشنهاد اولیه مبادله برخی از کمبودهای ICO معمولی ، مانند قابلیت اطمینان ، سرپرستی ، بررسی ، سرعت معامله ، هزینه و کانال های فروش را برطرف می کند. اما اگر به نظر می رسد مناسب ترین روش صدور رمز توزیع ابزار است ، هنوز مشخص نیست. از این گذشته ، توکن سازی به رقابت سالم میان صادرکنندگان و سیستم عامل های صدور افزوده است.

لیست مبادله قدیمی را نمی توان در اوراق بهادار توکنی استفاده کرد. مبادلات قدیمی درک درستی از فن آوری اساسی و مجوز نظارتی ندارند. به همین دلیل ابتکارات پیشرفته جدید زیادی در زمینه ایجاد یک فضای منظم برای لیست امنیت رمزهای امنیتی و بازار ثانویه وجود دارد..

برای یک شرکت با سرمایه کوچک ، یک کمپین STO سازگار با KYC / AML می تواند به عنوان یک روش جایگزین برای دسترسی به بودجه در نظر گرفته شود. توکن سازی مشاغل با ارائه علامت سهام عدالت ، تقسیم درآمد یا افزایش سرمایه با علامت بدهی ممکن است به بخشی اجتناب ناپذیر از چرخه عمر بودجه شرکت تبدیل شود. پیشنهاد توکن امنیتی ممکن است برابر با ارزش اولیه یا بدهی اولیه یا بدهی به صورت توکن دیجیتال باشد.

وقتی دارایی به اثبات دیجیتالی و تغییرناپذیری مالکیت برای یک جامعه جهانی بدل شود ، آن وقت است که ما دسترسی دموکراتیک را برای همه برای مشارکت در رشد اقتصاد جهانی ایجاد کرده ایم. امروز همه کشورها قوانین اوراق بهادار را با هم هماهنگ نکرده اند. اما ما در راه کاهش موانع ورود سرمایه گذاران و ناشران هستیم.

در باره نویسنده

لیزا آیزوپیته ، مدیر عامل Fintelum ، که با انجام یک فرآیند فروش توکن کاملاً منطقی و سازگار با KYC / AML ، نگهداری مشترک وجوه رمزنگاری ، آژانس انتقال ، میز توالی ثانویه OTC و اقدامات شرکت های بزرگ ، به صنعت رمزنگاری خدمت می کند..

پیش از این لیزا بنیانگذار و مدیر عامل یک بورس ارز رایانه ای Globitex و همچنین مدیر کل م institutionسسه پول الکترونیکی لیتوانیایی NexPay UAB بود. لیزا اهل لتونی است و در رشته فلسفه از دانشگاه ژنو سوئیس فارغ التحصیل شد. لیزا در صنعت مالی ، از جمله تجارت ، مدیریت صندوق و اوراق بهادار ، تجربه دارد. از سال 2012 ، او به عنوان طرفدار یک سیستم پولی غیرمتمرکز و سالم علاقه زیادی به بیت کوین و بعداً صنعت رمزنگاری بیشتر پیدا کرده است..

در باره فینتولوم

Fintelum یک پلت فرم جامع راه اندازی رمز ICO / STO برای مشاغلی است که قصد دارند دارایی های خود را به صورت سودمندی ، حقوق صاحبان سهام ، بدهی و سایر دارایی ها یا رمز تقسیم درآمد ثبت کنند. مجموعه خدمات Fintelum شامل یک سرمایه گذار تحت نظارت KYC و رعایت مداوم قوانین EUL AML است. روند فروش توکن را می توان از طریق داشبورد اختصاصی دنبال کرد. سیستم backofic دسترسی و مدیریت داده ها و همچنین گزارش درخواستی را امکان پذیر می کند. علاوه بر این ، برای کمک به کاهش خطرات فرآیند فروش توکن ، Fintelum به عنوان یک حافظ مشترک ارز رمزنگاری شده عمل می کند. این سیستم دارای کیف پول سرد / گرم چند امضا شده است. برای خدمت به صنعت رمزهای امنیتی ، Fintelum به عنوان عامل انتقال عمل می کند و از مالکیت رمزهای امنیتی در میان سرمایه گذاران در لیست سفید اطمینان حاصل می کند. Fintelum همچنین می تواند توابع میز تحریر OTC توکن ثانویه را با خدمات اقدام شرکت در حال انجام مانند رای گیری ، سود سهام و اطلاعیه ها ارائه دهد..

اطلاعات بیشتر در https: // www. ntelum.com

این قسمت 5 از 5 قسمت سری است.

برای قسمت 1 اینجا را کلیک کنید

برای قسمت 2 اینجا را کلیک کنید

برای قسمت 3 اینجا را کلیک کنید

برای قسمت 4 اینجا را کلیک کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me