بهترین کیف پول های آیکون (ICX) برای ذخیره ICX در سال 2019

ICON نشانه ای است که با ایجاد یک شبکه غیرمتمرکز که در آن بلاکچین های مختلف می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند ، شبیه به نحوه تعامل تلفن های هوشمند مدرن از طریق اینترنت ، به ایجاد اتصال بیش از حد در کل جهان می پردازد. شبکه ICON از طیف گسترده ای از موسسات مانند شرکت های بیمه ، بیمارستان ها ، دانشگاه ها ، موسسات مالی و بسیاری دیگر تشکیل شده است.

امروز از Binance برای خرید یا تجارت ICON ICX استفاده کنید!

اگرچه ICON هنوز در بازار رمزنگاری جدید است ، اما بدون شک انقلابی است زیرا در حال حاضر با توجه به اندازه بازار خود در میان 30 ارز رمزپایه برتر جهان قرار دارد.

برای خرید ICX ، به یک کیف پول ایمن و کاربرپسند برای ذخیره ایمن رمزها نیاز دارید. با این حال ، انتخاب یک کیف پول مناسب می تواند یک کار چالش برانگیز باشد خصوصاً برای کاربران جدید رمزنگاری.

این راهنما شامل بهترین کیف پول های ICON بر اساس ویژگی های آنهاست که می توانید به طور خاص برای ذخیره سازی ICX استفاده کنید.

منبع: tokenclub.co

لجر نانو اس

لجر نانو اس سایت اینترنتی: https://shop.ledger.com/products/ledger-nano-s

لجر نانو اس نوع کیف پول: سخت افزار

راحتی در استفاده: آره

بی خطر: آره

هزینه: پرداخت شده

Ledger Nano S یک کیف پول سخت افزاری است که تأکید زیادی بر امنیت می کند. کیف پول سخت افزاری رمزنگاری به عنوان یک دستگاه USB طراحی شده است که می تواند به درگاه USB رایانه متصل شود. این بدان معناست که ارزهای رمزپایه به صورت آفلاین ذخیره می شوند که هیچ هکر یا اشخاص ثالث غیرمجاز نمی توانند به آنها دسترسی داشته باشند.

Ledger Nano S برای تأیید آسان عملکردهای حساس به صفحه نمایش مجهز شده است. انجام معاملات ارز رمزنگاری شده با استفاده از کیف پول به هیچ گونه مهارت فنی یا دانش احتیاج ندارد ، زیرا تمام عملیات روی دستگاه فقط با دو دکمه انجام می شود.


به عنوان یک اقدام امنیتی اضافی ، Ledger Nano S از یک تراشه امن برای تأیید یکپارچگی دستگاه در هر بار اتصال به پورت USB استفاده می کند. این نیاز به قرار دادن برچسب ضد دستکاری برای محافظت از کیف پول را از بین می برد. تراشه ایمن با جداسازی ایمن تمام کلیدهای خصوصی دستگاه ، برای مقاومت در برابر هرگونه حمله طراحی شده است.

این کیف پول توسط سیستم عامل منحصر به فرد ، BOLOS ، ساخته شده توسط لجر ساخته شده است. عملکرد اصلی BOLOS قرار دادن محافظ بر روی هر برنامه روی دستگاه کاربر است تا اطمینان حاصل شود که آنها نمی توانند به اطلاعات حساس کیف پول دسترسی پیدا کنند..

بعلاوه, لجر نانو اس از چندین ارز رمزنگاری شده از جمله ICON پشتیبانی می کند و به کاربران امکان می دهد تا با استفاده از یک کیف پول سکه های مختلف را مدیریت کنند.

نماد کیف پول

منبع: chrome.google.com (برنامه)

ICONex ICON کیف پول

ICONex سایت اینترنتی: https://icon.foundation/

ICONex نوع کیف پول: افزونه Chrome / تلفن همراه

راحتی در استفاده: آره

بی خطر: آره

پرداخت شده: رایگان

کیف پول ICONex در فوریه 2018 راه اندازی شد ، کیف پول رسمی ICON است و از طریق پسوند کروم و همچنین یک برنامه تلفن همراه سازگار با دستگاه های iOS و Android قابل دسترسی است. به غیر از ICON ، کیف پول داخلی کروم و کیف پول رمزنگاری همراه از طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه مانند Ether و سایر نشانه های ERC20 مبتنی بر Ethereum پشتیبانی می کند..

با استفاده از ICONex می توانید چندین کیف پول ایجاد کنید که با نام از یکدیگر جدا شده و حاوی آدرس های فردی برای ارسال و دریافت وجه است. هنگامی که کیف پول ICONex را ایجاد کردید ، یک Keystore برای نگهداری دریافت خواهید کرد که پرونده پشتیبان کیف پول برای مواردی است که کیف پول به خطر می افتد.

پس از آن ، یک کلید خصوصی تصادفی دریافت خواهید کرد که تحت کنترل کامل شما خواهد بود. علاوه بر این ، برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به کیف پول ، می توانید آن را با استفاده از یک کد PIN شش رقمی تنظیم کنید ، که هر زمان که کیف پول را باز می کنید به آن نیاز خواهد بود. اگر می خواهید نشانه های ERC20 را به سکه های اصلی انتقال دهید ، می توانید از ویژگی پیشرفته مبادله رمز استفاده کنید.

از ویژگی های اضافی ICONex می توان به رابط کاربر پسند اشاره کرد. کیف پول کاملاً کاربردی فقط چند زبانه برای تعویض دارد و کاربران می توانند همه کیف پول های خود را برای انتقال آسان ارزهای رمزپایه صادر کنند..

منبع: chrome.google.com (برنامه)

MyEtherWallet ICON کیف پول

MyEtherWallet سایت اینترنتی: https://www.myetherwallet.com/

MyEtherWallet نوع: وب

راحتی در استفاده: آره

بی خطر: آره

هزینه: رایگان

MyEtherWallet یک کیف پول رمزنگاری منبع باز و کیف پول طرف مشتری است که کاربران را قادر می سازد تا با اطمینان از کنترل کامل کلیدهای خصوصی خود با بلاک چین Ethereum تعامل کنند. با این حال ، توجه به این نکته بسیار مهم است که حتی اگر می توانید با MEW کیف پول در یک مرورگر وب ایجاد کنید ، این یک کیف پول آنلاین نیست زیرا تمام داده ها و بودجه کاربر به طور ایمن در رایانه کاربر و نه در سرورهای وی ذخیره می شوند.

روند نصب در MyEtherWallet نسبتاً ساده است ، زیرا نیازی به جزئیات شخصی نیست ، این یک امتیاز مثبت برای کاربرانی است که ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی را در اولویت قرار می دهند. به محض بارگیری ، کیف پول آماده استفاده است.

علاوه بر این ، کیف پول وب از طیف گسترده ای از نشانه های مبتنی بر Ethereum مانند نشانه های ETH ، ETC ، EOS و ERC20 از طریق یک رابط پشتیبانی می کند. همچنین با سایر کیف پول های سخت افزاری رمزنگاری مانند Geth ، Mist ، MetaMask ، Jaxx Wallet ، کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S و کیف پول TREZOR سازگار است..

MEW توانایی ایجاد کیف پول ارزهای رمزپایه و آغاز معاملات آفلاین را برای کاربران فراهم می کند ، که امنیت آن بیشتر از استفاده از مرورگر وب است. دستورالعمل های متعددی و مجموعه ای از سوالات متداول در وب سایت آنها وجود دارد که می تواند اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد که ممکن است با نحوه کار MyEtherWallet آشنا نباشند.

نماد کیف پول

منبع: steemit.com

کیف پول ایدیو

کیف پول ایدیو سایت اینترنتی: https://eidoo.io/

عیدو نوع کیف پول: دسک تاپ و موبایل

راحتی در استفاده: آره

بی خطر: آره

هزینه: رایگان

Eidoo هم کیف پول رمزنگاری رومیزی است و هم کیف پول رمزنگاری موبایل که با دستگاه های Android و iOS سازگار است. جدا از اینکه یکی از بهترین کیف پول های ICON به شمار می رود ، Eidoo به کاربران امکان می دهد انواع دیگر ارزهای رمزنگاری شده مانند BTC ، ETH ، ERC20 و ERC223 را به طور کارآمد مدیریت کنند..

Eidoo کیف پول متولی نیست ، به این معنی که مالکیت کلیدهای خصوصی را حفظ نمی کند زیرا آنها در برنامه رمزگذاری شده اند که در آن مالک تنها کسی است که می تواند آن را رمزگشایی کند. برای استفاده از کیف پول چند رمزی ، مالکان نیازی به ارائه هیچ یک از اطلاعات شخصی خود ندارند. همچنین یک کیف پول تعیین کننده سلسله مراتبی است ، که در آن کاربران می توانند رمزهای خود را با استفاده از یک عبارت عبور ذخیره کنند.

Eidoo با مبادله رمزنگاری ترکیبی یکپارچه شده است که از یک رابط کاربری ایمن و آسان برای استفاده و یک کتاب سفارش بصری برای تجارت صاف بین ETH و سایر دارایی های مختلف ERC20 برخوردار است.

علاوه بر این ، Eidoo لیستی از ICO های انتخاب شده را که به طور مكرر به روز می شود ، دارد. این لیست شامل اطلاعات هر ICO است و کاربران می توانند مستقیماً از طریق برنامه در ICO شرکت کنند. تمام ICO های ذکر شده با مقررات محلی سازگار هستند.

از دیگر ویژگی های Eidoo می توان به توانایی مدیریت آدرس های Ethereum و Bitcoin اطلاعات تماس کاربر به روشی ساده و استاندارد ، شناسایی خودکار تمام توکن های پشتیبانی شده توسط Blockchain Ethereum و سابقه معاملات واضح برای Ether ، BTC و هر کاربر اشاره کرد. سایر نشانه ها.

نماد کیف پول

منبع: trustwallet.com

به کیف پول موبایل اعتماد کنید

به کیف پول موبایل اعتماد کنید سایت اینترنتی: https://trustwallet.com/

اعتماد به موبایل نوع کیف پول: سیار

راحتی در استفاده: آره

بی خطر: آره

هزینه: رایگان

تراست یک کیف پول ارز رمزنگاری شده موبایل است که ICON و همچنین نشانه های ERC20 و ERC223 را در خود ذخیره می کند. رابط Trust به راحتی قابل استفاده است و دسترسی دارندگان به یک مرورگر داخلی dApp ، ذخیره سازی سکه و تنظیمات پیشرفته را برای دارندگان فراهم می کند. تمام کلیدهای خصوصی به صورت محلی در Trust ذخیره می شوند و وب سایت با استفاده از ویژگی های امنیتی پیشرو در صنعت ، مشابه آنچه در تلفن های هوشمند مدرن یافت می شود ، از آنها محافظت می کند..

کیف پول رمزنگاری موبایل اقدامات امنیتی پیشرفته ای را برای اطمینان از امنیت هرچه بیشتر دارایی های ذخیره شده اجرا کرده است. به عنوان مثال ، Trust دارای پشتیبانی از اثر انگشت و یک کد پین است که از دسترسی غیر مجاز به کیف پول جلوگیری می کند. این برنامه همچنین هر بار که از آدرس استفاده می شود ، کاربر را مطلع می کند. علاوه بر این اقدامات ، Trust از یک کلید بازیابی استفاده می کند که امنیت وجوه را افزایش می دهد.

اعتماد کاربر پسند است زیرا کاربران می توانند با استفاده از برگه ها به راحتی بین ویژگیهای مختلف برنامه مانور دهند. نکته مهم ، مالکان برای شروع استفاده از کیف پول ارز رمزنگاری شده نیازی به ارائه اطلاعات شخصی ندارند. این باعث می شود Trust به یکی از بهترین کیف پول های ICON در بازار تبدیل شود.

در داخل کیف پول یک بازار dApp وجود دارد که توسعه دهندگان برنامه های غیرمتمرکز می توانند به محض تأیید پروژه های خود را ارسال کنند. این کیف پول از نشانه ای به عنوان راهی برای تشویق جامعه سالم در بازار استفاده می کند.

افکار نهایی

این لیست بهترین کیف پول های ICON ما بوده است. به خاطر داشته باشید ، برای تضمین امنیت رمزهای ICX خود ، باید این کیف پول ها را پس از انجام تحقیقات دقیق در مورد کیف پول از نظر ارائه دهنده ، نقض امنیت قبلی و بررسی های مستقل از سایر کاربران ، از منابع رسمی آنها بارگیری کنید. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که از ویژگی های امنیتی موجود مانند تنظیم شماره PIN در حساب و فعال کردن احراز هویت 2 عاملی استفاده می کنید..

علاوه بر این ، مهم است که تمام دستگاه هایی که برای دسترسی به کیف پول های رمزنگاری استفاده می شوند ، دارای محافظت از آنتی ویروس به روز شده باشند. همچنین هرگز نباید کلیدهای خصوصی خود را با کسی به اشتراک بگذارید و اطمینان حاصل کنید که کیف پول انتخابی به شما امکان می دهد کنترل کامل روی کلیدهای خصوصی خود را حفظ کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map