banner
banner

شرکت های سرمایه گذاری دریافتند که بیت کوین غیرمتغیر ، غیر مرتبط و با تقاضای بالا است

با نزدیک شدن به بالاترین رقم بیت کوین در برابر دلار آمریکا ، سرمایه گذاران در سراسر جهان در تلاشند تا دلیل این مسئله را درک کنند.

اگرچه هیچ دلیلی وجود ندارد که باعث افزایش محبوبیت اخیر و قیمت بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان شود ، موارد زیر چند مورد اساسی است که توسط شرکت های سرمایه گذاری به عنوان دلایل اصلی ذکر شده است..

نوسان

در طول سال ها ، برخی از اشکالات مکرر بیت کوین وجود دارد ، که معمولاً توسط کسانی که هم به کارآیی ارز رمزنگاری شده اعتقاد دارند و نه اعتقاد دارند ، طوطی بازی می کنند. متداول ترین در این میان نوسانات بیت کوین است.

در حالی که ممکن است سرمایه گذاران خرده فروشی به نوسانات بازار مترادف با بیت کوین جذب شوند ، سرمایه گذاران نهادی ممکن است این کار را نکنند. با ورود بیشتر بازیگران به این بخش ، اعتقاد بر این است که نوسانات به آرامی کاهش می یابد و منجر به ورود حتی بیشتر سرمایه گذاران می شود..

به نظر می رسد که ما سرانجام در یک نقطه اوج هستیم که بیت کوین به اندازه کافی بالغ شده است و شروع به افتخارآمیزی حتی از سهام سنتی می کند. اگر به نظر عجیب می رسد ، کافی است به a نگاه کنید گزارش اخیر توسط شرکت سرمایه گذاری تکمیل شده است ون اك.

“در تحقیقات نوسانات فعلی ما ، ما نوسان 90 روز و سال را با تاریخ مقایسه کردیم – همانطور که با انحراف استاندارد روزانه 1 از 13 نوامبر سال 2020 اندازه گیری می شود – بیت کوین در برابر ترکیبات S&شاخص P 500. ما دریافتیم که بیت کوین نوسان کمتری نسبت به 112 سهام S دارد&500 P در یک دوره 90 روزه و 145 سهام YTD. “

اگرچه مشخصاً هنوز جای پیشرفت وجود دارد ، اما این یک نشانه امیدوار کننده بلوغ در بازارهای بیت کوین است ، که بدون توجه به نکات زیر بدون شک به افزایش قیمت کمک می کند.

همبستگی

دو مورد اصلی وجود دارد که سرمایه گذاران برای بیت کوین در آینده تصور می کنند.

  • به عنوان یک ارز عملکردی عمل کنید
  • به عنوان ذخیره ارزش عمل کنید

با پیشرفت هایی مانند شبکه رعد و برق در حال توسعه است ، فقط یک مسئله زمان است که بیت کوین توانایی عملکرد هر دو عملکرد خود را دارد. در حال حاضر ، اکثر قریب به اتفاق علاقه به بیت کوین مربوط به عملکرد آن به عنوان ذخیره ارزش است.

برای داشتن یک ذخیره ارزش ، یک دارایی به طور ایده آل با سایر دارایی ها دارای همبستگی کم است. متأسفانه ، یک تصور مکرر در مورد بیت کوین وجود دارد که ارتباط زیادی با بازارهای سنتی دارد – به این معنی که اگر سهام سقوط را تجربه کند ، بیت کوین عقب نخواهد ماند. شرکت های سرمایه گذاری برای درک بهتر این رابطه طی چند ماه گذشته بسیار تلاش کرده اند و مفهوم همبستگی گذشته را از بین بردند.

دارایی های دیجیتال Fidelity اخیراً منتشر شده یافته های آن در مورد همبستگی BTC ، بیان,

“همبستگی بیت کوین با دارایی های دیگر از ژانویه 2015 تا سپتامبر 2020 an به طور متوسط ​​0.11 است ، که نشان می دهد تقریبا هیچ رابطه ای بین بازده بیت کوین و سایر دارایی ها وجود ندارد. برای یادآوری ، همبستگی ها در محدوده 1 تا 1 قرار دارند. همبستگی 1 نشانگر همبستگی مثبت کامل است ، یا اینکه متغیرها با هم حرکت می کنند. همبستگی -1 به همبستگی منفی کامل اشاره دارد به گونه ای که متغیرها در جهت مخالف حرکت می کنند. همبستگی یا نزدیک به صفر (غیر همبسته یا غیر همبسته) به این معنی است که هیچ رابطه ای بین متغیرها وجود ندارد. “

حمایت بیشتر از دارایی های دیجیتال Fidelity ، سرمایه گذاران برجسته مختلفی هستند که به یک نتیجه رسیده اند.

آنتونی پمپلیانو, بنیانگذار دارایی های دیجیتال مورگان کریک, ایالت ها,

“بنابراین بیت کوین در دوره رکود اقتصادی چگونه کار کرد؟ این عملکرد بهتر از سهام ، اوراق قرضه ، طلا ، نفت و تقریباً هر چیز دیگری بود. همچنین با هر زمان ماده ای همبستگی کم تا هیچ ندارد. بیت کوین آخرین پناهگاه امن است & بازار در حال اثبات آن است. “

اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد که بیت کوین به عنوان یک ارز به طور موثر عمل می کند (که با توجه برای مدیر عامل پی پال ، دان شولمن ، سرانجام اتفاق خواهد افتاد) ، به نظر می رسد که در حال حاضر خود را به عنوان یک دارایی محافظ قابل قبول با همبستگی صفر بین خود و بازارهای سنتی در حال تقویت است..

عرضه در مقابل تقاضا

ارزهای FIAT هیچ کمبودی ندارد. دولت های سراسر جهان با ادامه چاپ / ضرب ، به گردش تورم ارزهای ارزی هر یک ادامه می دهند. با استفاده از این قابلیت ، می توان عرضه و تقاضا را به میل خود دستکاری کرد.

از طرف دیگر ، بیت کوین 21 میلیون BTC ثابت دارد. با این حال ، جهان تاکنون به این 21 میلیون BTC دسترسی ندارد ، زیرا با گذشت هر بلوک فقط مقدار مشخصی آزاد می شود.

شرکت سرمایه گذاری ، Pantera Capital ، اکنون یافته است که تقاضای فعلی برای بیت کوین از مقدار بیت کوین آزاد شده “در طبیعت” فراتر رفته است. در نتیجه ، قیمت ها در حال افزایش است ، زیرا سرمایه گذاران مایل به پرداخت مقادیر فزاینده برای یک دارایی در افزایش تقاضا هستند.

این افزایش تقاضا توسط پانتره سرمایه دیده می شود منسوب بودن به بازیگران جدید بازار مانند PayPal و Square’s Cash App.

“هنگامی که PayPal فعال شد ، حجم شروع به منفجر شدن کرد … ظرف چهار هفته پس از فعال شدن ، PayPal در حال حاضر تقریبا 70٪ از عرضه جدید بیت کوین را خریداری کرده است.

PayPal و Cash App در حال حاضر بیش از 100٪ از کل بیت کوین های تازه صادر شده را خریداری می کنند. “

عرضه و تقاضا برای بیت کوین باید معیار جالبی برای نظارت بر حرکت به جلو باشد ، زیرا PayPal به احتمال زیاد اولین پردازنده پرداخت است که انتظار می رود در سال های آینده وارد معرکه شود..

حکم

همانطور که قبلاً گفته شد ، هیچ دلیل واحدی وجود ندارد که بتواند تجدید حیات بیت کوین را توضیح دهد – بلکه مجموعه ای از عوامل در این زمینه بازی می کنند. گرچه ممکن است این موارد با گذشت زمان تغییر کند ، اما تحقیقات انجام شده توسط بنگاه های سرمایه گذاری به چند نکته اساسی اشاره دارد.

  • آیا بیت کوین فرار است؟ ون اك ، نسبت به تعداد قابل توجهی از S ، “نه” می گوید&P 500
  • آیا بیت کوین با بازارهای سنتی ارتباط دارد؟ دارایی های دیجیتال Fidelity می گوید: “نه” ، قدمت آن به سال 2015 برمی گردد
  • آیا بیت کوین به طور فزاینده ای کمیاب است؟ پانتره سرمایه با توجه به فعالیت معدنچیان و تازه واردین بازار ، می گوید “بله”

لازم به یادآوری است که یافته های بحث شده امروز هر یک از شرکتهای معتبر سرمایه گذاری است. آنها جنجالهای حکایتی یک علاقه مند به سخت کوشی بیت کوین نیستند. به همین ترتیب ، آینده امیدوار کننده ارز رمزنگاری اصلی به طور فزاینده ای افزایش می یابد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me