banner
banner

نحوه خرید کاردانو (ADA)

Cardano (ADA) نسل سوم بلاک چین و پلت فرم توسعه Dapp است. این پلتفرم به عنوان اولین زنجیره بلوکی که استراتژی تحقیق همتایان را در اصول اصلی خود گنجانده است ، مورد توجه رسانه های بین المللی قرار گرفت. امروزه ADA یکی از برترین ارزهای رمزپایه در جهان است. برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای سرمایه گذاری در کاردانو مراجعه کنید.

ما بهترین کارگزاران و صرافی هایی را داریم که گزینه خرید Cardano (TRX) را با کارت اعتباری یا کارت نقدی ارائه می دهند. برای مبالغ بیشتر نیز می توانید انتقال وجه ارسال کنید.

بینانس

بینانس یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. مزایای خرید Cardano (ADA) در اینجا این است که شما از هزینه های کمتری مبادله ای نسبت به صرافی های رقیب بهره مند می شوید و افزایش نقدینگی شما را قادر می سازد تا سریعاً خرید و فروش کنید تا از اخبار منتقل کننده بازار بهره مند شوید..

بررسی Binance یا بازدید ما را بخوانید بینانس.

از کد تخفیف استفاده کنید: EE59L0QP با 10٪ بازپرداخت از کلیه هزینه های معاملاتی.

کراکن

کراکن در بحث صرافی های ارز رمزنگاری شده در صنعت یکی از نام های قدیمی است.

از آغاز فروتنانه ، آنها اکنون به یکی از شناخته شده ترین نام ها در فضا تبدیل شده اند که انتخاب گسترده ای از دارایی ها را برای تجارت از جمله Cardano (ADA) ارائه می دهد.

هزینه های معاملاتی با سایر صرافی ها قابل رقابت است و اکنون با ارائه معاملات آتی و حاشیه ای همچنان به تکامل خود ادامه می دهند.

بررسی Kraken یا بازدید ما را بخوانید کراکن.

Bittrex

Bittrex صرافی دیگری است که در حال حاضر شما را قادر به خرید و تجارت Cardano (ADA) می کند.. Bittrex یک صرافی پیشرو در زمینه ارزهای رمزپایه است که گسترده ترین انتخاب ارزهای رمزپایه را فراهم می کند ، آنها در صنعت به عنوان یکی از معدود صرافی هایی شناخته می شوند که برای پروژه های مختلف هزینه لیست را دریافت نمی کند و به یکپارچگی شهرت دارند.

بررسی Bittrex ما را ببینید یا بازدید کنید Bittrex.

Cardano (ADA) چیست?

Cardano یک شبکه مبتنی بر بلاکچین است که از رمز اصلی خود ، “ADA” استفاده می کند.

کاردانو خود را به عنوان اولین شبکه در نوع خود معرفی می کند که “مورد بررسی قرار می گیرد”. این بدان معناست که قبل از هرگونه تغییر در شبکه ، یک گروه جهانی در حال رشد از دانشمندان محترم ، از حوزه های مختلف ، هر گونه ارتقا proposed پیشنهادی را ارزیابی می کنند.

چه کار میکند?

از طریق استفاده از رمز اصلی آن ، ADA ، کاربران توانایی معامله مستقیم با دیگران را دارند. این بدان معنی است که نیازی به “واسطه” شخص ثالث نیست. بلکه کاربران توانایی معامله نظیر به نظیر را دارند.

به مرور ، برنامه ریزی شده است که شبکه کاردانو از طیف گسترده ای از برنامه های غیرمتمرکز پشتیبانی کند.

کاردانو (ADA) چگونه کار می کند?

کاردانو با استفاده از مدل Proof-of-Stake (PoS) کار می کند. این بدان معناست که شبکه از ماینرها استفاده نمی کند ، همانطور که در شبکه هایی مانند بیت کوین دیده می شود. در عوض ، هر یک از مشارکت کنندگان شبکه که ADA را – به عنوان ذینفعان شناخته شده است – در کیف پول پشتیبانی شده نگهداری می کند ، توانایی اعتبار سنجی معاملات را دارد. جوایز این کار براساس اندازه موجودی افراد متفاوت است.

کاردانو با استفاده از یک رویکرد منحصر به فرد ، به نام Ouroboros ، یک لایه جدید به PoS اضافه می کند. این کار از طریق مجموعه سهامداران انجام می شود. برای کسانی که از این گزینه استفاده می کنند ، می توان با داشتن حقوق دیگری ، “مدیر استخر سهام” را مدیریت کرد تا تولید بلوک را مدیریت کند.

تحولات پیش بینی شده?

توسعه شبکه کاردانو یک فرآیند چند مرحله ای است که تازه شروع شده است. 5 نشانگر اصلی در نقشه راه کاردانو وجود دارد که به نام دانشمندان مشهور و تأثیرگذار ، فلاسفه و غیره نامگذاری شده است. اینها هستند,

  1. بایرون – این اولین مرحله از توسعه ، ایجاد پایه و اساس شبکه و آماده سازی آن برای رشد مورد انتظار در سالهای آینده است.
  2. شلی – هنگامی که یک پایه محکم ساخته شد ، انتظار می رود که این مرحله دوم تغییراتی ایجاد کند ، تمرکززدایی شبکه را افزایش دهد.
  3. گوگوین – وقتی تمرکززدایی کافی از شبکه رخ داد ، مرحله 3 این قابلیت را برای شبکه فراهم می کند که از قراردادهای هوشمند و dApp ها پشتیبانی کند..
  4. باشو – مرحله چهارم نقشه راه کاردانو شاهد پیشرفت هایی در مورد مقیاس پذیری و قابلیت همکاری شبکه خواهد بود.
  5. ولتر – همانطور که مرحله پنجم و نهایی در حال حاضر برنامه ریزی شده است ، بر اجرای یک مدل حکمرانی جدید متمرکز خواهد بود. هدف از آن ایجاد شبکه برای خود پایدار است. این امر از طریق به روزرسانی های مختلف ، مانند اجرای سیستم رأی گیری و خزانه داری ، به دست خواهد آمد.

از 29 ژوئیه سال 2020 ، شبکه کاردانو رسماً انتقال خود را از مرحله یک به مرحله دو آغاز می کند. این مرحله ، معروف به شلی ، با انتقال از گره های فدراسیون به گره های تحت مدیریت جامعه ، سطوح جدیدی از تمرکززدایی را به وجود می آورد..

ایدئولوژی اساسی?

برای Cardano به نظر می رسد این شبکه در حال ساخت است تا قابلیت های مشابه رقبا مانند Ethereum را ارائه دهد. تفاوت اما تأكید بر چند صفت است.

  • اثرات زیست محیطی – بسیاری از شبکه ها تأثیر منفی پروتکل های پر مصرف را مانند اثبات کار تشخیص داده اند. با استفاده از PoS به روشی که Cardano انتخاب کرده است ، شبکه به طور قابل توجهی به انرژی کمتری برای کار نیاز دارد.
  • گشودگی و شفافیت – کاردانو نشان می دهد که شرکت کنندگان در شبکه به عنوان یک بلاکچین بررسی شده توسط همسالان ، از مزایایی بیش از یک محصول خوش ساخت بهره مند می شوند. آنها همچنین از سطوح جدیدی از گشودگی و شفافیت در عملکردهای خود ، و جهت / پیشرفت شبکه بهره مند می شوند.

پذیرش و جنجال?

تا به امروز ، کاردانو حداقل مقدمات و جنجال را داشته است.

در حالی که توکن محلی ADA ، ADA را می توان در بسیاری از صرافی ها یافت ، بدون شک این بزرگترین مصوبه ای است که تاکنون دیده شده است. تا زمانی که قابلیت های قرارداد هوشمند در شبکه فعال نشود ، این امر به احتمال زیاد همچنان ادامه خواهد داشت.

تا به امروز ، شبکه کاردانو توانسته است از بیشتر جنجال ها جلوگیری کند. مسئله متداول در مورد شبکه ، عدم تمرکززدایی است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، انتظار می رود با اجرای مرحله 2 در نقشه راه کاردانو ، این تغییر کند.

تعداد معدودی منتخب وجود دارد که با “آنچه تصور می شود قابل قبول” باشد ، در مقاله سفید Cardano ساخته شده است. اساساً ، پایه و اساس شبکه کاردانو با پیش فرضهای مختلف در مورد چگونگی انطباق با سطوح بعدی فرزندخواندگی ساخته شد. برخی معتقد هستند ، در حالی که دیگران کاملاً متقاعد نشده اند که شبکه همانطور که در نظر گرفته شده عمل خواهد کرد.

مقررات?

تا به امروز ، هیچ اظهار نظری در مورد کاردانو توسط نهادهای نظارتی نشده است. در نتیجه ، این پروژه تا حدودی در یک “مبهم” نظارتی باقی مانده است.

در غیر اینصورت اظهارات رسمی صورت نمی گیرد ، در غیر این صورت ، این احتمال وجود دارد که ADA به عنوان یک امنیت نگاه شود. کسانی که معتقدند ممکن است چنین باشد ، معمولاً دو نکته را برای استدلال خود ارائه می دهند.

  1. شبکه در این مرحله غیرمتمرکز نیست.
  2. کاردانو در حالی که محدود به ساکنان ایالات متحده بود ، در ابتدا از طریق ICO تأمین می شد.

چه کسی آن را ساخته است?

در سال 2017 ، کاردانو توسط چارلز هوسکینسون راه اندازی شد. هوسکینسون به عنوان یکی از بنیانگذاران Ethereum ، بلافاصله نفوذ و فریبکاری را در پروژه ایجاد کرد ، و نشانه اصلی آن “ADA” بود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me