banner
banner

بادام – تغییری باشید که زمین به آن نیاز دارد

“بادام” چیست

Almond یک شرکت مبتنی بر بلاکچین است و به دنبال اطمینان از آینده ای روشن برای زمین است. این شرکت بستری را ارائه می دهد که در جهت تشویق مصرف کنندگان برای ایجاد عادت های هزینه با نگاه به پایداری است. این پلتفرم مبتنی بر تلفن همراه است و می تواند در هر دو سیستم IOS و Android استفاده شود.

این سیستم عامل رایگان به نظر می رسد آینده روشن تری را از طریق کارهای تشویقی مانند:

 • چالش های خرید
 • نکاتی قابل تأمل برای استفاده از کالاها و خدمات پایدار
 • چالش های اقدام
  • طراحی عادت های معمول مانند ورزش ، دوش گرفتن و غیره ، برای انعکاس نگرش پایدار
  • جبران چالش ها
   • تشویق به مشارکت در فعالیتهای جبران کننده کربن.
   • با بازی کردن و تشویق برای اتمام چنین کارهایی ، امید می رود که عادات تغییر کند و ما دیگر به سادگی نسبت به موضوعات مورد نظر بی توجه خواهیم بود. بلکه به طور پیش فرض در فعالیت های پایدار شرکت خواهیم کرد.

    مشکل چیه?

    ما در دنیای دورریز زندگی می کنیم. بسیاری از ما به راحتی و با انجام کارهای معمولی و معمولی ، نسبت به میزان زباله ایجاد شده هر روز بی توجه هستیم. این زباله ها اغلب به اسم راحتی توجیه می شوند. در حالی که برخی از شرکت ها شروع به گرم شدن با ایده پایداری کرده اند (دیگر موارد “یک استفاده” وجود ندارد) ، این در بسیاری از صنایع هنوز یک ویژگی فوق العاده توسعه نیافته است.

    بخش عمده ای از مشکل صرفاً عدم شفافیت ارائه شده به مصرف کنندگان است. مردم اغلب به دلیل انتخاب خود نادان نیستند – شما نمی توانید آنچه را که نمی دانید بدانید. صنعت کالاهای مصرفی به ابزاری کاربر پسند و م ofثر برای برقراری ارتباط با جهان ، سطح پایداری محصولات خود نیاز دارد. امیدوارم با این کار ، مصرف کنندگان بتوانند برای خرید “سبز” انتخاب فعالی داشته باشند.

    بادام چگونه آن را حل خواهد کرد?

    بادام می خواهد با ادامه توسعه سیستم عامل خود ، مشکلات مورد بحث در بالا را حل کند. برای اطمینان از توسعه مداوم ، این شرکت تصمیم گرفته است تا میزبان پیشنهادات امنیتی خود باشد. این رویداد جمع آوری کمک های مالی توسط TokenMarket – یک پلت فرم صدور مستقر در انگلستان با سابقه قوی در سرمایه گذاری جمعی.

    در طول فروش ، تیم در Almond در نظر دارد 2.4 میلیون پوند سرمایه جمع کند. آنها نشان می دهند که این وجوه نه تنها نقشه راه منتشر شده آنها را پوشش می دهد ، بلکه برای رسیدن به اهداف خود باند 2 ساله به این شرکت می دهد.

    این اوراق بهادار دیجیتال با عنوان سهام بادام شناخته می شوند ، دارایی را ترکیب می کنند که مزایای بلاکچین – شفافیت ، تغییرناپذیری ، کارایی و غیره – را همراه با سرمایه گذاری های سنتی ترکیب می کند. به این ترتیب ، این نشانه ها نه تنها حقوق مالکیت ، بلکه سود سهام را نیز نشان می دهند.

    طبیعتاً ، چون این اوراق بهادار دیجیتال از طریق رویداد تأمین مالی به فروش می رسند ، مشارکت با محدودیت هایی همراه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد واجد شرایط بودن ، حتما به سایت بادام مراجعه کنید اینجا.

    تیم?

    با استفاده از تجربیات خود در صنایع مختلف ، افراد زیر برای اطمینان از آینده درخشان بادام آماده اند.

    الیور بولتون – مدیر عامل شرکت

    توماس ماتکی – CTO

    Rory O’Grady – CPO

    لورنزو کورچی – COO

    این تیم Almond را در سال 2017 تأسیس کرد و امروز نیز به کار خود ادامه می دهد.

    تفسیر

    در یک بیانیه مطبوعاتی اخیر ، هر دو الیور بولتون و Ransu Salovaara ، مدیر عامل TokenMarket ، در مورد توسعه مورد بحث امروز در اینجا اظهار نظر کردند.

    الیور بولتون ، مدیر عامل شرکت بادام, اظهار داشت,

    “بادام برای اطمینان از پاداش کسانی که به طور پایدار خرید می کنند و رفتار خود را تغییر می دهند ، اطمینان حاصل می کند. تجربه گسترده TokenMarket در دنیای صدور رمز ، مشاوره و فناوری به این معنی بود که کار با آنها تصمیم ساده ای بود. ما از همکاری خود با TokenMarket و آینده پیش رو هیجان زده هستیم. “

    رانسو سالووارا ، مدیرعامل TokenMarket, اظهار داشت,

    “مصرف گرایی پایدار موضوعی است که احساس می کنیم باید به آن پرداخته شود. کارهای بادام واقعاً پیشگام راهی است که در آن مردم می توانند به صورت پایدار خرید کنند و این انگیزه را به آنها می دهد تا درباره آنچه می خرند بیشتر بدانند و از فناوری بلاکچین برای ردیابی زنجیره تأمین آن استفاده می کنند. TokenMarket مفتخر است که با شرکتی همکاری می کند که واقعاً می تواند به تغییر روش خرید مصرف کنندگان کمک کند. “

    بعدی چیست?

    افراد در Almond نقشه راهی تهیه کرده اند که آنها را از هم اکنون به سال 2020 منتقل می کند. در اینجا نگاهی کوتاه به چند نشانگر اصلی در مسیر آنها است..

    19 آوریل 2019 – ارائه علائم امنیتی برای عموم آزاد است

    19 سپتامبر 2019 – پلتفرم کامل در انگلستان فعال می شود

    Q1 2020 – خلبان پلت فرم در ایالات متحده راه اندازی می شود

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me