banner
banner

1X به عنوان اولین بورس اوراق بهادار خصوصی دارای مجوز در سنگاپور راه اندازی می شود

1exchange (1X) راه اندازی می شود

یکی از اولین بورس اوراق بهادار خصوصی تنظیم و مجاز ، 1exchange (1X) در جهان اکنون راه اندازی شده است.

1exchange یک شرکت سنگاپوری است که مبادلات خود را در شبکه Ethereum ساخته است. این پلت فرم به ویژه حمایت بازیکنان بزرگی مانند صرافی سنگاپور (SGX) ، CapBridge ، ConsenSys و موارد دیگر را جلب کرده است..

راه اندازی این سیستم عامل امکان دسترسی آسانتر سرمایه به SME ها و همچنین نقدینگی و بازده بیشتری از سرمایه های سرمایه گذاران را فراهم می کند..

اول از دروازه بیرون

با فعال شدن این پلتفرم ، سرمایه گذاران مجبور نبودند مدت طولانی منتظر بمانند تا اولین دارایی پشتیبانی شده در سیستم عامل را پیدا کنند. این می تواند Aggeregate Asset Management (AAM) – یک شرکت مدیریت صندوق مستقر در سنگاپور باشد.

این اولین مورد از بسیاری از اوراق بهادار پیش بینی شده است که در آینده نزدیک در سیستم عامل مورد معامله قرار می گیرد. شرکت هایی که اوراق بهادار خود را در این سیستم عامل فهرست می کنند ، می توانند حداکثر 30 درصد سهام خود را ذکر کنند. برای AAM این مبلغ 5.6 میلیون دلار SGD است که برای تجارت در 1exchange در دسترس است.

تفسیر

نمایندگان شرکتهای مختلفی که در این تلاش شرکت داشتند ، در مراسمی که اخیراً در سنگاپور راه اندازی شد ، وقت گذاشتند و درباره این توسعه اظهار نظر کردند. آنچه در زیر است چند نفر از این افراد در مورد این واقعه گفته اند.

محمد اسماعیل, جانشین ارشد & SGX ، Head Equity Capital Markets اظهار داشت,

“ما تشخیص می دهیم كه شركتها در مرحله رشد اولیه ممكن است قبل از آمادگی برای ورود به لیست عمومی ، نیاز به دسترسی به سرمایه داشته باشند. ما برای ایجاد یک اکوسیستم با ارزش از جریان گردش سرمایه برای شرکت هایی که در اواخر مراحل رشد قرار دارند ، از 1exchange پشتیبانی می کنیم و به نشاط بازارهای سرمایه در سنگاپور می افزاییم. با 1exchange ، شرکت هایی مانند مدیریت دارایی کل ، اکنون گزینه های بیشتری برای جمع آوری سرمایه و همچنین وسیله ای برای ارائه سهامداران و سایر سرمایه گذاران علاقه مند به بازار این سهام خصوصی قابل تجارت دارند. ما خوشحالیم که از این خط لوله لیست های خصوصی پشتیبانی می کنیم و مشتاقانه منتظر کمک به شرکت ها برای آماده شدن برای یک لیست نهایی عمومی هستیم.

کوین توک, بنیانگذار مدیریت کل دارایی ، اظهار داشت,

“هنگامی که شرکت خود را تأسیس کردیم ، از اولین مدیران صندوق بودیم که هزینه مدیریت را دریافت نکردیم. امروز ، ما دوباره در حال گشودن زمینه های جدید و ثبت تاریخ به عنوان اولین شرکت سنگاپور در لیست خصوصی در 1exchange هستیم. این لیست خصوصی فصل بعدی رشد را برای ما آغاز می کند و ما منتظر هستیم ارزش بیشتری برای سهامداران و سهامداران خود بیاوریم. “

چو هایپینگ, مدیر عامل 1X ، اظهار داشت,

“1X از حمایت بسیاری از ذینفعان ما ، از جمله نهادهای نظارتی ، SGX ، شرکای ما در صنعت مالی ، و شرکت ها و سرمایه گذاران که همچنان به ماموریت ما در ایجاد یک بازار سرمایه خصوصی پویا و پر جنب و جوش از طریق سهام خصوصی تجاری قابل اعتماد هستند ، سپاسگزارم. “

1 مبادله

1exchange (1X) ، یک شرکت سنگاپوری است که در سال 2018 تاسیس شد. با دریافت مجوز “شناخته شده اپراتور بازار” از اداره پول سنگاپور (MAS) ، 1exchange قادر به توسعه و ارائه خدمات خود بود. این امر باعث شد این شرکت اولین و در حال حاضر تنها بورس اوراق بهادار در داخل کشور باشد.

مدیر عامل شرکت ، چو هایپینگ ، در حال حاضر بر عملکرد شرکت نظارت می کند.

ConsenSys

ConsenSys یک شرکت نرم افزاری است ، مستقر در نیویورک ، که در سال 2014 تأسیس شد. بیش از همه ، ConsenSys برای ارائه راه حل های ساخته شده در شبکه Ethereum به شرکت ها کار می کند. ConsenSys به طور قابل توجهی کمک فنی مورد نیاز 1exchange را در سراسر روند توسعه این تبادل دنباله دار فراهم کرد.

صرافی سنگاپور

صرافی سنگاپور (SGX) صرافی پیشرو است که نقشی فعال در توسعه شرکت های مختلف درگیر با اوراق بهادار دیجیتال داشته است. SGX نه تنها در 1exchange سرمایه گذار است ، بلکه به عنوان یک شریک استراتژیک در فعالیت های آنها نیز عمل می کند.

در سایر خبرها

در حالی که 1exchange ممکن است اولین نوع از آن در سنگاپور باشد ، شرکت های مختلف دیگری نیز برای راه اندازی محصولات مشابه در سایر نقاط جهان فعالیت می کنند. در اینجا چند نمونه از مبادلات ارائه شده است که یا شروع به کار کرده اند و یا انتظار می رود در آینده نزدیک راه اندازی شوند.

Gemini Exchange برای مجوز کارگزار و فروش درخواست می کند

BnkToTheFuture برای استفاده از Altcoin.io برای امنیت رمز ارز

STX.Swiss – تبادل رمزهای امنیتی غیرمتمرکز

مجموعه مصاحبه – گراهام رودفورد ، مدیرعامل Archax

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me