banner
banner

NEM در حالت شار – Sabbaticals ، ادغام جامعه ، و امیدهای زیاد برای Symbol

NEM ، یک پایه اصلی در بلاکچین است ، در حال حاضر در حالت جریانی قرار دارد. به عنوان جامعه NEM که وظیفه پرورش و رشد رشد بلاکچین NEM را بر عهده دارد ، در اوضاع ناآرام حرکت می کند ، آنها قدم های جسورانه ای برداشته.

اینها شامل توسعه و راه اندازی Symbol ، ادغام نهادهایی است که جامعه را تشکیل می دهند و رویکردهای جدید صنعت شامل حاکمیت و غیره ، حرکت به جلو.

فراتر از تغییر در تاکتیک های پیرامون رویکرد بازار آنها ، بنیاد NEM همچنین از دست دادن موقتی رهبر تازه منصوب شده خود یادداشت می کند.

ادغام

در اخیر آنها بیانیه, NEM خاطرنشان می کند که هدف اصلی ، که باعث ایجاد این وضعیت فعلی می شود ، تمایل آنها برای توسعه و راه اندازی Symbol است..

یک قدم قریب الوقوع و مهم در جهت تسهیل راه اندازی Symbol ادغام نهادهای مختلفی است که بنیاد را تشکیل می دهند.

  • بنیاد NEM
  • مشارکت های NEM
  • استودیو NEM

با این تلفیق ، گروه حاصل به سادگی به عنوان “گروه NEM” شناخته می شود. ظهور این موجود جدید حرکتی است که به امید افزایش کارایی و توسعه منسجم Symbol طی ماههای آینده انجام شده است.

گروه NEM که اخیراً ایجاد شده است ، اظهار می دارد: “به طور خلاصه ، با توافق مشترک بین نهادهای NEM و تیم هسته ای ، سه نهاد NEM موجود به یک چارچوب حاکمیت مشترک ، گروه NEM تبدیل می شوند. این تغییر در عملکرد هیچ کس تأثیرگذار نیست. این یک گام مثبت و همکاری برای اطمینان از پشتیبانی بهتر Symbol برای راه اندازی و بعد از آن است. این همچنین یک ساختار مناسب برای کمک به NEM درگیر پروژه های منبع باز و سازمانی پس از راه اندازی است. “

گروه NEM توسط مدیر عامل ، دیوید شاو هدایت خواهد شد.

نماد

همانطور که در بالا نشان داده شد ، راه اندازی برنامه ریزی شده Symbol دلیل اصلی بسیاری از شاراتی است که در NEM مشاهده می شود. چرا همه سر و صدا هر چند؟ Symbol چیست و چرا ارزش تلاش برای بازسازی در این سطح را دارد?

در حالی که مزایای Symbol بسیار زیاد است ، اما یکی از آنها جداست – قابلیت همکاری. مدتهاست که این ویژگی در کل بخش بلاکچین فاقد دردسر و سخت است. با عمل به عنوان یک پلت فرم پل ارتباطی بین نهادهای مختلف ، شرکت کنندگان در بازار دیگر نیازی به “انحراف” برای رسیدن به مقصد خود نخواهند داشت – آنها اکنون یک مسیر مستقیم به نقطه پایانی خود دارند.

آنچه در اینجا Sec Secur.io توجه ما را جلب کرده است ، توانایی Symbol در پشتیبانی از رمزهای امنیتی است. فقط چند هفته پیش ، تیم NEM استانداردهای جدیدی را برای رمزگذاری دارایی از طریق Symbol منتشر کرد.

NEM استانداردهای Symbol Blockchain را برای صدور رمزهای امنیتی منتشر می کند

پیشنهاد مارک: نمادی از NEMپیشنهاد مارک: نمادی از NEM

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

واضح است که تیم پشتیبان NEM بر این باورند که Symbol آینده پروژه و بهترین مسیر پیش رو است. قابلیت همکاری؟ بررسی. رمزهای امنیتی؟ بررسی. بلاکچین سازمانی؟ بررسی. این لیست ادامه دارد.

مشتاقانه منتظر است

خوشبختانه ، این حرکات مورد بحث NEM به سادگی نمایانگر امید نیست. آنها برای رسیدن به اهدافشان یک برنامه بازی مشخص ایجاد کرده اند و درمورد آنچه این طرح به همراه دارد توضیحاتی داده اند. آنچه در زیر می آید گزیده ای از اظهارات اخیر آنها است که در مورد مراحل بعدی آنها تأثیرگذار است.

  • قابلیت های توسعه نرم افزار ، مشاوره و مدیریت خزانه داری نهادهای موجود را رسمیت و سازماندهی کنید تا کارآمدتر و از نظر عملیاتی موثر باشند. این زیر بنای دو اولویت دیگر است.
  • در مدت 10 روز از زمان انتشار این اطلاعیه ، یک برنامه رسمی و قابل مشاهده برای پروژه (و نقشه راه) برای آنچه برای رسیدن به راه اندازی Symbol لازم است ، از جمله جدول زمانی پیش بینی شده و جامعه برای کمک به آنها ، ایجاد کنید..
  • جامعه NEM را درگیر کنید. با گذشت زمان ، جامعه به طور قابل قبولی از فعالیت خارج شده است. طی 1 ماه پس از این اعلامیه ، طرحی با توصیه هایی برای نحوه اصلاح این مورد اجرا می شود. این فرصتها برای جامعه (اعضای موجود و اعضای جدید) برای مشارکت بیشتر در راه اندازی Symbol و نقاط عطف آینده فراهم خواهد شد. این شامل وظایف و مشوق های خاص است.

عکس العمل Sabbatical

در حالی که اخبار مربوط به بازسازی و عرضه آینده Symbol به عنوان یک نکته مثبت در نظر گرفته می شود ، همچنان یک بحث وجود دارد که بخشی از جامعه NEM از آن راضی نیستند.

الکساندرا تینسمن ، که کمتر از 1.5 سال پیش به عنوان رئیس بنیاد NEM منصوب شد ، در یک شنبه 6 ماهه با پرداخت.

در حالی که موارد قابل توجه بهداشتی معتبر به عنوان دلیل این حرکت ذکر شده است ، همه اعضای جامعه NEM متقاعد نشده اند که یک شنبه 6 ماهه با تنها 1.5 سال درآمد کسب شده است – با وجود 14 روز گزارش شده هر روز.

گروه NEM اظهار داشت ، “در این زمان ، ما می خواهیم اعلام كنیم كه الكساندرا تینسمن ، رئیس بنیاد NEM ، تصمیم گرفته است كه از رهبری عملیاتی عقب نشینی كند. وی پس از ساعت ها کار با بنیاد NEM ، 6 ماه ساببی (با پرداخت) خوب درآمد کسب خواهد کرد. “

NEM

NEM ، که در اصل به عنوان “جنبش اقتصاد جدید” شناخته می شود ، در سال 2015 تاسیس شد. با فعالیت در سنگاپور ، NEM مدت طولانی به عنوان “اتریوم شرق” شناخته می شد. این شرکت بلاکچین NEM را به عنوان بلاکچین تجاری “plug-and-play” توصیف می کند که قابلیت های منحصر به فرد قرارداد هوشمند را ارائه می دهد.

پیش بینی می شود در روزهای آینده نقشه راهی به روز شده برای این پروژه منتشر شود.

مقدمه NEMمقدمه NEM

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me