banner
banner

Big Money در سال 2020 بیت کوین را پیدا می کند – صندوق های تامینی ، ارائه دهندگان خدمات ، شرکت های اطلاعاتی و سرمایه گذاران با مشخصات بالا

از ماه های گذشته که بازارهای ارز رمزنگاری شده دوباره شاهد تجدید حیات بوده اند ، موارد مختلفی از “پول کلان” درگیر اقدام شده است. نمونه هایی از این مورد را می توان در سطوح مختلف مشاهده کرد ، از جمله سرمایه گذاران با مشخصات بالا ، شرکت های اطلاعاتی ، صندوق های تامینی و ارائه دهندگان خدمات. امروز نگاهی خواهیم انداخت به هرکدام ، و اینکه چرا اکنون ورودی ایجاد شده است.

میکرو استراتژی

اولین مثال ما نیز جدیدترین اتفاق است. فقط چند روز پیش ، غول نرم افزاری و شرکت اطلاعاتی ، MicroStrategy, اعلام کرد به جهانیان که مقدار قابل توجهی بیت کوین خریداری کردند. به طور خاص ، MicroStrategy 21454 BTC خریداری کرد که تقریباً معادل 250 میلیون دلار است.

چرا الان?

مایکل سایلور ، مدیر عامل شرکت MicroStrategy ، اظهار داشت,

“سرمایه گذاری ما در بیت کوین بخشی از استراتژی جدید ما برای تخصیص سرمایه است ، که به دنبال به حداکثر رساندن ارزش بلند مدت سهامداران ما است. یک دارایی سرمایه گذاری جذاب با پتانسیل قدردانی بلند مدت بیشتر از نگه داشتن پول نقد. از زمان تاسیس بیش از یک دهه پیش ، بیت کوین بعنوان یک افزودنی قابل توجه در سیستم مالی جهانی ظاهر شده است ، با ویژگی هایی که هم برای افراد و هم برای م institutionsسسات مفید است. MicroStrategy بیت کوین را به عنوان یک دارایی سرمایه گذاری مشروع شناخته است که می تواند از پول نقد برتر باشد و بر این اساس بیت کوین را به عنوان دارایی اصلی در استراتژی ذخیره خزانه خود قرار داده است. “

برای تکرار ، بزرگترین شرکت اطلاعاتی جهان اشاره می کند که Bitcoin

  • ذخیره قابل اعتماد ارزش است
  • دارای پتانسیل قدردانی طولانی مدت است
  • به افراد و نهادها متوسل می شود
  • یک دارایی مشروع است
  • می تواند برتر از پول نقد باشد

همانطور که ارقام فوق الذکر نشان می دهد ، MicroStrategy کاملاً بر این باور است ، زیرا پول خود را در جایی قرار داده است که دهانش است – با مبلغ 250 میلیون دلار

پل تودور جونز

مردم متوجه می شوند وقتی یک مدیر صندوق پرچین ، با ارزش تقریبی 6 میلیارد دلار ، حرکتی را انجام می دهد. بنابراین وقتی پل تودور جونز ، در ماه مه ، اعلام کرد که درصد کم رقمی از صندوق Tudor BVI را به بیت کوین اختصاص می دهد ، علاقه مندان به رمزنگاری کاملاً هیجان زده می شوند. اگرچه ممکن است “تک رقمی کم” زیاد به نظر نرسد ، اما تنها چند درصد از صندوق 5 میلیارد دلاری اختصاص یافته یک مبلغ دلپذیر است.

“بهترین استراتژی به حداکثر رساندن سود داشتن سریعترین اسب است … اگر مجبور به پیش بینی شوم ، شرط می بندم بیت کوین باشد.” – پل تودور جونز ، مدیر عامل شرکت Tudor Investment Corp.

چرا الان?

تورم. با چاپ ظاهراً پایان ناپذیر FIAT ، بسیاری به عنوان دارایی در برابر تورم مورد انتظار به دنبال دارایی های امن هستند. بیت کوین تنها دارایی نیست که از این احساس بهره می برد – طلا و سایر فلزات گرانبها نیز در حال رونق هستند.

دیو پورتنوی

بیش از یک شخصیت آنلاین محبوب ، دیو پورتنوی بنیانگذار و رئیس Barstool Sports است. در ماه های اخیر ، پورتنوی توجه بسیاری را به خود جلب کرده است ، زیرا او فعالیت های تجاری روزانه خود را به صورت مستقیم پخش می کند. به عنوان یک کارآفرین موفق ، با ارزش تقریبی 100 میلیون دلار ، با حضور آنلاین قوی ، انتظار ورود وی به بیت کوین بسیاری را به هیجان آورده است.

پورتنوی اخیراً با دعوت عمومی از دوقلوهای وینکلوس توجه بسیاری را به خود جلب کرد. این دعوت مقدمه ای مطلوب از بیت کوین و چگونگی مشارکت وی است. این مورد بی توجه نبود ، زیرا دوقلوهای وینکلوس این دعوت را دیدند و پذیرفتند.

چرا الان?

با بیش از 1.3 میلیون پیرو ، پورتنوی در فیلم های گذشته نشان می دهد که وی برای ارزیابی مجدد بیت کوین و پتانسیل موجود در آن احساس فشار می کند. اگرچه جامعه بیت کوین می تواند در موعظه خود بسیار مشتاقانه تبلیغ کند ، اما به نظر می رسد این ویژگی در این مورد خاص کلاهبرداری کرده است. این فشار از طرف پیروان وی به راحتی اشتهای بسیاری از سرمایه گذاران را تأیید می کند ، زیرا آنها به دنبال دارایی های بالقوه بالا برای کاهش خطرات تورم هستند.

پی پال

در حالی که PayPal هنوز اظهارات رسمی پیرامون اهداف خود را منتشر نکرده است ، اما به طور فزاینده ای روشن شده است که این شرکت در حال آماده سازی برای راه اندازی خدمات ارزهای رمزپایه در آینده نزدیک است. گمانه زنی ها در مورد این اولین بار زمانی بود که شرکت شروع به استخدام متخصصان ارزهای رمزپایه برای توسعه محصول کرد.

علاوه بر استعداد گله داری ، منابع مختلفی نیز دارند مشترک اطلاعات با رسانه های خبری ، نشان دهنده همکاری مستقر بین کارگزاری رمزگذاری Paxos و PayPal – بی شباهت به همکاری اخیراً بین Paxos Crypto Brokerage و Revolut US نیست. هر یک از این مشارکت ها امکان یکپارچه سازی یک سرویس مبتنی بر API را فراهم می کند که خرید و فروش انبوه ارزهای رمزپایه را امکان پذیر می کند..

چرا الان?

در روزهای ابتدایی خود ، بیت کوین مرز بین خرید و تبدیل شدن به یک دارایی قابل احترام را دنبال می کرد. سریع به سال 2020 بروید و اگر بیت کوین یک نکته را روشن کرده است ، این است که قدرت خود را حفظ می کند. ما به زمانی رسیده ایم که توسعه و تصویب کافی در این بخش وجود داشته باشد ، که احتمال خنثی شدن بیت کوین بسیار زیاد است.

با این شرایط ، چه کسی بهتر از بیت کوین سرمایه گذاری می کند ، تا یک ارائه دهنده خدمات فین تک که مستقر است؟ Revolut آن را پذیرفته است. میدان آن را به تصویب رسانده است. WealthSimple آن را پذیرفته است. رابین هود آن را پذیرفته است. در صورت وجود ، پی پال ممکن است کمی مهمانی را دیر کند.

یک سرعت در حال افزایش

هر یک از این نمونه ها به تنهایی ممکن است بازارها را پشت سر نگذارد. با این حال ، به طور تجمعی ، آنها به تغییر مثبت در احساسات نسبت به ارزهای رمزپایه اشاره دارند. در حالی که “چرا اکنون” ممکن است بین هر شرکت کننده جدید متفاوت باشد ، بازارهای بیت کوین دیگر فقط توسط معامله گران سوداگری خرده فروشی زندگی نمی کنند ، بلکه محل زندگی شرکت کنندگان از بخشهای مختلف است. این به عنوان یک دارایی قانونی در نظر گرفته می شود و اینکه آیا به ارائه دهندگان خدمات ، صندوق های تامینی ، شرکت های اطلاعاتی و غیره نگاه کنید – تصویب با سرعت بیشتری در حال انجام است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me