banner
banner

سرمایه گذاری در 3D Systems Corp (NYSE: DDD)

شرکت سه بعدی سیستم ها (NYSE: DDD) یکی از قدیمی ترین و تاسیس ترین شرکت ها در بخش چاپ سه بعدی است. 3D Systems Corp که اغلب از خود به عنوان “اولین شرکت چاپ سه بعدی در جهان” یاد می کنند ، بیش از سه دهه تجربه در صنعت تولید مواد افزودنی دارد. در این زمان ، این شرکت به سرعت ارائه خدمات خود را گسترش داده و از طریق سرمایه گذاری در تحقیق و نوآوری ، آماده ادامه این گسترش به خوبی در آینده است.

3D Systems Corp چیست (DDD)?

چاك هول ، بنیانگذار 3D System Corp ، بیشتر به خاطر ابداع روش استریولیتوگرافی چاپ سه بعدی مشهور است. استریولیتوگرافی (همچنین به عنوان چاپ SLA شناخته می شود) توسط هول در سال 1984 ثبت شد ، اولین و پر کاربردترین فناوری چاپ سه بعدی است. روش SLA اشیا printed چاپ شده سه بعدی را از طریق چاپ لایه های نازک یک شی با استفاده از یک دیگ فتوپلیمر مایع ایجاد می کند ، از لایه پایین شروع می شود و تا بالا کار می کند. برای این اختراع ، از هول اغلب به عنوان پدر چاپ سه بعدی یاد می شود.

با استفاده از این فناوری ، هال 3D Systems Corp را در سال 1986 تاسیس كرد. با وجود هال همچنان به عنوان شركت CTO ، 3D Systems Corp در حال حاضر به بیش از 2600 كارمند با دفاتر در سراسر جهان رسیده است. این شرکت به سرعت توسعه یافته و به خدمات خود اضافه شده است. علاوه بر stereolithography ، 3D Systems Corp پیشگام توسعه چندین فناوری اضافی است. این شرکت و محصولات آن اکنون برای تولید محصولات با استفاده از پخت لیزر انتخابی ، چاپ چند جت ، تصویربرداری انتقال فیلم ، چاپ جت رنگی ، چاپ مستقیم فلز و چاپ جت پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرند..

چرا 3D Systems Corp (DDD) موضوع?

این شرکت دارای سه خط تجارت مجزا و مجزا است. در مرحله اول ، این شرکت محصولات سخت افزاری و نرم افزاری را ارائه می دهد. پرینترهای سه بعدی و نرم افزارهای مرتبط با آن می توانند توسط شرکت هایی که به چاپ داخلی می پردازند ، خریداری و در فرآیند تولید استفاده شوند. این شرکت بیش از 10 مدل چاپگر سه بعدی مختلف را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف ارائه می دهد. از علاقه مندان تا حرفه ای ها ، چاپگرهایی با قیمت های مختلف برای پاسخگویی به نیازهای همه در دسترس هستند. بر روی این ماشین های قدرتمند ، می توان با استفاده از نرم افزار 3D Systems مانند Geomagic ، موارد فیزیکی را در جهان گرفته و مهندسی معکوس کرد تا بتوان با استفاده از چاپ سه بعدی ، نقشه برداری و تولید انبوه کرد. ثانیاً ، برای کسانی که مایل به تولید خود هستند ، این شرکت مواد اولیه مورد نیاز برای چاپ سه بعدی را به فروش می رساند. به عنوان مثال می توان به پلاستیک ، الاستومر ، کامپوزیت ، موم و فلز اشاره کرد. این شرکت مشاوره هایی را برای کسانی که ممکن است در انتخاب محصولات به مشاوره نیاز داشته باشند ارائه می دهد. عواملی که باید در نظر گرفته شود شامل قیمت ، دوام ، انعطاف پذیری و همچنین شکل ظاهری هستند. سرانجام ، برای کسانی که چاپگر یا متریال ندارند ، سیستم های سه بعدی تولید در صورت تقاضا را برای انواع مختلف نیاز ارائه می دهد. این سرویس شامل هر مرحله از مراحل ساخت ، از نمونه سازی تا چاپ محصولات فیزیکی است و ممکن است به 24 ساعت هم نرسد.

نکته ای که سیستم های سه بعدی را منحصر به فرد می کند ، رویکرد سیستم بسته برای توسعه محصول است. این شرکت از طریق حق ثبت اختراع از محصولات محافظت می کند و فقط از فناوری های داخلی در چاپگرهای آنها استفاده می کند. در حالی که این روش توسط برخی به عنوان خفه کننده نوآوری در صنعت مورد انتقاد قرار گرفته است ، پاسخ این شرکت این است که این شرکت توانسته است ساختارهای تشویقی داخلی را افزایش دهد و سرمایه بیشتری را برای تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کند و منجر به تولید محصولات بهتر برای مصرف کنندگان شود. از طریق این روش ، 3D Systems دارای بیش از 1000 حق ثبت اختراع است که به آن اجازه می دهد تا برتری رقابتی خود را نسبت به سایر شرکت های بخش حفظ کند. همانطور که قبلاً اشاره شد ، چاک هول ، بنیانگذار شرکت و مدیر کنونی شرکت ، بیشتر زندگی خود را به اختراع فن آوری های جدید چاپ سه بعدی متعهد کرده است و در نتیجه در سال 2014 به تالار مشاهیر مخترعان ملی راه یافت.

3D Systems Corp (DDD) چشم اندازها

بخش مشتری فعلی آنها به طور گسترده ای بر دو بازار عمودی با ارزش بالا متمرکز شده است: بخش مراقبت های بهداشتی و بخش صنعتی. در بخش مراقبت های بهداشتی ، راه حل های دقیق مراقبت های بهداشتی برای رفع نیازهای مختلف ارائه می شود. 3D Systems Corp از طریق مدل خدمات پایان به پایان ، به دیجیتالی سازی ، طراحی ، ساخت و تحویل محصولاتی که می توانند در شبیه سازهای پزشکی ، برنامه ریزی جراحی ، مدل سازی آناتومیک و ارتودنسی مورد استفاده قرار گیرند ، کمک می کند تا انواع نیازهای بیمار را برآورده کند. این خدمات منجر به نوآوری های پزشکی متعددی شده است که به جراحان باتجربه و کارآموزان اجازه می دهد مهارت های خود را در محیط های بدون خطر انجام دهند..

از لحاظ صنعتی ، 3D Systems Corp به چندین بخش با ارزش بالا خدمات ارائه می دهد. به عنوان مثال ، از طریق روابط در هوا فضا و دفاع ، این شرکت راه حل های سفارشی را به انواع شرکای صنعت ارائه می دهد. شرکت 3D Systems برای کار با ناسا انتخاب شد و قطعاتی مانند چرخ و پایه دوربین را برای این شرکت تولید کرد مریخ نورد. در مثالی دیگر ، از طریق مشارکت در صنعت خودرو سازی ، 3D Systems Corp با تولیدکنندگان در تولید قطعات سبک تر و کم هزینه برای مشتریان در سراسر جهان همکاری می کند. از اتومبیل های قدیمی تا کامیون های تجاری ، این شرکت با مشتریان مختلفی برای تولید راه حل های سفارشی همکاری کرده است. اینها فقط دو نمونه از بخشهای بازار صنعتی است که شرکت در آنها فعالیت می کند.

از طریق این دو بازار عمودی ، شرکت عملیات خود را ساده کرده و بر بازارهایی تمرکز کرده است که بالاترین چشم انداز رشد را ارائه می دهند. طی چندین دهه تحقیق و توسعه ، این شرکت با برخی از بزرگترین شرکتها در بخشهای مربوطه خود مشارکتهایی ایجاد کرده است و همچنان به عنوان یک شریک مورد احترام مشاهده می شود.

از کجا بخریم سیستم های سه بعدی (DDD) سهام

دلالی که توصیه می کنیم باشد نفر اول.

Firstrade یک شرکت کارگزاری آنلاین پیشرو است که مجموعه کاملی از محصولات و ابزارهای سرمایه گذاری را برای کمک به سرمایه گذاران مانند شما در کنترل آینده مالی خود طراحی کرده است. از زمان تاسیس در سال 1985 ، Firstrade متعهد به ارائه خدمات با ارزش و کیفیت بالا بوده است.

ترکیبی از فناوری تجارت اختصاصی ، رابط کاربری بسیار بصری ، خدمات برجسته مشتری و برنامه های تلفن همراه ، Firstrade یک راه حل جامع برای همه نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.  نفر اول عضو FINRA / SIPC است.

سرمایه گذاری در 3D Systems Corp (NYSE: DDD) سرمایه گذاری در 3D Systems Corp (NYSE: DDD) سرمایه گذاری در 3D Systems Corp (NYSE: DDD)
rade ★★★★★ بررسی Firstrade

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

Finance ★★★★★ بررسی مالی M1

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ نقد و بررسی Public.com

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

100 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

سهام رایگان *

* برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

تبلیغات

هیچ یک

ترویج

هیچ یک

خلاصه

3D Systems Corp شرکتی است که طی سه دهه گذشته به طور مداوم در حال نوآوری بوده است. با تمرکز بر دو بازار خاص (بهداشت و درمان و صنعت) ، این شرکت اکنون چندین رابطه قوی ایجاد کرده است و از موقعیت خوبی برخوردار است تا به گسترش خود در این دو بازار سودآور ادامه دهد. با راه حل های مختلف تجاری ، مشتریانی که آدرس پذیر هستند ، دامنه گسترده ای دارند ، از مبتدیانی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ سه بعدی هستند تا شرکت های چند میلیون دلاری که می خواهند هزینه های تولید را کاهش دهند. در حالی که بخش چاپ سه بعدی بدون شک فضای پر ازدحام و رقبای زیادی است ، شرکت 3D Systems دارای چندین مزیت نسبت به سایر شرکت ها است و این مزایا احتمالاً رشد بیشتری را در آینده فراهم می کند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me