banner
banner

11 پروژه هیجان انگیز در پلت فرم Stellar (XLM)

(به روز شده) پلتفرم Stellar از اواخر سال شاهد توجه بسیاری بوده است و در اواسط بازار نزولی نسبت به بیت کوین قوی مانده است. یکی از دلایل هیجان Stellar پروژه های ایجاد شده ای است که از سیستم عامل آن استفاده می کنند.

Ethereum به دلیل گشودن افقی جدید برای انواع برنامه های بلاکچین مورد اعتبار قرار گرفته است ، از طرف دیگر ، Stellar از طریق پروژه هایی مانند موارد زیر اعتبار کسب کرده است ، و اعتبار خود را به عنوان یک بازیکن قدرتمند در فضای رمزنگاری حفظ می کند.

در زیر یازده پروژه هیجان انگیز در پلت فرم Stellar آورده شده است که راه حل هایی برای مشکلات زندگی واقعی ارائه می دهند.

شماره 1 راه حل پرداخت جهانی IBM

غول پیشتاز فناوری IBM از شبکه Stellar برای شفافیت بیشتر در ساختار پرداخت خود استفاده می کند. گرچه این غول فناوری با بسیاری از بانکها از انواع خصوصی و فدرال و تحت حمایت دولت از جمله بانکهای مرکزی ، به ویژه در منطقه آسیا و اقیانوسیه همکاری کرده است ، اما به دنبال این است که Stellar چه چیزی را برای آن فراهم کند.

طبق گفته رئیس راه حل های Blockchain در شرکت ، جسی لوند ، این شرکت نزدیک است که به یک بانک مرکزی کمک کند پول پول کاغذی را به شبکه بلاک چین Stellar منتقل کند..

تحلیلگران پیش بینی کرده اند که همکاری Stellar / IBM در نهایت می تواند جایگزین زیرساخت پرداخت SWIFT / IBAN به عنوان یک استاندارد جهانی شود. اگر این اتفاق بیفتد ، به طرز بسیار خوبی تأثیر زیادی روی رمز ارز XLM خواهد گذاشت.

شماره 2 وردیوم

وردیوم برای تهیه بازار اعتبار کربن در سطح جهان با IBM و Stellar همکاری می کند. شروع جدید با استفاده از رمز اصلی آنها ، VERDE با سیستم عامل های تجاری که با نفت و گاز سروکار دارند ، در تلاش برای خودکار کردن فرآیند جبران انتشار کربن است..

این بدان معناست که وقتی شخصی یا م anسسه ای خریدی انجام می دهد ، برای جبران فعالیت های خود این امکان را دارد که مقدار متناظر با اعتبار کربن را خریداری کند. برای شرکت های بزرگ و موسسات تاسیس شده ، می تواند به عنوان پایه ای برای دستیابی به خنثی شدن کربن باشد. همچنین می تواند به دستیابی به مسئولیت زیست محیطی در میان دیگران کمک کند.

شماره 3 ستاره ای X

Stellar X در تلاش برای تبدیل شدن به یک بازیگر اصلی و مرجع در صنعت مبادلات غیرمتمرکز نظیر به نظیر ، همه تجربه خود را روی عرشه قرار داده است. داشتن Stellar در پشت خود نگرانی در مورد “غیرمتمرکز” را ایجاد می کند ، اما اگر بتواند مبادله خوبی باشد می تواند دامنه فعالیت Stellar و DEX را افزایش دهد.

ویژگی اصلی می تواند به آن در مقایسه با سایر سیستم عامل های DEX برتری دهد زیرا قادر به استفاده از شبکه Anchor Stellar است.

شماره 4 باغ باز

باغ باز به کاربران خود این امکان را می دهد تا تلفن خود را به یک کانون wifi تبدیل کرده و برای داده های استفاده شده به لومن پول دریافت کنند.

این ممکن است در ایالات متحده آمریکا و اروپا ظاهر نشود ، اما کاملاً در بازار Stellar قرار می گیرد ، زیرا هدف آن بیشتر مکان هایی است که اتصال اینترنت برای اکثر افراد در دسترس نیست.

شماره 5 TillBilly

پروژه های هیجان انگیز در Stellar

این پلت فرم در حال برنامه ریزی برای ایجاد نژادی اصیل است خدمات نقطه فروش در شبکه ستاره ای. اگر در مقابل کارتهای اعتباری و نقدی و پرداخت اپل سنجیده شوید ، ضمن محاسبه خودکار امتیازات وفاداری ، این ارزان تر خواهد بود.

برای کاهش بار رسید کاغذ ، این سیستم عامل جایگزین دیجیتالی برای رفع این مسئله ارائه می دهد.

شماره 6 تکه

املاک و مستغلات مورد توجه سرمایه گذاران از هر نوع است. از آنجا که خرید املاک و مستغلات در یک کشور خارجی با قوانین و مقررات بسیار خطرناک ، Slice پروژه های املاک و مستغلات را که قبلاً فقط برای موسساتی که در ایالات متحده تأسیس شده اند ، در دسترس قرار می دهد..

اگرچه رقابت در این بازار و املاک و مستغلات در سراسر جهان بسیار زیاد است, تکه از زنده ماندن کاملاً مطمئن است.

شماره 7 حواستون باشه

آفریقا بازار بزرگی است و تعداد آفریقایی های خارج از کشور به معنای ارسال پول به خانه است. حواستون باشه یک شبکه حواله است که آفریقایی ها می توانند از آن برای ارسال پول به خانه عزیزانشان استفاده کنند. این شرکت همچنین با استلار همکاری کرده است و شعبات آن در کنیا ، رواندا و سایر کشورهای آفریقایی است. گفته می شود که آفریقا بزرگترین بازار آن است و سالانه میلیاردها دلار توسط آفریقایی ها به خارج از کشور ارسال می شود.

همچنین می تواند برای پرداخت قبوض آب و برق بصورت آنلاین و همچنین فروشگاه های الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرد.

شماره 8 SmartLands

SmartLands همه چیز در مورد توزیع زمین های کشاورزی در شبکه Stellar است. این یک نقطه در مسیر درست است ، زیرا ارز رمزنگاری شده به تدریج ارز فیات را از بین می برد و استفاده از ارزهای رمزپایه را برای دستیابی به املاک فرود آمده امکان پذیر می کند. این یک آینده نگری است که اگر ارزهای رمزپایه به اندازه کافی ارزشمند شوند تا بتوانند به سرمایه گذاری و توسعه روستایی و کشاورزی برسند ، می تواند سود بالایی به همراه داشته باشد..

از این پروژه ها هیجان زده اید؟ می توانید سکه بومی Stellar (XLM) را خریداری یا معامله کنید بینانس– تبادل ترجیحی ما. در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه خرید XLM آورده شده است.

شماره 9 تمپو 

پروژه های هیجان انگیز در Stellar

در تاریخ 12 جولای 2018 ، تیم Stellar اعلام کرد مشارکت با شرکت حواله انتقال پول به نام Tempo. انتقال پول Tempo یک بستر تثبیت شده است و شما می توانید آنها را به عنوان “اتحادیه غربی اروپا” در نظر بگیرید. در گذشته Tempo برای هر معامله هزینه هایی را از 4-150 یورو کاهش می داد. با این حال ، با استفاده از Stellar ، این پلتفرم در هزینه های زیادی صرفه جویی خواهد کرد. علاوه بر این ، آنها می توانند بیش از 60،000 معامله با کمتر از یک پنی انجام دهند. 

این سرویس برای اولین بار در فیلیپین ، یکی از بزرگترین بازارهای حواله در جهان آزمایش شد. وقتی گیرنده ای وجوه را دریافت می کند ، یک اعلان برای وی ارسال می شود و آنها می توانند انتخاب کنند که آیا وجوه را در یک مکان تحویل بگیرند یا وجه را با پول محلی به درب منزل تحویل دهند. 

این مشارکت به این معنی است که Stellar ارز دیجیتالی با بزرگترین شبکه در دنیای واقعی است. Tempo بیش از 200 مکان در سراسر اروپا دارد ، جایی که اکنون XLM برای فروش است و کاربران برنامه Tempo می توانند ارز دیجیتال را مستقیماً از طریق تلفن خود خریداری کنند. 

شماره 10 سنگر 

پروژه های هیجان انگیز در Stellar

برای مدتی ، سیستم لنگر Stellar یک تئوری بوده است. اما اکنون, سنگر با تبدیل شدن به اولین لنگر USD پلتفرم ، به تغییر آن کمک کرده است. این پلتفرم سپرده های خود را به دلار آمریکا می پذیرد و می تواند از هر نوع نشانه ای از جمله BTC ، ETH و USD را در شبکه Stellar صادر کند.. 

Stronghold همچنین برای تأمین وجوه با PrimeTurst همکاری می کند ، که شفافیت و پاسخگویی را در مورد مدیریت سپرده های فیات تضمین می کند. 

این ممکن است باعث اتخاذ انبوه Stellar شود زیرا به عنوان یک توازن در برابر نوسانات موجود در برابر چندین مورد استفاده از ارز دیجیتال عمل می کند. علاوه بر این ، این مشارکت ممکن است به Stellar در حل برخی از نیازهای مشابه Tether کمک کند ، اما امیدوارم که با اختلاف کمی. 

شماره 11 SatoshiPay

پروژه های هیجان انگیز در Stellar

با کوتاهتر شدن توجه مردم ، بسیاری از آنها برای ثبت نام در وب سایت های شخصی برای مشاهده محتوا دردسر دارند. علاوه بر این ، گاهی اوقات می خواهید یک مقاله را در وب سایت بخوانید ، بدون عضویت در همان سایت. 

SatoshiPay به عنوان یک پلت فرم پرداخت خرد برای محتوای وب در شبکه Bitcoin آغاز شد ، سپس به IOTA مهاجرت کرد ، قبل از اینکه در نهایت با پلت فرم Stellar همکاری کند. 

وب سایت های حاوی ابزارک SatoshiPay از بازدیدکنندگان می خواهند برای مشاهده یا بارگیری محتوا به اندازه یک سنت پرداخت کنند. ویجت حتی نیازی به نصب پلاگین یا کیف پول به کاربران ندارد و موجودی کاربران را از وب سایت به وب سایت دیگر دنبال می کند. با این کار یک مدل کسب درآمد برای ارائه دهندگان محتوا باز می شود. 

پرداخت خرد یکی دیگر از بازارهای گرم است و SatoshiPay یکی از رهبران آن است. این یکی دیگر از خیابان هایی است که می تواند به طور گسترده ای به فرزندخواندگی Stellar کمک کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me