banner
banner

نحوه خرید Binance (BNB)

بینانس رمزهای سکه (BNB) رمز بومی رمزها هستند بینانس تبادل. از آنجا که توکن های BNB تخفیف هایی را به هزینه های مبادله Binance ارائه می دهد ، توصیه می کنیم توکن های BNB را مستقیماً از طریق اینترنت خریداری کنید بینانس تبادل.

بینانس

بینانس یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. مزایای خرید مستقیم BNB این است که شما از دارنده رمز با کاهش کارمزد مبادله سود می برید و می توانید از نظر قدرتمند بودن این بستر را تجربه کنید. Binance پیشرفته ترین پلتفرم تجاری روی کره زمین است ، آنها دارای 100 رمز نشانه هستند.

مشاهده راهنمای دقیق ما در “سرمایه گذاری در Binance” برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چرا “Binance” یک سرمایه گذاری خوب است ، “بررسی Binance” ما را برای معامله گران بخوانید یا از آن بازدید کنید بینانس.

از کد تخفیف استفاده کنید: EE59L0QP با 10٪ بازپرداخت از کلیه هزینه های معاملاتی.

سایر صرافی هایی که در حال حاضر Binance را می فروشند عبارتند از:

Paybis

Paybis از یک بستر خرید بسیار مطمئن بیت کوین و ارزهای رمزپایه استفاده کنید که می توانید BNB و طیف وسیعی از رمزنگاری های دیگر را با استفاده از کارت اعتباری یا بدهی خود خریداری کنید. آنها از سال 2014 وجود داشته و به صدها هزار نفر در خرید بیت کوین کمک کرده اند.

اگر می خواهید BNB بخرید و نگه دارید ، این یکی از ساده ترین راه های خرید BNB با کارت اعتباری یا کارت نقدی است..

بررسی Paybis ما را ببینید یا بازدید کنید Paybis.

پولونیکس

پولونیکس در سال 2014 در ایالات متحده تاسیس شد و به سرعت تبدیل شده است و به یک مبادله انتخاب بسیار محبوب برای بسیاری از معامله گران رمزنگاری تبدیل می شود که قصد دارند طیف وسیعی از دارایی ها را با ارزش زیادی ترکیب کنند. آنها همچنان در حال گسترش دامنه دارایی خود هستند و بیش از 100 گزینه مختلف جفت برای تجارت در دسترس هستند. با ظاهری که اخیراً اصلاح شده است ، بورس همچنین با تجارت در بازارهای آتی و با اهرم تا 100: 1 نیز حرفه ای تر از همیشه به نظر می رسد که هم اکنون برای دسترسی در دسترس است.

Poloniex Review ما را بخوانید یا بازدید کنید پولونیکس.

نحوه خرید Binance (BNB) نحوه خرید Binance (BNB) نحوه خرید Binance (BNB)
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی Paybis

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی Poloniex

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

بهترین برای

بازرگانان پیشرفته

بهترین برای

خرید فوری

بهترین برای

راحتی در استفاده

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

50 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

سکه Binance چیست (BNB)?

Binance Coin یا “BNB” ، ارز رمزنگاری شده ای است که توسط صرافی برجسته رمز ارز جهان ، Binance ساخته و منتشر شده است..

چه کار میکند?

در حالی که Binance یک معامله بسیار محبوب است ، این شرکت در تلاش است فعالیت های خود را گسترش دهد تا انواع خدمات مختلف را شامل شود. Binance Coin برای خدمت به کل این اکوسیستم ایجاد شده است.

در حال حاضر ، اکثریت قریب به اتفاق کاربران از BNB برای پرداخت هزینه های مختلف استفاده می کنند. در حالی که هزینه ها با دارایی های دیگر قابل پرداخت است ، استفاده از BNB تخفیف در هزینه های گفته شده را به کاربران خود ارائه می دهد.

علیرغم اینکه در درجه اول به عنوان ابزاری برای پرداخت هزینه در صرافی Binance استفاده می شود ، ساختار BNB به عنوان ارز رمزنگاری شده به شما امکان می دهد معاملات روزمره مانند سکه هایی مانند Bitcoin ، Litecoin و غیره را تسهیل کند..

Binance Coin (BNB) چگونه کار می کند?

Binance Coin به عنوان رمز ERC-20 ساخته شده است. این بدان معنی است که با استفاده از جامدادی به عنوان یک زبان برنامه نویسی ساخته شده است و در بالای بلاک چین Ethereum کار می کند.

این توکن در یک ICO گذشته توزیع شده است و در کل به 200 میلیارد BNB محدود می شود. این کل در نهایت در 100 میلیارد BNB ثابت خواهد شد ، زیرا Binance قصد دارد به طور روزانه سه بار “سوزاندن” نشانه ها را انجام دهد. تا به امروز ، Binance 6 دوره سوختگی جداگانه داشته است.

تحولات پیش بینی شده?

Binance Coin که در حال حاضر در بالای شبکه Ethereum ساختار یافته است ، به زودی نوسازی می شود. تیم Binance اعلام کرده است که BNB به زودی از شبکه Ethereum دور خواهد شد و به زنجیره زنجیره ای خود با عنوان Binance Chain می رود. هیچ جدول زمانی دقیقی برای این انتقال داده نشده است.

ایدئولوژی اساسی?

به نظر می رسد Binance Coin عاری از ایدئولوژی اساسی است. وجود آن صرفاً به عنوان وسیله ای برای Binance است تا درصد بیشتری از هزینه های مربوط به تجارت ، لیست کردن و غیره ارزهای رمزپایه را به دست آورد..

پذیرش و جنجال?

با توجه به محبوبیت صرافی Binance ، Binance Coin همراه با آن رشد کرده است. این تصویب منجر به نیاز به گزینه های حضانت شده است ، زیرا اکنون سرویس کیف پول از دارایی پشتیبانی می کند.

فراتر از حمایت حضانت ، سکه Binance تصویب متوسطی از شرکت های مختلف وابسته به مبادله Binance به نظر می رسد. این وابستگی ها فرصتی را برای BNB فراهم می کند تا برای هزینه های سفر ، پرداخت قبض ، سرمایه گذاری و موارد دیگر استفاده شود.

در طول چرخه کوتاه عمر خود ، Binance Coin تقریباً بدون بحث و مجادله باقی مانده است. در حالی که مواردی وجود داشته که معامله گران به دستکاری در بازار با BNB مشکوک شده اند ، این تفاوتی با اکثر ارزهای رمزپایه دیگر ندارد. جایی که نگرانی افزایش می یابد ، آیا احتمال دارد BNB به عنوان یک امنیت نگاه شود. اگر چنین اتفاقی می افتاد ، عواقب جدی برای Binance و BNB ایجاد می شود.

مقررات?

Changpeng Zhao ، مدیر عامل شرکت Binance ، اظهار داشت که BNB یک امنیت نیست و نهادهای نظارتی مختلف این ویژگی را بر اساس ویژگی های منحصر به فرد آن تشخیص داده اند..

در آمریکای شمالی ، هیچ نظریه ای در مورد BNB توسط تنظیم کنندگان واقعی داده نشده است. علی رغم نحوه برخورد با BNB در مناطق خاصی از جهان ، این خطر وجود دارد که نظارتی مانند SEC دارایی را به عنوان یک امنیت ارزیابی کنند. این واقعیت ساده که این توکن از طریق ICO فروخته شده است و Binance مستقیماً BNB را کنترل و از آن سود می برد ، آن را در معرض خطر قرار می دهد.

علاوه بر این ، اعتقاد بر این است که بسیاری از کاربران این شرکت BNB را به عنوان یک سرمایه گذاری می دانند ، به دلیل احتمال تورم ناشی از سکه های سه ماهه آن.

نکته اصلی این است که هیچ یک از اظهارات رسمی در مورد وضعیت نظارتی BNB در آمریکای شمالی به این ترتیب وجود نداشته است.

چه کسی آن را ساخته است?

Binance Coin توسط توسعه دهندگان در Binance Exchange در سال 2017 ایجاد شد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me