banner
banner

لیست 11 شرکت Blockchain Venture Capital

بیش از 120 شرکت سرمایه گذاری وجود دارد که در پروژه های بلاکچین سرمایه گذاری کرده اند. لیست ما شامل برخی از برجسته ترین شرکت های سرمایه گذاری بلاکچین در صنعت است.

شرکت های سرمایه گذاری بلاکچین

در دهه گذشته ، شرکت های سرمایه دار خطرپذیر در بلاکچین و مشاغل با استفاده از فناوری سرمایه گذاری کرده اند. اما سهم مالی آنها در صنعت در چند سال گذشته که رشد بازار رمزنگاری آغاز شد ، بیشتر مشهود شد.

در اینجا لیست 11 شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز Blockchain وجود دارد:

1. گروه ارز دیجیتال

در سال 2015 تاسیس شد, گروه ارز دیجیتال یکی از با نفوذترین سرمایه گذاران سرمایه های خطرپذیر در فضای بلاکچین است. این شرکت مستقر در نیویورک از طریق مشاوره ، شبکه سازی و دسترسی به سرمایه از شرکت های بلاکچین پشتیبانی می کند. این شرکت بیش از هر سرمایه گذار دیگری در این صنعت سرمایه گذاری کرده است. نه تنها گروه ارز دیجیتال جز among اولین سرمایه گذاران بلاکچین بود ، بلکه یکی از فعال ترین سرمایه گذاران در صنعت دیجیتال نیز به شمار می رود..

سرمایه گذاری قابل توجه Blockchain: Basis ، Ledger ، Circle ، Blockchain Inc. ، Abra ، Bitpay ، Blockstack ، Blockstream ، Bloq ، Circle ، Coinbase ، Ripple ، Veem ، Wyre ، Zcash.

فرعی

منبع: twitter.com

2. پانترا پایتخت

پانترا یک سرمایه گذاری مستقر در کالیفرنیا است که در سال 2003 تاسیس شد و به بودجه شرکت ها از فضای ارز دیجیتال اختصاص داده شده است. Pantera یک صندوق سرمایه گذاری خطرناک خالص نیست ، بلکه یک هیبرید بین یک صندوق پرچین و یک صندوق سرمایه گذاری است که سرمایه گذاری هسته ای را در شرکت های بلاکچین و همچنین رمزها و ارزهای رمزپایه انجام می دهد.

سرمایه گذاری قابل توجه Blockchain: Basis ، Circle ، Harbour ، DMarket ، 0X ، Bitcoin ، BITPesa ، Ethereum ، Kyber Network ، Ripple ، Stream ، VEEM ، Zcash ، Abra.

3. Blockchain Capital

سرمایه بلاکچین یک صندوق سرمایه گذاری است که منحصراً روی بخش بلاکچین تمرکز دارد. اولین سرمایه گذاری آنها در بلاکچین در اواخر سال 2013 – در همان سال تأسیس آنها – با سرمایه گذاری سری A خود در BTCC ، قدیمی ترین پلت فرم تجارت بیت کوین تاکنون انجام شده است. فقط در این سال آنها در بیش از 9 استارت آپ سرمایه گذاری کرده اند. دفتر مرکزی Blockchain Capital در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا واقع شده است.

سرمایه گذاری قابل توجه Blockchain: Circle ، Coinbase ، Blockstream ، Ripple ، Bitaccess ، BitGo ، BitPesa ، Kraken ، Ripple ، Abra ، Circle ، Coinbase ، Ripple ، SOFX.

سرمایه بلاکچین

منبع: blockchain.capital

4. آندرسن هوروویتز

آندرسن هوروویتز یکی از بزرگترین شرکتهای سرمایه گذاری بلاکچین مستقر در سیلیکون ولی است که منحصراً روی سرمایه گذاری در بلاکچین و دارایی های دیجیتال تمرکز ندارد. در حال حاضر ، مشاغل مستقر در رمزنگاری تنها بخشی از دارایی های 4 میلیارد دلاری خود را تشکیل می دهند.

Andreessen از سال 2013 شروع به سرمایه گذاری در بلاکچین کرد ، با سرمایه گذاری فرشته در Ripple که بعداً با سرمایه گذاری در مراحل اولیه Coinbase موفق شد. از آن زمان ، آنها نزدیک به دوازده مورد دیگر سرمایه گذاری در بلاکچین در شرکت هایی مانند Basis ، Harbour و Chia Networks انجام داده اند. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که 300 میلیون دلار به یک صندوق متمرکز بر رمزنگاری به آنها اختصاص می یابد.

سرمایه گذاری قابل توجه Blockchain: Basis ، Coinbase ، DFINITY ، Harbour ، Blockspring ، Dwolla ، Facebook ، Foursquare ، Polychain Capital ، Robinhood ، Tenfold ، Tradeblock.

5. گره سرمایه

یک شرکت مستقر در پکن, سرمایه گره بر خلاف سایر VC های موجود در لیست ما ، در درجه اول از طریق پیشنهادات اولیه سکه (ICO) سرمایه گذاری می کند. Node Capital بیشتر سرمایه خود را در ASIA متمرکز کرد و نزدیک به دو ده سرمایه گذاری بلاک چین را در استارت آپ های چینی از جمله Fengwo و ChinaUp.com تأمین کرد. آنها از سال 2017 فعال شده اند و آخرین سرمایه گذاری آنها یک استارت آپ بلاکچین به نام PalletOne است. بنیانگذار Node ، جون دو ، مدیر عامل Cointime است.

سرمایه گذاری قابل توجه Blockchain: Trip.io ، Huobi ، بنیاد Delphy ، Fengwo.

6. تقویت VC

تقویت VC یک شتاب دهنده برتر برای فناوری هایی مانند هوش مصنوعی ، بلاکچین و رمزنگاری است که دفتر مرکزی آن در سن ماتئو ، کالیفرنیا قرار دارد. Boost بیش از 30 سرمایه گذاری در رمزنگاری و بلاکچین انجام داده است ، و آن را به یکی از پویاترین شرکتهای سرمایه گذاری Blockchain در جهان تبدیل کرده است.

سرمایه گذاری قابل توجه Blockchain: BlockCypher ، Tezos ، Ledger ، Coinbase ، Abra ، District0x ، Filecoin ، Hijro ، Libra ، Polychain Capital ، Ripio ، Veem.

7. همکاران Draper

همکاران Draper یک شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز در مرحله بذر با بیش از 30 سال است که توسط تیم سرمایه گذار افسانه ای ، تیم دراپر تأسیس شده است. Draper در انواع شرکت های فن آوری ، تولیدی و بهداشتی و همچنین شرکت های بلاکچین و استارتاپ سرمایه گذاری کرد. اولین سرمایه گذاری آنها در بلاکچین در سال 2014 با سرمایه گذاری بذر در Augmate ، یک شرکت اینترنت اشیا و پوشیدنی اختصاص داده شده به استفاده از شرکت انجام شد..

سرمایه گذاری قابل توجه Blockchain: Coinbase ، Ledger ، Factom ، CryptoMove ، Bancor ، Bitpesa ، Factom ، Kash ، Robinhood ، Tezos.

همکاران Draper

منبع: http://www.draper.vc/

8. مشارکت های Ceyuan

مشاغل Ceyuan VC مرحله اولیه مستقر در پکن ، چین است ، که در درجه اول در بازارهای آسیایی در استارت آپ سرمایه گذاری می کند. آنها بیشتر در شرکت هایی سرمایه گذاری می کنند که روی فناوری متمرکز هستند و بیش از نیمی از سرمایه گذاری های قابل توجه بلاکچین در شرکت هایی مانند Basis ، Mars Finance و Trip.io دارند. در سال 2014 ، آنها اولین سرمایه گذاری بلاکچین خود را انجام دادند و پس از رکود در 2016 و 2017 ، با انجام چهار سرمایه گذاری سرعت در نیمه اول سال 2018 را افزایش دادند.

سرمایه گذاری قابل توجه Blockchain: Basis ، Mars Finance ، Trip.io ، OkCoin.

9. شرکای سرمایه گذاری Lightspeed

مستقر در پارک منلو, سرعت نور یک شرکت سرمایه گذاری جهانی در Blockchain است که شش دفتر دیگر از جمله در اسرائیل ، چین و هند دارد. آنها در درجه اول در بخش های مصرف کننده و بنگاه اقتصادی سرمایه گذاری می کنند ، زیرا در تسریع در فن آوری های نوظهور و نوآوری تمرکز دارند. آنها همچنین سرمایه گذاران اولیه BTC چین از طریق شعبه چینی خود هستند.

سرمایه گذاری قابل توجه Blockchain: Basis ، Blockchain Inc. ، Saga Foundation ، BTCC ، Ripple.

10. IDG Capital

IDG Capital یک صندوق سرمایه گذاری خصوصی و سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری است که دفتر مرکزی آن در نیویورک است. آنها در شرکت های مختلف سرمایه گذاری می کنند ، نه فقط بلاکچین و دارایی های رمزنگاری شده. IDG اولین سرمایه گذاری خود را در بلاکچین با سرمایه گذاری سری A در Ripple در سال 2013 انجام داد ، اگرچه آنها معمولاً در مراحل بعدی سرمایه گذاری می کنند. IDG Capital تنها در آگوست 2018 با انجام سری A ، B C ، D و Venture Round 13 سرمایه گذاری انجام داده است. IDG همچنین دارای یک دفتر ماهواره در بنگلور ، هند است.

سرمایه گذاری قابل توجه Blockchain: Ripple ، Circle ، Mars Finance ، imToken.

11. پایتخت فنبوشی

در سال 2015 تاسیس شد, پایتخت فنبوشی یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر از شانگهای است که به طور انحصاری در شرکت های دارای بلاکچین سرمایه گذاری می کند. Fenbushi در اواخر سال 2015 اولین حضور خود را در صحنه سرمایه گذاری بلاکچین با BTC Media انجام داد و از آن زمان ، 20 سرمایه گذاری دیگر ، در درجه اول بذر ، در استارت آپ های بلاکچین انجام داد. Fenbushi در میان 50 VC برتر بلاکچین / رمزنگاری است که در چین مستقر هستند.

سرمایه گذاری قابل توجه Blockchain: Symbiont ، Gem ، Stream Token ، Ripio ، Abra ، BITPages ، Circle ، Factom ، Hijro ، Libra ، Parity ، Streami ، TenX.

پایتخت فنبوشی

منبع: http://fenbushi.vc

با این کار ، لیست خود را با برجسته ترین شرکت های سرمایه گذاری خطر پذیر که در پروژه های بلاکچین سرمایه گذاری می کنند ، به پایان می رسانیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me